0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A6 a BMW 330d

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.06.2007 02:23, zase by koupil
Trochu mě zaráží, že by uživatel BMW po svých špatných zkušennostech opět koupil BMW. Já jsem po špatné zkušennosti s Alfou 33 1.7 16v (nastrkáno tak sto tisíc do auta za 25k-já vím jsem idiot) a do další Alfy už bych asi nešel, možná tak do nové, ale na tu nemám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.06.2007 07:45, dixo
ono je to tak, ked clovek kupi haraburdu,ktora ma stocene minimalne 200tis.km
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.06.2007 08:27, RE: zase by koupil
anonym napsal:
Trochu mě zaráží, že by uživatel BMW po svých špatných zkušennostech opět koupil BMW. Já jsem po špatné zkušennosti s Alfou 33 1.7 16v (nastrkáno tak sto tisíc do auta za 25k-já vím jsem idiot) a do další Alfy už bych asi nešel, možná tak do nové, ale na tu nemám.
Taky jsem si říkal. Kdyby mu nedal aspoň tak kritické známky a přesto napíše "asi ano". Pak se není co divit automobilkám, že vyrábějí vozy s menší trvanlivostí, když lidi jsou prostě nepoučitelní a stejně si vůz i po takových zkušenostech znovu koupí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.06.2007 09:34, RE: zase by koupil
anonym napsal:
Trochu mě zaráží, že by uživatel BMW po svých špatných zkušennostech opět koupil BMW. Já jsem po špatné zkušennosti s Alfou 33 1.7 16v (nastrkáno tak sto tisíc do auta za 25k-já vím jsem idiot) a do další Alfy už bych asi nešel, možná tak do nové, ale na tu nemám.
dobrý recenze, hlavně ta o BMW. Líbí se mi, že pisatel je kritický a přesto, že předchozí trojka je hodně povedené auto, je schopen o něm napsat něco víc, než jen "super svezení, krásný design, žádné poruchy, výborná spotřeba" - viz předchozí články o 10 let starých fiatech a podobných popelnicích..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.06.2007 09:44, RE: zase by koupil
anonym napsal:
dobrý recenze, hlavně ta o BMW. Líbí se mi, že pisatel je kritický a přesto, že předchozí trojka je hodně povedené auto, je schopen o něm napsat něco víc, než jen "super svezení, krásný design, žádné poruchy, výborná spotřeba" - viz předchozí články o 10 let starých fiatech a podobných popelnicích..
Jak může být BMW s motorem vepředu a náhonem na zadek nedotáčivé - hlavně na sněhu? Neplete si autor pojmy s dojmy? Nebo jezdí jen jako spolujezdec?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.06.2007 10:43, bmw 330d
Mám to, co pisatel v kombi a jeho hodnocení jízdy a srovnání mohu jen potvrdit. Těžší předek a protiprokluz zadku bez ESP opravdu na sněhu a vodě vedou při klidném volantu k nedotáčivosti. Oproti mé minulé sériové 328i E46 je 330d s M-Paketem jak tank proti gazele. Ale dá se na to zvyknout. Jediná a to občasná závada je tato : někdy na volnoběh nebo při minimálním zatížení i při jízdě motor jede nepravidelně asi jako stará škodovka se zapomenutým sytičem. Vypnu motor a nastartuju a jede to jako turbína, prostě není to trvalý stav jako při vyklechtaném dvouhmotovém setrvačníku, nebo vadném vstřiku nebo jiné poruše.
Nemá s tím někdo zkušenost?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.06.2007 13:23, RE: bmw 330d
apo napsal:
Mám to, co pisatel v kombi a jeho hodnocení jízdy a srovnání mohu jen potvrdit. Těžší předek a protiprokluz zadku bez ESP opravdu na sněhu a vodě vedou při klidném volantu k nedotáčivosti. Oproti mé minulé sériové 328i E46 je 330d s M-Paketem jak tank proti gazele. Ale dá se na to zvyknout. Jediná a to občasná závada je tato : někdy na volnoběh nebo při minimálním zatížení i při jízdě motor jede nepravidelně asi jako stará škodovka se zapomenutým sytičem. Vypnu motor a nastartuju a jede to jako ...
