0
zpět
 

diskuze k tématu: Ukradené a znovunalezené Audi

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
PavelKeprt
počet příspěvků121
datum registrace28.10.2015
Středa 05.10.2016 13:06, Dobrá reklama
Dobrá reklama... sice trochu průhledná, ale na spoustu lidí to takto zabere.
reagovat
Driver79
počet příspěvků130
datum registrace20.11.2014
Středa 05.10.2016 13:23, Dojemný příběh
Krásný a dojemný příběh. Člověk by i slzu uronil.
Nicméně ochrana aut je pravda někdy důležitá, takže ok. Věřím že Sherlog je dobrej produkt. Alespoň nějaká zajímavost v poslední době...

reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Středa 05.10.2016 14:50, rušení
Každá rádiová frekvence se dá rušit, když je privátní, tak je to snad ještě jednodušší, protože to nezaznamená v okolí nikdo, kdo to zrovna nepoužívá. A jelikož to není sledování trvalé (jak bylo uvedeno), tak to nejspíš nemusí zjistit vůbec nikdo, protože signál, který nečeká, prostě nedostane.

Taky by mne fakt zajímalo, když to monitorování není trvalé, jak to teda zistili do dvou hodin, že je auto pryč. To jako majitel (přesněji autor reklamy) první kroky doma vede do garáže? Tedy aby mohl ověřit přítomnost vozidla a případně zalarmovat agenturu?
reagovat
Martin72
počet příspěvků82
datum registrace30.09.2016
Středa 05.10.2016 15:00, RE: rušení
Koloss napsal:
Každá rádiová frekvence se dá rušit, když je privátní, tak je to snad ještě jednodušší, protože to nezaznamená v okolí nikdo, kdo to zrovna nepoužívá. A jelikož to není sledování trvalé (jak bylo uvedeno), tak to nejspíš nemusí zjistit vůbec nikdo, protože signál, který nečeká, prostě nedostane.Taky by mne fakt zajímalo, když to monitorování není trvalé, jak to teda zistili do dvou hodin, že je auto pryč. To jako majitel (přesněji autor reklamy) první kroky doma vede do garáže? Tedy aby mohl ověřit přítomnost vozidla a případně zalarmovat agenturu?

¨

Předpokládám, že systém je radiově pasivní do doby aktivace, tudíž do doby, než si auto půjčí někdo bez patřičného oprávnění.
reagovat
Koloss
počet příspěvků639
datum registrace19.09.2008
Středa 05.10.2016 15:17, RE: rušení
Martin72 napsal:
Koloss napsal:
Každá rádiová frekvence se dá rušit, když je privátní, tak je to snad ještě jednodušší, protože to nezaznamená v okolí nikdo, kdo to zrovna nepoužívá. A jelikož to není sledování trvalé (jak bylo uvedeno), tak to nejspíš nemusí zjistit vůbec nikdo, protože signál, který nečeká, prostě nedostane.Taky by mne fakt zajímalo, když to monitorování není trvalé, jak to teda zistili do dvou hodin, že je auto pryč. To jako majitel (přesněji autor reklamy) první kroky doma vede do garáže? Tedy aby mohl ověřit přítomnost vozidla a případně zalarmovat agenturu?
¨Předpokládám, že systém je radiově pasivní do doby aktivace, tudíž do doby, než si auto půjčí někdo bez patřičného oprávnění.


Takže po zjištění vysílání se začne rušit a budou sice vědět, že je ukradené, ale už nezjistí kde. Ano, jsou zloději, kteří nejsou na úrovni a nechají se chytit, Já jen reaguju na tvrzení, že se nějaká rádiová komunikace nedá rušit. A i pokud není zloděj technicky na úrovni, tak to řeší tak, že s autem odjede na vhodné místo, kde ho odstaví a čeká, jestli si pro něj někdo přijede. Když ne, tak nasedne a pokračuje.

