0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi V8

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 00:18, No toto?
Apríl je až 1. dubna!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 00:20, ach jo
No myslel jsem že horší recenze než fábia se nedá napsat, bohužel jsem se mýlil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 01:02, :-)
Já bych osobně řek že autorovi této "recenze" nebude 39 let ale 9 a na devítileté dítě je to celkem slušný výkon co říkáte....???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 01:26, RE: :-)
anonym napsal:
Já bych osobně řek že autorovi této "recenze" nebude 39 let ale 9 a na devítileté dítě je to celkem slušný výkon co říkáte....???
Tak horší recenzi jsem nečetl ! Autor tohoto článku musí mít nejmíň mozkovou výduť, jinak si to nedovedu vysvětlit. Myslím, že tento článek není hodný ani uveřejnění první dubna ! Tolik výmyslů jsem v životě neviděl a jde vidět IQ autora. Redakci prosím, ať takové nesmysli raději vůbec nezveřejňuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 01:36, RE: :-)
Adam napsal:
Tak horší recenzi jsem nečetl ! Autor tohoto článku musí mít nejmíň mozkovou výduť, jinak si to nedovedu vysvětlit. Myslím, že tento článek není hodný ani uveřejnění první dubna ! Tolik výmyslů jsem v životě neviděl a jde vidět IQ autora. Redakci prosím, ať takové nesmysli raději vůbec nezveřejňuje.
Co to kua je?? Ten chlapec ma max. 8let a nebo je fest vykramovaný!!
Vymažte to!!! Ne mozkovou výduť, ale slušně řečeno nasrané v hlavě!!
Nikoho nezajímají takové bludy co tu napsal a dovršil to tím obrázkem,
já chci taky takouvou Audi za 4melouny
Autor članku je MAMRD...hold DMC na největší úrovni.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 07:21,
Nikdy jsem nebyl pro kritiku lidi co jsem posilají svoje recenze, protože každý má svou chybu. Tohle uz je ale vážně sila, nechápu jak takový blábol můžete otisknout. Nedá se tam věřit ani jedné větě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 08:04, V8
V8 jsem take mel a pokud vim v nafte neexistuje a nejdrazsi verze stala v prepoctu asi 2300 000 ( 1991 ). Spotreba odpovida take osmivalci, 13 min. a 20 max.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 08:18, Snůška nesmyslů či provokace
Audi V8 se dělalo pokud vím maximálně do roku 1994,m kdy vyjela nová A8, tzn.nemůže to být rok výroby 96. Pokud má autor tuto audi rok, tzn.kupoval jí v roce 2005, tak za ní mohl dát tak 40000, ale rozohdně ne 4 milióny! Další nesmysl je, že je auto v naftě. Audi V8 byl jen a pouze benzín!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 08:41,
Auto bylo zakoupeno jako ojete a dal za nej 4 miliony? kolik tedy stalo nove? kdzy ojete stalo 4 mil? a hlavně je pravda, že to nemůže být 1996 protože to už byla audi A8 takže tento kdysi krasavec se už nevyráběl, hlavě 4 mil i za nové auto je divný, ale napadá mě, v Itálii měli Liry a kdo ví jaký je přepočet korun a lir tak je klidně možné že stálo 4 miliony LIR :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 08:47, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Auto bylo zakoupeno jako ojete a dal za nej 4 miliony? kolik tedy stalo nove? kdzy ojete stalo 4 mil? a hlavně je pravda, že to nemůže být 1996 protože to už byla audi A8 takže tento kdysi krasavec se už nevyráběl, hlavě 4 mil i za nové auto je divný, ale napadá mě, v Itálii měli Liry a kdo ví jaký je přepočet korun a lir tak je klidně možné že stálo 4 miliony LIR :)
Panove, dyt ten clovek z vas ted ma...slusne receno srandu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 09:03, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Panove, dyt ten clovek z vas ted ma...slusne receno srandu...
přesně tak, proč to tady řešíte, všichni víme že je to hovadina, jak cena tak i ta nafta, ostatně redakce to napsala, že to otiskuje jen pro pobavení tak tomu jelitu co to napsalo nedělejte radost truhlíci :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 09:48, v8
Je asi na čase napsat opravdovou recenzi ,bohužel to co bylo prezentovaný nemá nic společnýho s realitou. V každém případě kdysi jsem se svezl úplnou náhodou v Audi V8 pro Mečiara. Měla spoustu bezpečnostních záležitostí jako neprůstřelná skla atd.. i přesto to bylo velmi rychlé a pohodlené auto s maximem luxusu v každém případě pokud je toto auto v rukou domácího kutila může jezdit i na med ATd.. a,ale opravdová zkušenost vlastníka tohoto vozu by mě zajímala. Myslím si že do budoucnosti to bude zajímavý youngtimer
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 10:00, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Panove, dyt ten clovek z vas ted ma...slusne receno srandu...
dekuji vsem kteri zde zanechavaji zaznamy svych myslenek, vzdy se dobre pobavim
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 11:12, super
anonym napsal:
dekuji vsem kteri zde zanechavaji zaznamy svych myslenek, vzdy se dobre pobavim
tak to je paradni recenze vazne jsem se dobre pobavil a dik redakci za to pisateli gratuluji sice nam nesdelil nic pravdiveho asi se rad chlubi hlavne ze mame bronz!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 13:20, HA
Divím se, že někteří na ten článek vůbec reagujete. Přečtu, zasměju se, pomyslím si něco o bláznech, a to je vše.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 15:11,
Jestli někdo takový existuje, tak ho prosím, ať se na mě s důvěrou obrátí až bude shánět další auto. S radostí mu jej seženu. Samozřejmě za patřičnou sumu )))))))))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 15:26, podstata recenze
Osobne si myslim, ze autor pouze zkousel inteligenci ostatnich ctenaru...kteri se velmi priblizi inteligenci politikum...stejne jako oni maji potrebu okomentovat sebevetsi hloupost. Nevim, kam svet speje...na svete je mnohem vic a mnohem dulezitejsich veci ke komentarum, nez takoveto legracky!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 17:03,
mal som v8 4.2 benzin r v 1992 a je to prolem predat za 120 000.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.02.2006 19:53, UF
Tak toho bych na silnici fakt potkat nechtel. 255 (hm ) a prasklej rafek ))))))) No ty vole to je magor :-x to je snad vtip
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.02.2006 07:11, blábol
Myslím, že autor chtěl jenom podtrhnout klesající úroveň tohoto serveru.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.