0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW Řada 740iA

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 09:23, Spotřeba
11l se starým verglem ve čtyřlitru? Chachaaaa!!:)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 09:31, RE: Spotřeba
anonym napsal:
11l se starým verglem ve čtyřlitru? Chachaaaa!!:)))
Typicky "český" příspěvek. Že by závist, že jsi v takovém autě ještě neseděl?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 09:33, RE: Spotřeba
anonym napsal:
11l se starým verglem ve čtyřlitru? Chachaaaa!!:)))
nevim co je na tom k smíchu já mám 530i V8 (ten samý motor o litr menší se 180kw) a dost dynamicky jezdí za 13l na dálky pod 9. V 740i jsem taky něco pojezdil. 4,0 má 210kw dovede zrychlit z 0-100 během 7 sekund a jet 250 km/h bere na dálku 10l průměrně 13 a když se jede hodně rychle tak 17l...motory V8 od bmw nejsou užraný,koukni se třeba do bmw fora nebo do technickejch informací než se budeš vysmívat....11l /100km je samozřejmě slušná jízda ale ne brzda provozu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 09:36, RE: Spotřeba
mayklmaykl napsal:
nevim co je na tom k smíchu já mám 530i V8 (ten samý motor o litr menší se 180kw) a dost dynamicky jezdí za 13l na dálky pod 9. V 740i jsem taky něco pojezdil. 4,0 má 210kw dovede zrychlit z 0-100 během 7 sekund a jet 250 km/h bere na dálku 10l průměrně 13 a když se jede hodně rychle tak 17l...motory V8 od bmw nejsou užraný,koukni se třeba do bmw fora nebo do technickejch informací než se budeš vysmívat....11l /100km je samozřejmě slušná jízda ale ne brzda provozu
samozřejmě, já jsem se 740i r.v. 98 najel víc než 100 000km a dlouhodobý průměr jsem měl 13,4l ale nejezdil jsem na spotřebu v žádném případě. Na okreskách pohodovým stylem šlo jet i za 9,5l když jsem závodil jelo to kolem 17l ale to už muselo být....
mimochodem jízdu v tomhle aute považuju za jedinečnou i vzhledem k novým modelům.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 09:43, Najete kilometry
Kolik to ma najeto ve skutecnosti?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 09:48, RE: Najete kilometry
Krkovicka napsal:
Kolik to ma najeto ve skutecnosti?
Já jsem si také koupil asi před 4 roky tohle auto a nemůžu si stěžovat. je fakt že spotřeba kolísá někde mezi 10-15l/100 dle stylu jízdy ale jinak perfekt a vzhledem k tomu že je tenhle obr stejně rychlý nebo spíš rychlejší než OII. RS tak i ta spotřeba je myslím velmi "akorát" ona RSka pojede taky kolem 10l...
k tem kilometrům-pro tyhle vozy pokud mají údržbu není problém najet 500-700 000km, zvlášt motor M62 je držák na slovo vzatý, stav kilometrů skutečný lze jednodušěe ověřit když ne serviskou tak vyvoláním asi na 8 místech v autě....každopádně stav km ač je důležitý tak důležitější je stav vozu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 09:54, RE: Spotřeba
mayklmaykl napsal:
samozřejmě, já jsem se 740i r.v. 98 najel víc než 100 000km a dlouhodobý průměr jsem měl 13,4l ale nejezdil jsem na spotřebu v žádném případě. Na okreskách pohodovým stylem šlo jet i za 9,5l když jsem závodil jelo to kolem 17l ale to už muselo být....
mimochodem jízdu v tomhle aute považuju za jedinečnou i vzhledem k novým modelům.
Mam 740 z roku 1995, jezdim celorocne klidne, dalnice max. 130 okresky predpisove, celorocni spotreba podle pocitace 10,8, min. 8,5 max. 13. Autora clanku se chci timto zeptat na typ zimnich pneu. Auto je v zimne prakticky nepouzitelne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 10:15, Spotřeba
přiznám se, že spotřeba se mi ted zvýšila na cca. 12l protože sem začal hojně používat klimatizaci a možná se už hlásí o slovo svíčky... Je to možna starej vergl ale vzhledem k problémům u nových 7xx možná spolehlivější, dost vozů z roku 2001 má problémy s elektronikou respektive se softwarem....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 10:18, RE: Spotřeba
Petr napsal:
Mam 740 z roku 1995, jezdim celorocne klidne, dalnice max. 130 okresky predpisove, celorocni spotreba podle pocitace 10,8, min. 8,5 max. 13. Autora clanku se chci timto zeptat na typ zimnich pneu. Auto je v zimne prakticky nepouzitelne.
