0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 640d - Luxus na dlouhé cesty

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.02.2012 15:55, RE: Nafta?
Michal napsal:
Říká ti něco termín "účetní cena", "tržní cena" apod? Auto si pojistím, pošlu ho do stromu, a hle - najednou bude mít cenu 800 tisíc korun.
Tak proč jsi to neudělal, případně sis někoho nenajal? Jo, souhlas, likvidátor koukne na sauto, tipcars (na mobile asi ne), najde to nejpodobnější, odečte spoluúčast, "použitelné díly" šoupne do aukce (nebo odečte vydraženou částku a vrak ti ponechá). Mě nemusíš poučovat, vím , jak to probíhá.
Při prodeji si o účetní ceně můžete povídat. Tržní bude ta, za kterou se to prodá. A čím víc to budeš chtít prodat, tím větší rozdíl mezi účetní a tržní cenou bude. Teda vlastně ne - pokud budeš mít auto ve firmě 5 let, účetní cena může bejt klidně 0, páč auto je účetně odepsané. A prodává se za zůstatkovou cenu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.02.2012 16:45, RE: Nafta?
Pepe napsal:
Tak proč jsi to neudělal, případně sis někoho nenajal? Jo, souhlas, likvidátor koukne na sauto, tipcars (na mobile asi ne), najde to nejpodobnější, odečte spoluúčast, "použitelné díly" šoupne do aukce (nebo odečte vydraženou částku a vrak ti ponechá). Mě nemusíš poučovat, vím , jak to probíhá.
Při prodeji si o účetní ceně můžete povídat. Tržní bude ta, za kterou se to prodá. A čím víc to budeš chtít prodat, tím větší rozdíl mezi účetní a tržní cenou bude. Teda vlastně ne - pokud budeš mít auto ...
Nejlevnější 6ka z roku 2008 stojí na Tipcars 768 tisíc, takže věřím tomu, že bych klidně dostal 800-900 tisíc. Vidíš a auto je neprodejné za 620 tisíc, aktuálně. Proč jsem to neudělal? Protože je to trestný čin a slušný člověk takové věci nedělá...
Slyšel jsi třeba o tom, že když škrábneš značkový elektron, pojiš\\\'tovna ti zaplatí nový! Ačkoliv se to dá opravit za cca 2 tisíce...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.02.2012 17:11, RE: Nafta?
Michal napsal:
Nejlevnější 6ka z roku 2008 stojí na Tipcars 768 tisíc, takže věřím tomu, že bych klidně dostal 800-900 tisíc. Vidíš a auto je neprodejné za 620 tisíc, aktuálně. Proč jsem to neudělal? Protože je to trestný čin a slušný člověk takové věci nedělá...
Slyšel jsi třeba o tom, že když škrábneš značkový elektron, pojiš\\\'tovna ti zaplatí nový! Ačkoliv se to dá opravit za cca 2 tisíce...
Slyšel, v prosinci mi manželka zničila oba elektrony na pravé straně (velká díra) a pojišťovna to bez problémů zaplatila - proto si tu pojistku taky platím....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.02.2012 17:14, RE: Nafta?
Pavlik napsal:
Slyšel, v prosinci mi manželka zničila oba elektrony na pravé straně (velká díra) a pojišťovna to bez problémů zaplatila - proto si tu pojistku taky platím....
ještě jsem psal něco předtím, ale nic no
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.02.2012 23:29, RE: Nafta?
Michal napsal:
Nejlevnější 6ka z roku 2008 stojí na Tipcars 768 tisíc, takže věřím tomu, že bych klidně dostal 800-900 tisíc. Vidíš a auto je neprodejné za 620 tisíc, aktuálně. Proč jsem to neudělal? Protože je to trestný čin a slušný člověk takové věci nedělá...
Slyšel jsi třeba o tom, že když škrábneš značkový elektron, pojiš\\\'tovna ti zaplatí nový! Ačkoliv se to dá opravit za cca 2 tisíce...
Tak ono je trestné i nabádání k takovému činu. Sám bych takovou možnost ani nezmiňoval, s tím jsi přišel ty. Znám dost lidí, co mají z pojistek slušnej vedlejšák, ani nemusí jít o podvod. Já na to nejsem dostatečne oprsklej, mám je opravdu jako ochranu před nějakou fatální událostí.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.