Prostě story, na kterou se sluší odpovědět - a teď ještě tu o Karkulce.
reagovat
Martin72
počet příspěvků82
datum registrace30.09.2016
Středa 05.10.2016 16:04, RE: rušení
Koloss napsal:
Martin72 napsal:
Koloss napsal:
Každá rádiová frekvence se dá rušit, když je privátní, tak je to snad ještě jednodušší, protože to nezaznamená v okolí nikdo, kdo to zrovna nepoužívá. A jelikož to není sledování trvalé (jak bylo uvedeno), tak to nejspíš nemusí zjistit vůbec nikdo, protože signál, který nečeká, prostě nedostane.Taky by mne fakt zajímalo, když to monitorování není trvalé, jak to teda zistili do dvou hodin, že je auto pryč. To jako majitel (přesněji autor reklamy) první kroky doma vede do garáže? Tedy aby mohl ověřit přítomnost vozidla a případně zalarmovat agenturu?
¨Předpokládám, že systém je radiově pasivní do doby aktivace, tudíž do doby, než si auto půjčí někdo bez patřičného oprávnění.
Takže po zjištění vysílání se začne rušit a budou sice vědět, že je ukradené, ale už nezjistí kde. Ano, jsou zloději, kteří nejsou na úrovni a nechají se chytit, Já jen reaguju na tvrzení, že se nějaká rádiová komunikace nedá rušit. A i pokud není zloděj technicky na úrovni, tak to řeší tak, že s autem odjede na vhodné místo, kde ho odstaví a čeká, jestli si pro něj někdo přijede. Když ne, tak nasedne a pokračuje.Prostě story, na kterou se sluší odpovědět - a teď ještě tu o Karkulce.


Tak je jasné, že s širokopásmovou rušičkou a odstíněným stěhovákem budete mít největší šanci.

reagovat
Petr S
počet příspěvků1241
datum registrace28.11.2008
Středa 05.10.2016 16:06, RE: rušení
Koloss napsal:
Martin72 napsal:
Koloss napsal:
Každá rádiová frekvence se dá rušit, když je privátní, tak je to snad ještě jednodušší, protože to nezaznamená v okolí nikdo, kdo to zrovna nepoužívá. A jelikož to není sledování trvalé (jak bylo uvedeno), tak to nejspíš nemusí zjistit vůbec nikdo, protože signál, který nečeká, prostě nedostane.Taky by mne fakt zajímalo, když to monitorování není trvalé, jak to teda zistili do dvou hodin, že je auto pryč. To jako majitel (přesněji autor reklamy) první kroky doma vede do garáže? Tedy aby mohl ověřit přítomnost vozidla a případně zalarmovat agenturu?
¨Předpokládám, že systém je radiově pasivní do doby aktivace, tudíž do doby, než si auto půjčí někdo bez patřičného oprávnění.
Takže po zjištění vysílání se začne rušit a budou sice vědět, že je ukradené, ale už nezjistí kde. Ano, jsou zloději, kteří nejsou na úrovni a nechají se chytit, Já jen reaguju na tvrzení, že se nějaká rádiová komunikace nedá rušit. A i pokud není zloděj technicky na úrovni, tak to řeší tak, že s autem odjede na vhodné místo, kde ho odstaví a čeká, jestli si pro něj někdo přijede. Když ne, tak nasedne a pokračuje.Prostě story, na kterou se sluší odpovědět - a teď ještě tu o Karkulce.


Tady píšou http://blog.mrazek.biz/2014/03/jak-zabezpecit-auto.html že za tu službu se platí 10 tis. ročně a že v případě hledání auta toto klient platí navíc, včetně případných letových hodin pátracího letadla.

