0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 528i

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.11.2006 23:01, RE: Takový malý km proběh ???
canondal napsal:
Auto je to skutečně OK, měl jsem přesně tento model, E39 528i, kromě několika jiných modelů této značky. Ovšem těm najetým kilometrům se mi nechce moc věřit. Taková auta si firmy (lidé moc ne) nekupují pro stání v garáži. Nezkoušel jste si nechat udělat kompletní diagnostiku ? Stav najetých kilometrů je kromě palubní desky a klíčku uložen také v řídící jednotce xenonů (zatím údajně není nikdo, kdo by ho tam dovedl přepsat). Takže konkrétně já jsem narazil na exemplář s tachometrovými 195.000 km,...
Souhlasím, že když se kouknete na BMW e39 na tipcars, tak je tam spousta vozu, co maji najeto kolem 150tis km a spousta těch, které mají najeto cca 250tis, doložených serviskou a koupených v CR. Každý běžný neznalý člověk si raději koupi to s těmi udajnymi 150tis km, nebot se vozu, co ma najeto 250 nebo 300tis boji, ze je to hodne, byt ma vuz plnou sevisni dokumentaci. Jenže sami ani netuší, že vlastně platí za vůz, který ma dle tacho 150 tis, ve skutečnosti třeba těch 350tis, mnohem ví peněz, než za ten, co ma najeto dle tacho vice. BMW petkove rady spolehlive najede 500ti km, ani to na voze nemusite poznat, byl li radne servisovany. Na druhou stranu znam kolem sebe spoustu lidi, co maji BMW a treba po sedmi letech maji najeto 80tis km, nebo dokonce po 11 letech 80ti km, servisovane pouze v Nemecku nebo v BMW CR. takze neni pravda, ze se neda sehnat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.11.2006 10:27, RE: Vzkaz pro Karla Jelínka
anonym napsal:
Pane Karle, děkuji za fascinující recenzi. Jste čurák.
Jak jste Karla oslovil, tak jste se mohl podepsat...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.11.2006 10:54, Najeté km...
To: nikdo: Dobrý den, souhlasím, mohl jsem se skutečně vyjádřit přesněji, nechtěl jsem v žádném případě majiteli vozu kazit radost ! Panu Jelínkovi bych tak jen ze srdce přál, aby se mu podařilo narazit na jeden z takto zachovalých a současně málo jetých vozů. Já to štěstí narazit na takové auto bohužel neměl. Poptával jsem skoro rok a důkladně jsem si nechal prověřit více E39, nakonec jsem nevybíral podle najetých km ale podle aktuálního stavu auta. Takže jsem koupil auto se servisní knížkou, řádně vedenou na stav dle tachometru s tím vědomím, že prostě neodpovídá realitě. Přesvědčil mě vizuální stav a hlavně posudek (po důkladné prohlídce) od mého známého, který se na BMW dlouhá léta specializuje. Hezký den.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.11.2006 10:59, ?
moc jsem se toho nedozvěděl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.11.2006 08:59, RE: Takový malý km proběh ???
canondal napsal:
Auto je to skutečně OK, měl jsem přesně tento model, E39 528i, kromě několika jiných modelů této značky. Ovšem těm najetým kilometrům se mi nechce moc věřit. Taková auta si firmy (lidé moc ne) nekupují pro stání v garáži. Nezkoušel jste si nechat udělat kompletní diagnostiku ? Stav najetých kilometrů je kromě palubní desky a klíčku uložen také v řídící jednotce xenonů (zatím údajně není nikdo, kdo by ho tam dovedl přepsat). Takže konkrétně já jsem narazil na exemplář s tachometrovými 195.000 km,...
Nazdar, to je super ze v Mnichove mysleli aj na spekulantov...
Zaujimalo by ma ako sa da dostat k informacii z pocitadla RJ xenonov. Mas info ci to mali aj ine modely ako E39? Specialne by ma zaujimala E32.. Dik
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.11.2006 21:02, a dál?
No tak gratuluji k BMW a k tomu že dobře slouží. Jinak tady tato recenze v podstatě nic nepřinesla. Toto byl článek 8 letého školkáče, který referuje, že táta má Bávo. Přístě by to chtělo podrobněji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.11.2006 21:36, RE: Takový malý km proběh ???
Speed napsal:
Nazdar, to je super ze v Mnichove mysleli aj na spekulantov...
