0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 745iL po 67175 km

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.10.2006 22:07, RE: správné auto :-)))
Ráďa napsal:
Tak žeby dané fotografii bylo opotřebené sedadlo bych neřekl. Audi A8 1. gen nebo M-B W140 (kolem 6000euro) mají kůži v jiném stavu, toto je ještě funglovka. Stejně jako celé auto! Mimochodem Bávo E65 je naprosto super auto. Vzhled, motor, převodovka, sedadla a podvozek na jedničku s hvězdičkou . Akorát systém i-drive je zbytečně komplikovaný nepřehledný. Jako jde to obsluhovat, ale je to komplikace jak hrom, ne pomoc. V tom se mi líbi víc M-B W140 nebo i W220. Jinak auto všem doporučuju. ...
I-drive je již přehlednější, než byl při prvním představení. Na jeho ovládání jsem si rychle zvyknul i když uznávám, že část funkcí osobně nikdy nevyužiji a další část k jízdě nepotřebuji. Osobně preferuji užitečnější vozy ... ale je to jen o osobních preferencích co od vozu očekáváte. Dobrou noc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 19.10.2006 23:52, RE: oničem
gogo napsal:
Popravdě řečeno,mě se taky nelíbí.....ten zadek mě připadne,jak kdyby tam byl z jiného auta.Pravda je,že stará "sedma"toho měla už hodně za sebou,ale což třeba "pětka"??? Ta minulá řada vypadá líp. A dávat několik tisíc za výměnu žárovky??? Tak to je teda síla .....
Jo máš pravdu, předchozí pětka se mi líbí víc, tahle nová mi taky moc nesedí. A co mně uchvátilo, tak je nová trojka kupé, nádherné vozidlo a ještě když se k tomu přidá nějaká ta úprava, tak nebude mít chybu, už se těším na příští rok, na novou m3.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.