0
zpět
 

diskuze k tématu: Co trápí starší BMW řady 7?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Čtvrtek 16.11.2017 17:19, divná rada
Ramena a čepy podvozku, stav brzd - vždyť to je do značné míry spotřební materiál, na tom bych při koupi nebazíroval. Jestli to už bude na výměnu, tak tomu musí odpovídat cena. Rozhodující je stav motoru a pak karoserie, tam jsou náklady na opravu výrazně dražší.
reagovat
David V
počet příspěvků2049
datum registrace16.05.2007
Čtvrtek 16.11.2017 22:00, RE: divná rada
Koloss napsal:
Ramena a čepy podvozku, stav brzd - vždyť to je do značné míry spotřební materiál, na tom bych při koupi nebazíroval. Jestli to už bude na výměnu, tak tomu musí odpovídat cena. Rozhodující je stav motoru a pak karoserie, tam jsou náklady na opravu výrazně dražší.


Přesně tohle mě napadlo. Odrazovat od koupě kvůli spotřebáku bych si rozmyslel.
Dlužno však podotknout, že když je toho opotřebovaného moc, tak to zase svědčí o lajdácké péči.
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1230
datum registrace08.09.2009
Pátek 17.11.2017 08:02, RE: divná rada
David V napsal:
Koloss napsal:
Ramena a čepy podvozku, stav brzd - vždyť to je do značné míry spotřební materiál, na tom bych při koupi nebazíroval. Jestli to už bude na výměnu, tak tomu musí odpovídat cena. Rozhodující je stav motoru a pak karoserie, tam jsou náklady na opravu výrazně dražší.
Přesně tohle mě napadlo. Odrazovat od koupě kvůli spotřebáku bych si rozmyslel.Dlužno však podotknout, že když je toho opotřebovaného moc, tak to zase svědčí o lajdácké péči.


JO, jenže pro někoho, kod vydá posledních 100 litrů za 15 let starou plečku, může být výměna hliníkových ramen za 15 likvidační. A k tomu brzdy za 10 na všechna kola - a auto stojí dva roky na dvoře Ono sice luxusní auto po letech je skoro zadarmo, ale servis je pořád drahý A proto mnoho lidí radši koupí olítanou Fanii 1,2HTP40, protože si myslí, že ušetří
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Pátek 17.11.2017 15:03, RE: divná rada
Zdeny60 napsal:
David V napsal:
Koloss napsal:
Ramena a čepy podvozku, stav brzd - vždyť to je do značné míry spotřební materiál, na tom bych při koupi nebazíroval. Jestli to už bude na výměnu, tak tomu musí odpovídat cena. Rozhodující je stav motoru a pak karoserie, tam jsou náklady na opravu výrazně dražší.
Přesně tohle mě napadlo. Odrazovat od koupě kvůli spotřebáku bych si rozmyslel.Dlužno však podotknout, že když je toho opotřebovaného moc, tak to zase svědčí o lajdácké péči.
JO, jenže pro někoho, kod vydá posledních 100 litrů za 15 let starou plečku, může být výměna hliníkových ramen za 15 likvidační. A k tomu brzdy za 10 na všechna kola - a auto stojí dva roky na dvoře Ono sice luxusní auto po letech je skoro zadarmo, ale servis je pořád drahý A proto mnoho lidí radši koupí olítanou Fanii 1,2HTP40, protože si myslí, že ušetří


Jo, a proto jsem napsal, že když jsou tyhle věci na výměnu, tak tomu musí odpovídat cena. Příště to čti celé, než se budeš za břicho popadat.
reagovat
Zdeny60
počet příspěvků1230
datum registrace08.09.2009
Pátek 17.11.2017 17:40, RE: divná rada
Koloss napsal:
Zdeny60 napsal:
David V napsal:
Koloss napsal:
Ramena a čepy podvozku, stav brzd - vždyť to je do značné míry spotřební materiál, na tom bych při koupi nebazíroval. Jestli to už bude na výměnu, tak tomu musí odpovídat cena. Rozhodující je stav motoru a pak karoserie, tam jsou náklady na opravu výrazně dražší.
Přesně tohle mě napadlo. Odrazovat od koupě kvůli spotřebáku bych si rozmyslel.Dlužno však podotknout, že když je toho opotřebovaného moc, tak to zase svědčí o lajdácké péči.
JO, jenže pro někoho, kod vydá posledních 100 litrů za 15 let starou plečku, může být výměna hliníkových ramen za 15 likvidační. A k tomu brzdy za 10 na všechna kola - a auto stojí dva roky na dvoře Ono sice luxusní auto po letech je skoro zadarmo, ale servis je pořád drahý A proto mnoho lidí radši koupí olítanou Fanii 1,2HTP40, protože si myslí, že ušetří
Jo, a proto jsem napsal, že když jsou tyhle věci na výměnu, tak tomu musí odpovídat cena. Příště to čti celé, než se budeš za břicho popadat.


Já jsem nereagoval na tebe, protože to vidíš stejně , jako já. Ale na autora té veselosti, kde sděluje svá moudra
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.