Pokud nemám zrovna auto za 2M, tak mi přijde rozumnější mít pojistku proti krádeži než toto. A když mi auto ukradnou, tak si holt koupím jiné. Ale když má někdo konkrétní kus auta jako své 2 dítě jak autor píše... A pak taky chápu, že vymyslet dobrý PR článek není jednoduché
reagovat
Martin72
počet příspěvků82
datum registrace30.09.2016
Středa 05.10.2016 16:24, RE: rušení
Petr S napsal:
Koloss napsal:
Martin72 napsal:
Koloss napsal:
Každá rádiová frekvence se dá rušit, když je privátní, tak je to snad ještě jednodušší, protože to nezaznamená v okolí nikdo, kdo to zrovna nepoužívá. A jelikož to není sledování trvalé (jak bylo uvedeno), tak to nejspíš nemusí zjistit vůbec nikdo, protože signál, který nečeká, prostě nedostane.Taky by mne fakt zajímalo, když to monitorování není trvalé, jak to teda zistili do dvou hodin, že je auto pryč. To jako majitel (přesněji autor reklamy) první kroky doma vede do garáže? Tedy aby mohl ověřit přítomnost vozidla a případně zalarmovat agenturu?
¨Předpokládám, že systém je radiově pasivní do doby aktivace, tudíž do doby, než si auto půjčí někdo bez patřičného oprávnění.
Takže po zjištění vysílání se začne rušit a budou sice vědět, že je ukradené, ale už nezjistí kde. Ano, jsou zloději, kteří nejsou na úrovni a nechají se chytit, Já jen reaguju na tvrzení, že se nějaká rádiová komunikace nedá rušit. A i pokud není zloděj technicky na úrovni, tak to řeší tak, že s autem odjede na vhodné místo, kde ho odstaví a čeká, jestli si pro něj někdo přijede. Když ne, tak nasedne a pokračuje.Prostě story, na kterou se sluší odpovědět - a teď ještě tu o Karkulce.
Tady píšou http://blog.mrazek.biz/2014/03/jak-zabezpecit-auto.html že za tu službu se platí 10 tis. ročně a že v případě hledání auta toto klient platí navíc, včetně případných letových hodin pátracího letadla.Pokud nemám zrovna auto za 2M, tak mi přijde rozumnější mít pojistku proti krádeži než toto. A když mi auto ukradnou, tak si holt koupím jiné. Ale když má někdo konkrétní kus auta jako své 2 dítě jak autor píše... A pak taky chápu, že vymyslet dobrý PR článek není jednoduché


S tím souhlasím, a tajný vypínač o kterém niko neví, ten sice také všechno nevyřeší, ale určitě pomůže.

reagovat
Pepe
počet příspěvků1133
datum registrace09.05.2007
Středa 05.10.2016 17:09, RE: rušení
Petr S napsal:
Koloss napsal:
Martin72 napsal:
Koloss napsal:
Každá rádiová frekvence se dá rušit, když je privátní, tak je to snad ještě jednodušší, protože to nezaznamená v okolí nikdo, kdo to zrovna nepoužívá. A jelikož to není sledování trvalé (jak bylo uvedeno), tak to nejspíš nemusí zjistit vůbec nikdo, protože signál, který nečeká, prostě nedostane.Taky by mne fakt zajímalo, když to monitorování není trvalé, jak to teda zistili do dvou hodin, že je auto pryč. To jako majitel (přesněji autor reklamy) první kroky doma vede do garáže? Tedy aby mohl ověřit přítomnost vozidla a případně zalarmovat agenturu?
¨Předpokládám, že systém je radiově pasivní do doby aktivace, tudíž do doby, než si auto půjčí někdo bez patřičného oprávnění.
Takže po zjištění vysílání se začne rušit a budou sice vědět, že je ukradené, ale už nezjistí kde. Ano, jsou zloději, kteří nejsou na úrovni a nechají se chytit, Já jen reaguju na tvrzení, že se nějaká rádiová komunikace nedá rušit. A i pokud není zloděj technicky na úrovni, tak to řeší tak, že s autem odjede na vhodné místo, kde ho odstaví a čeká, jestli si pro něj někdo přijede. Když ne, tak nasedne a pokračuje.Prostě story, na kterou se sluší odpovědět - a teď ještě tu o Karkulce.
Tady píšou http://blog.mrazek.biz/2014/03/jak-zabezpecit-auto.html že za tu službu se platí 10 tis. ročně a že v případě hledání auta toto klient platí navíc, včetně případných letových hodin pátracího letadla.Pokud nemám zrovna auto za 2M, tak mi přijde rozumnější mít pojistku proti krádeži než toto. A když mi auto ukradnou, tak si holt koupím jiné. Ale když má někdo konkrétní kus auta jako své 2 dítě jak autor píše... A pak taky chápu, že vymyslet dobrý PR článek není jednoduché