Dunlop Winter Sport tuším, nevím přesně model, už jsou pryč....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 10:20, RE: Najete kilometry
Krkovicka napsal:
Kolik to ma najeto ve skutecnosti?
kilometry sou potvrzené serviskou, rovnež přes počítač bylo auto zkontrolovaný důkladně, podvozek stavu odpovídá.... pokud auto má víc, tak to na něm není poznat a na stavu vůbec ne....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 10:43, RE: Najete kilometry
krakatit napsal:
kilometry sou potvrzené serviskou, rovnež přes počítač bylo auto zkontrolovaný důkladně, podvozek stavu odpovídá.... pokud auto má víc, tak to na něm není poznat a na stavu vůbec ne....
Zdravím taky jsem majitelem tohoto vozu, jen 735i V8. Za 2 roky provozu a najetí 79000 km musím uznat že tohle je opravdu auto. Pohodlné,rychlé a spolehlivé. Vůz jsem koupil se 190 000km najetými, údržba byla provedena jen v rámci výměny náplní a brzd. destiček. Patrně budu brzo měnit 2 čepy a přední tlumiče. cena dílů mě překvapila, čekal jsem něco mnohem horšího. Tlumiče ks/cca 3200kč, rameno s čepem 2500,-....atd.
K té zimě- je potřeba mít opravdu dobré pneumatiky ale pak není problém, já jsem za 2 roky nezažil, abych nevyjel a to jezdím každý týden do harrachova a okolních vesniček. je fakt že ve sněhu nad 20cm má auto problémy ale vždycky vyjelo.
Závěrem musím říct že líáp jsem koupit nemohl. vůz byl v ceně octavie, je odborně předělán na plyn a provozní náklady jsou tedy minimální. 735 ačkoliv jezdím hodně svižně jezdí kolem 13-15l/100km
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 15:56, RE: Spotřeba
anonym napsal:
11l se starým verglem ve čtyřlitru? Chachaaaa!!:)))
Sam mam 3.0V6 a jezdim ted prumerem za 10l/100, takze tenhle 'starej vergl', jak tady nekdo 'po cesku' poznamenal (zrejme majitel Skody 120 nebo neceho podobneho), ma na to, ze vazi o 500kg vic, ze ma V8 pod kapotou a cca 100 koni navic, spotrebu vic nez zajimavou.

To ale urcita skupina lidi nikdy nepochopi, protoze takove auto videli jen ze zavisti u souseda pres plot a tak mu to preci zakonite MUSI chlastat minimalne 20 na sto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 16:42, RE: Spotřeba
anonym napsal:
11l se starým verglem ve čtyřlitru? Chachaaaa!!:)))
Já bych jen mohl poznamenat jak úžasnou a skvělou spotřebu má Škoda Fabia 1.2 . Kdo s tím jel, tak ví svoje (já se pod 8 litrů nedostal ). Takže o objemu motoru/spotřeba to asi fakt není.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 17:46, RE: Spotřeba
Hicks napsal:
Já bych jen mohl poznamenat jak úžasnou a skvělou spotřebu má Škoda Fabia 1.2 . Kdo s tím jel, tak ví svoje (já se pod 8 litrů nedostal ). Takže o objemu motoru/spotřeba to asi fakt není.
Měl jsem tu "čest" s firemní Fóbií Combi 1,4 50 kW najet 90000 km, a mohu potvrdit, že na ten objem žere přímo tragicky..město 10 litrů, mimo město 8 nejméně a pod plným po dálnici i 11...nemluvě o otřesné kvalitě plastů
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 17:53, 740i
Mam jiz druhou 740i a Vami udavana spotreba je fakt k smichu......Zere fakt hodne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 18:07, RE: 740i
Venca napsal:
Mam jiz druhou 740i a Vami udavana spotreba je fakt k smichu......Zere fakt hodne
nejezdim moc rychle a zere me to fakt tolik, asi jezdite vic sportovnejji a nebo mate v haji svicky a filtry...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 18:24, RE: 740i
krakatit napsal:
nejezdim moc rychle a zere me to fakt tolik, asi jezdite vic sportovnejji a nebo mate v haji svicky a filtry...
Hoši,vy ten pedál plynu musíte jen lechtat,abyste měli takovou spotřebu.Za 11 l/100 jsem jezdil ve dvoulitru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 18:53, RE: 740i
Roňouch napsal:
Hoši,vy ten pedál plynu musíte jen lechtat,abyste měli takovou spotřebu.Za 11 l/100 jsem jezdil ve dvoulitru.
no vsak jo, nemusis na to tolik slapat, o tom ten V8 je... ale kdyz chces tak muzes a spotreba leti nahoru...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 20:45, zrout
kde je dektr1 ten by nam vysvetlil spotrebu BMW a ty nikde. kdy dojde ve svete ropa to vis.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 15.05.2006 21:13, RE: zrout
1RTKED napsal:
kde je dektr1 ten by nam vysvetlil spotrebu BMW a ty nikde. kdy dojde ve svete ropa to vis.
prave nez dojde ropa musim si ten V8 s obrovskou spotrebou kolem 12l uzit... :o)
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.