0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 530d - jak slouží majiteli po 230 tis. km?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.03.2012 09:20, No, moc jsem se toho nedozvěděl.
U třílitru bych počítal s větší spotřebou a ani by mi to moc nevadilo. Že auto zatím tu chvíli po koupi nemělo závady, nemusí nic znamenat. Může se to teď všechno začít hrnout a nebo taky ne. To z recenze nepoznáme. Takže by to chtělo vyhodnocení stavu důležitých součástí, a rady pro případné zájemce, s čím by měli u této konkrétní motorizace počítat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.03.2012 09:23, RE: No, moc jsem se toho nedozvěděl.
rojack napsal:
U třílitru bych počítal s větší spotřebou a ani by mi to moc nevadilo. Že auto zatím tu chvíli po koupi nemělo závady, nemusí nic znamenat. Může se to teď všechno začít hrnout a nebo taky ne. To z recenze nepoznáme. Takže by to chtělo vyhodnocení stavu důležitých součástí, a rady pro případné zájemce, s čím by měli u této konkrétní motorizace počítat.
No já jsem se dozvěděl kolik bere Octávka na cestě do chorvatska
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.03.2012 12:58, RE: No, moc jsem se toho nedozvěděl.
rojack napsal:
U třílitru bych počítal s větší spotřebou a ani by mi to moc nevadilo. Že auto zatím tu chvíli po koupi nemělo závady, nemusí nic znamenat. Může se to teď všechno začít hrnout a nebo taky ne. To z recenze nepoznáme. Takže by to chtělo vyhodnocení stavu důležitých součástí, a rady pro případné zájemce, s čím by měli u této konkrétní motorizace počítat.
tomu neverim ze ma octavka tak vysokou spotrebu,obzvlast pokud je ve stribrne metle a na hlinach tak to potom jede i za 3,5l
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.03.2012 14:53, RE: No, moc jsem se toho nedozvěděl.
rojack napsal:
U třílitru bych počítal s větší spotřebou a ani by mi to moc nevadilo. Že auto zatím tu chvíli po koupi nemělo závady, nemusí nic znamenat. Může se to teď všechno začít hrnout a nebo taky ne. To z recenze nepoznáme. Takže by to chtělo vyhodnocení stavu důležitých součástí, a rady pro případné zájemce, s čím by měli u této konkrétní motorizace počítat.
To je bavorák. Tady žádné závady nečekej
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.03.2012 19:31, RE: No, moc jsem se toho nedozvěděl.
rojack napsal:
U třílitru bych počítal s větší spotřebou a ani by mi to moc nevadilo. Že auto zatím tu chvíli po koupi nemělo závady, nemusí nic znamenat. Může se to teď všechno začít hrnout a nebo taky ne. To z recenze nepoznáme. Takže by to chtělo vyhodnocení stavu důležitých součástí, a rady pro případné zájemce, s čím by měli u této konkrétní motorizace počítat.
jak tu pán popisuje ta spotřeba je nereálná jezdím s tímto vozem v automatu a mám průměr 7,8 v kombinovaném provozu a s tím manualem to asi nebude o moc méně, a to po dálnici jezdím většinou tempomatem a dle povolených rychlostních limitů
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.03.2012 21:55, Jen 176tkm?
Kdo si kupoval BMW s touto motorizací aby za deset let najel porci, která by "slušela" spíš
benzínu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.03.2012 08:52, motor
Mám tenhle motor v jeho silnější verzi, tedy 142 kw. Auto jsem kupoval v roce 2004 jako tříleté, najeto kolem 140000. Nyní má auto 492000, a na motoru se za celou dobu posraly dvě věci. Ve 300000 odešel senzor tlaku na liště a ve 400000 chcíplo turbo. JInak je na něm vše původní - vstřiky, žhavičky.... fakt. Sice se za tu dobu vyměnil skoro celý zbytek auta včetně převodovky, ale motor drží. Akorát je podstatně hlučnější, než býval....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.03.2012 09:05, RE: motor
Thomassino napsal:
Mám tenhle motor v jeho silnější verzi, tedy 142 kw. Auto jsem kupoval v roce 2004 jako tříleté, najeto kolem 140000. Nyní má auto 492000, a na motoru se za celou dobu posraly dvě věci. Ve 300000 odešel senzor tlaku na liště a ve 400000 chcíplo turbo. JInak je na něm vše původní - vstřiky, žhavičky.... fakt. Sice se za tu dobu vyměnil skoro celý zbytek auta včetně převodovky, ale motor drží. Akorát je podstatně hlučnější, než býval....
Tak to je fakt super!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.03.2012 09:24, RE: No, moc jsem se toho nedozvěděl.
libor60 napsal:
jak tu pán popisuje ta spotřeba je nereálná jezdím s tímto vozem v automatu a mám průměr 7,8 v kombinovaném provozu a s tím manualem to asi nebude o moc méně, a to po dálnici jezdím většinou tempomatem a dle povolených rychlostních limitů
je to reálné, otec má 530d a jezdí za 6,7, spíše couračky to jsou, automat ze zkušeností bude o 1l více
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.03.2012 11:37, RE: Jen 176tkm?
Tfun napsal:
Kdo si kupoval BMW s touto motorizací aby za deset let najel porci, která by "slušela" spíš
benzínu?
Taky se mi to nezda 176tkm za 10 let
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.03.2012 11:39, RE: Jen 176tkm?
nicco napsal:
Taky se mi to nezda 176tkm za 10 let
Jak pise Thomassiono: "Auto jsem kupoval v roce 2004 jako tříleté, najeto kolem 140000. Nyní má auto 492000"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.03.2012 15:07, RE: Jen 176tkm?
Tfun napsal:
Kdo si kupoval BMW s touto motorizací aby za deset let najel porci, která by "slušela" spíš
benzínu?
Znám několik podobných lidí...jeden příklad za všechny. Jeden můj známý si přibližně tři roky zpátky koupil superba s dvoulitrovým dieslem. Za tu dobu najel ani ne 30000km. Když jsem se ho zeptal, proč si nevzal 1.8 Tsi, tak mi řekl, že to moc žere.... no, co na to říct.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.03.2012 15:10, RE: motor
Michal napsal:
Tak to je fakt super!
To jo, kdyby ta sviňa alespoň nehnila... to mě fakt ničí. Deset let stará sedmička a má pohnilé spodky dveří, kapotu, zadní víko a výztuhu pod ním.... to je ostuda BMW
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.