Mně jako dobrý teda nepřijde...já bych teda s takovým autem asi dělal parádu každej den v provozu, a nechodil se na něj jen dívat do garáže...a do práce jezdil na kole, nebo s manžou...ve stejný čas i se synem do školy...taky se budou určitě ve stejnou dobu vracet . Jo, fakt to chce tu o Karkulce s velkejma kozama
reagovat
brin
počet příspěvků727
datum registrace28.03.2011
Neděle 09.10.2016 22:01, Nemožnost odstínění
Nemožnost odstínění je naprostá pitomost. Stačí upravený návěs kamionu, který je vyložený magnetickou fólií tvořící Faradayovu klec. A mohou se jít všechny systémy klouzat. Naložení je otázka 5 minut a pak smůla.
reagovat
Kohout Pavel
počet příspěvků65
datum registrace28.11.2013
Pondělí 10.10.2016 21:53, Zkušenost
Ten článek je blábol a hodně průhledná reklama.
Na druhou stranu jsem měl Sherlog ve firemním autě (tu nejlevnější variantu) a ještě že tak. Vykradli nám kancelář, ve stole našli klíčky od vozu a vůz ukradli. Sherlog jej našel odstavené na Žižkově v jedné zapadlé uličce, kde jej zloději nechali "vyčichnout". Zavolali jsme PČR a pod dojmem akčních filmů jsme čekal, že si na zloděje počkají a lapí je, až si auto budou odvážet. Chyba lávky. Ani pořádně nevzali otisky z volantu a ať si prý auto hned dovezeme, že nemají čas. Vůbec je to nezajímalo.
Nedávno vyšel na webu článek o tom, jak se skutečně kradou auta. Psal to nějaký bývalý zloděj aut. Pominu-li krádeže nějakých super drahých aut, veteránů atd., které si někdo vyhlédne a vyplatí se na krádež vynaložit hodně úsilí, tak se dnes kradou běžná auta hlavně na díly. Zloděj odjede s vozem po vlastní ose (má vlastní ŘJ, zámek řazení atd. není problém) a záda mu kryje ještě kumpán se silným vozem pro případ problémů s PČR. Auto odstaví někde na parkovišti u supermarketu nebo na nějakém méně rušném místě a počkají. Pokud si pro auto nikdo do týdne nepřijde (není chráněné nějakým systémem dálkové lokace), tak si jej odvezou někam do dílny a tam mají dost času a klid na vše, co potřebují udělat. Nějaký odvoz odtahovkou, to je sci-fi. Zkuste ujíždět naloženou odtahovkou policii :).
reagovat
Michal123
počet příspěvků1
datum registrace04.10.2008
Středa 12.10.2016 13:14, Ubohý
Děkujeme redakci za reklamní článek.
Ubohý, není co víc k tomu říct…
reagovat
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Čtvrtek 13.10.2016 11:11, re
mohu se zeptat kolik musím redakci zaplatit aby uveřejnila takovy podobný slint třeba na náš autoservis?
mám sepsat srdceryvný příběh o babičce co jela do kauflandu na slevu,ale 3km před městem ji její stará 120ka vypověděla službu a neměla ani na odtah,protože potřebovala ty nové hrnce v kauflandu a o tom jak jsme ji pomohli až se rozplakala?

reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Čtvrtek 13.10.2016 12:17, Díky
Díky za Váš názor. Budeme rádi, když přispějete svým vlastním blogem ze svého života a zkušenosti.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.