a co diagnostika v BMW?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.06.2007 13:49, RE: bmw 330d
apo napsal:
Mám to, co pisatel v kombi a jeho hodnocení jízdy a srovnání mohu jen potvrdit. Těžší předek a protiprokluz zadku bez ESP opravdu na sněhu a vodě vedou při klidném volantu k nedotáčivosti. Oproti mé minulé sériové 328i E46 je 330d s M-Paketem jak tank proti gazele. Ale dá se na to zvyknout. Jediná a to občasná závada je tato : někdy na volnoběh nebo při minimálním zatížení i při jízdě motor jede nepravidelně asi jako stará škodovka se zapomenutým sytičem. Vypnu motor a nastartuju a jede to jako ...
No ale snad to jde vybrat natočeím kol, přidáním plynu a kontrem. A ani nemusím být Bestdrifter.... Předkolku nic nepřemluví, zato se zadkem se to nechá, tolik osobní zkušenost s F. Ducato x Iveco Daily...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.06.2007 21:16, RE: bmw 330d
anonym napsal:
a co diagnostika v BMW?
já tam přijedu a pojede hladce, oni nic neuvidí a jen mě hladce zkasírujou. Tak akutní a trvalý to není, za měsíc jdu na pravidelný servis.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 07.06.2007 21:19, RE: bmw 330d
Pepe napsal:
No ale snad to jde vybrat natočeím kol, přidáním plynu a kontrem. A ani nemusím být Bestdrifter.... Předkolku nic nepřemluví, zato se zadkem se to nechá, tolik osobní zkušenost s F. Ducato x Iveco Daily...
to Pepe
máš pravdu, není to žádný sněžný pluh, vždy se dá zadku pomoci trochu dopředu, měl jsem na mysli základní tendenci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.06.2007 00:36, prestižní?
A já si vždycky myslel, že pod pojmem prestižní německý výrobce se skrývá Porsche+Mercedes. To báwo díky e65 ještě dejme tomu, ale proti audi už protestujuju Se v tom projeďte (já A8 4.2 baujar 2004) a nic moc to teda nebylo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.06.2007 14:01, RE: prestižní?
Ráďa napsal:
A já si vždycky myslel, že pod pojmem prestižní německý výrobce se skrývá Porsche+Mercedes. To báwo díky e65 ještě dejme tomu, ale proti audi už protestujuju Se v tom projeďte (já A8 4.2 baujar 2004) a nic moc to teda nebylo
Hej, hej, a ja mam traktor Lamborghini co ma 40 rychlosti dopredu a 40 dozadu a pri prarkovani zacuvam Hummera tak ze si to ani nevsimnem. Ale ta myslienka "auto samo po 165 000km odide na kraj cesty a rozpadne sa" ma fakt dostala. 100bodov
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 30.06.2007 23:19, RE.AUDI
POKUD JSI ZA TŘI ROKY NEINVESTOVAL ZA OPRAVY ČÁSTKU
VÍC JAK 10.000 ,- PAK JSI ZŘEJMĚ ZAPOMNĚL VE 120 000 KM,
UDĚLAT ROZVODY!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 07.08.2007 11:12, RE: RE.AUDI
anonym napsal:
POKUD JSI ZA TŘI ROKY NEINVESTOVAL ZA OPRAVY ČÁSTKU
VÍC JAK 10.000 ,- PAK JSI ZŘEJMĚ ZAPOMNĚL VE 120 000 KM,
UDĚLAT ROZVODY!!!
recenzent píše, že investoval do oprav 10.000,- Kč, dalších 50.000,- Kč do servisních prhlídek. Předpokládal bych že rozvody se stále dělají jako součást velkého servisu v 90t km nebo 120t km dle typu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.03.2008 01:51, RE: RE.AUDI
anonym napsal:
recenzent píše, že investoval do oprav 10.000,- Kč, dalších 50.000,- Kč do servisních prhlídek. Předpokládal bych že rozvody se stále dělají jako součást velkého servisu v 90t km nebo 120t km dle typu.
BMW má řetěz, ne řemen audiňáku....
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.