Zaujimalo by ma ako sa da dostat k informacii z pocitadla RJ xenonov. Mas info ci to mali aj ine modely ako E39? Specialne by ma zaujimala E32.. Dik
Jak na E32, to nevím, ale tady je link, pokud zde projde... http://www.ase-dedic.com Není to neplacená reklama !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 09:44, RE: Jízda v zimě
Roňouch napsal:
S kamarádem jsme si dali v noci závod jen tak z prdele a začalo zrovna cedit.On bmw 325i já AR 156 2.5,nikdo nikomu vlastně ani neujede.Ale v těch zatáčkách mě teda fakt zdržoval,pak jsem jel první a já mu ujel,říkám potom "kde seš" a on "no ono je mokro",takže může být vyvážený jak chce,ale na mokru stojí za hovno.
se 156 kou na mokru me ani nezlob.ja jsem ji 3 roky měl.ted mam 330i a jsem spokojenej. alfa jezdí na vodě hodně rovně...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 06.11.2006 23:10, :)))
Jazdis rovno, najdes hovno, jazdi krivo, najdes pivo :)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 12.11.2006 20:56, RE: Jízda v zimě
Roňouch napsal:
No teď v zimě si s tou zadokolkou užiješ.Já říkám,že na zimu ho dát do garáže a jezdit předokolkou.
Nevím,proč někdo posuzuje BMW,když jezdí v mazdě nebo jiné popelnici.Na jízdní vlastnosti jednička a E39 používají ASC /protiprokluz/
Takže až někdo bude posuzovat toto auto,měl by se v něm projet.Za 15 let ježdění neznám lepší značku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 24.12.2006 13:29, RE: Jízda v zimě
Roňouch napsal:
S kamarádem jsme si dali v noci závod jen tak z prdele a začalo zrovna cedit.On bmw 325i já AR 156 2.5,nikdo nikomu vlastně ani neujede.Ale v těch zatáčkách mě teda fakt zdržoval,pak jsem jel první a já mu ujel,říkám potom "kde seš" a on "no ono je mokro",takže může být vyvážený jak chce,ale na mokru stojí za hovno.
Zaleží taky jaký má gumy.S timhle jsem nikdy problém neměl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 05.02.2007 11:16, RE: bleeee
Falco napsal:
Zas jedna recenze podle které si určitě koupím auto. A to jsem se tak těšil, že si něco počtu o tomto motoru, protože o něm uvažuju do 3.
Tak motor 2,8 ať už 528 nebo 328 jsou skutečně povedené. Sám vlastním 328i z roku 96. Jezdím s ním do 10 litrů. Cesta Chorvatsko a zpět 7,5 litru (Jízda dle předpisů +-) Zrychlení z 0 - 100 za 7s.
Má nej. spotřeba činila 11 litrů. Nespoléhám se jen na počítač, ale po každém tankování si to ještě přepočítám. Pokud uvažujete o BMW doporučil bych motor 328i, 330d nebo 320d od roku 2001 nebo 318is. Ceny náhradních dílů nejsou hrozivé. Jen nekupovat u autorizovaného servisu. Sám kupuji originální díly v neautorizovaném servisu a zde uvádím ceny pro model 3. Benzínová pumpa cca 5300, Čelní sklo cca 7000, Podběh plast 850, Pokud potřebujete ceny koukněte na www.realoem.com
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 26.03.2008 13:23, RE: bleeee
Dan napsal:
Tak motor 2,8 ať už 528 nebo 328 jsou skutečně povedené. Sám vlastním 328i z roku 96. Jezdím s ním do 10 litrů. Cesta Chorvatsko a zpět 7,5 litru (Jízda dle předpisů +-) Zrychlení z 0 - 100 za 7s.
Má nej. spotřeba činila 11 litrů. Nespoléhám se jen na počítač, ale po každém tankování si to ještě přepočítám. Pokud uvažujete o BMW doporučil bych motor 328i, 330d nebo 320d od roku 2001 nebo 318is. Ceny náhradních dílů nejsou hrozivé. Jen nekupovat u autorizovaného servisu. Sám kupuji originální díl...
A proc ne 330i?? Jen se ptam, bo tomu nerozumim, ale z hodne uzivatelskych recenzi prave nejvic doporucuji ten 3,0. Nejlepsi vykon a v podstate stejna spotreba.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.