0
zpět
 

diskuze k tématu: BMW 330i nebo AUDI A4 1.8T?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.03.2006 00:21,
tomu říkám PORADNA ...... jen tak dál....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.03.2006 00:54,
Celých pět řádků k audi ježiš doufám,že jste se moc nevyčerpali!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.03.2006 07:11, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Celých pět řádků k audi ježiš doufám,že jste se moc nevyčerpali!!!
Jo, jo, poradny od pana Vaculíka, to je jiný kafe! Podrobný, a přitom věcný a často i s přiměřenou dávkou humoru a nadhledu. Už jsem si několikrát všiml, že pan Šikl naopak poznatky zrovna nehýří. Škoda!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.03.2006 08:47, RE: bez předmětu
A4 napsal:
Jo, jo, poradny od pana Vaculíka, to je jiný kafe! Podrobný, a přitom věcný a často i s přiměřenou dávkou humoru a nadhledu. Už jsem si několikrát všiml, že pan Šikl naopak poznatky zrovna nehýří. Škoda!!!
přesně tak, bez urážky, ale takovouhle poradnu jsem schopnej vypotit i já...tazatel se tady nedozvěděl de-facto nic co by mu mohlo pomoci v rozhodování..no síla REDAKCE-POLEPŠETE SE !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.03.2006 09:59, Prostor ...
Jeste k tomu prostoru pro cestujici - tato auta jsou delana z velke casti pro image, ktere holt obcas nejaky ten cm mista v interieru musi ustoupit. Kdo chce prostor, koupi si boubelatou Skodovku nebo VW.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.03.2006 11:05, RE: bez předmětu
Honza... napsal:
přesně tak, bez urážky, ale takovouhle poradnu jsem schopnej vypotit i já...tazatel se tady nedozvěděl de-facto nic co by mu mohlo pomoci v rozhodování..no síla REDAKCE-POLEPŠETE SE !!!
chudák Šikl - není příjemné být ve stínu velmi schopného kolegy ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.03.2006 14:47, RE: bez předmětu
Honza... napsal:
přesně tak, bez urážky, ale takovouhle poradnu jsem schopnej vypotit i já...tazatel se tady nedozvěděl de-facto nic co by mu mohlo pomoci v rozhodování..no síla REDAKCE-POLEPŠETE SE !!!
K Audi A4 bych měl ještě jednu výtku, široký středový panel omezuje místo pro řidičovu pravou nohu. Mezi poruchy patří občasné zaseknutí předních "stěračů". A zavazadelník limituje menší vstupní otvor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.03.2006 14:48, RE: Prostor ...
AnderN napsal:
Jeste k tomu prostoru pro cestujici - tato auta jsou delana z velke casti pro image, ktere holt obcas nejaky ten cm mista v interieru musi ustoupit. Kdo chce prostor, koupi si boubelatou Skodovku nebo VW.
Ano, s prostorem je to tak ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.03.2006 14:49, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Celých pět řádků k audi ježiš doufám,že jste se moc nevyčerpali!!!
Myslím, že stručnost neuškodí. Výběr mi přijde jasný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.03.2006 14:50, RE: bez předmětu
A4 napsal:
Jo, jo, poradny od pana Vaculíka, to je jiný kafe! Podrobný, a přitom věcný a často i s přiměřenou dávkou humoru a nadhledu. Už jsem si několikrát všiml, že pan Šikl naopak poznatky zrovna nehýří. Škoda!!!
Pan kolega píše s humorem, já bez humoru. Nemůžeme všichní psát stejně, navíc si myslím, že ve spoustě věcí se shodneme.
Každý jsme zaměřený na jinou oblast vozidel ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.03.2006 15:48, RE: bez předmětu
Petr - TipCars.com napsal:
Pan kolega píše s humorem, já bez humoru. Nemůžeme všichní psát stejně, navíc si myslím, že ve spoustě věcí se shodneme.
Každý jsme zaměřený na jinou oblast vozidel ...
souhlasím! U takových značek a modelů,není třeba vypisovat cipoviny typu-občas blbne centrál-
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 11.03.2006 07:58, audi A4
jsem majitelem A4 rv.2002 a mam 1.8 20V turbo behem 1roku vymena 2 zapalovacich modulu nastesti jezdim na servis do audi a mam vyplnenou servisku s prohlidkami od zacatku tak vymena byla zdarma v ramci kulance jinak bych opravu zaplatil tak doporucuji kupovat auto jenom se serviskou a pravidelnym servisem v audi .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 22:07, RE: audi A4
martin napsal:
jsem majitelem A4 rv.2002 a mam 1.8 20V turbo behem 1roku vymena 2 zapalovacich modulu nastesti jezdim na servis do audi a mam vyplnenou servisku s prohlidkami od zacatku tak vymena byla zdarma v ramci kulance jinak bych opravu zaplatil tak doporucuji kupovat auto jenom se serviskou a pravidelnym servisem v audi .
tak tomu říkám opravdu poradna na úrovni....to jste tohle vše mohl napsat k jakémukoli auto....tohle je totiž vesměs u všech

jinak bmw 330i mám, je to paráda, motor je ďas a moc nežere, podvozek je oproti audi o dost lepší...audina vede v zimě
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.03.2006 23:02, RE: audi A4
martin napsal:
jsem majitelem A4 rv.2002 a mam 1.8 20V turbo behem 1roku vymena 2 zapalovacich modulu nastesti jezdim na servis do audi a mam vyplnenou servisku s prohlidkami od zacatku tak vymena byla zdarma v ramci kulance jinak bych opravu zaplatil tak doporucuji kupovat auto jenom se serviskou a pravidelnym servisem v audi .
Bohužel tyhle motory na závady zapalovacích cívek(tzv FPS system, což je jednojiskrová zapalovací cívka) dost trpí, ale můžu Vás uklidnit, je to jejich asi jediná vážná slabina.Jinak tohle turbo je super, Turbodmychadlo zde vydrží často více než v TDI, už i proto, že má regulaci plnícího tlaku By-pasem a ne variabilníma lopatkama statoru turbíny, které občas zatuhnou a motor pak vůbec netáhne, jelikož nedojde k nárustu plnícího tlaku.Důležité pro životnost turbodmychadla, je nechat ho po jízdě vždy chladit, tzn nevypínat motor, ale nechat ho cca 30s běžet na volnoběh.Pak turbo vydrží i 300000km
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.03.2006 22:27, RE: audi A4
anonym napsal:
tak tomu říkám opravdu poradna na úrovni....to jste tohle vše mohl napsat k jakémukoli auto....tohle je totiž vesměs u všech

jinak bmw 330i mám, je to paráda, motor je ďas a moc nežere, podvozek je oproti audi o dost lepší...audina vede v zimě
Jasný rozhodně volit BMW teda nemůžu porovnávat s kolegou s 330i ale i 320d jede krásně a nic v ní nerachotí jak v jinejch autech a sedí to jak přibité. Náhr. díly se někomu jeví jako dražší ale žádnej osobák na sebe nevydělá tak co a u BMW není jen cílem dovést majitele z A do B ale cestu si užít a to umí BMW skvěle.
Taky sem si všim že se na BMW dívaj lidé daleko víc než když jedeě v Paššíku ;o)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.