0
zpět
 

diskuze k tématu: PRVNÍ DOJMY: Audi S8 - limuzína s kořením od Lamborghini

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.12.2005 01:38, to je ale kus!
Teda klobouk dolů.......moc pěknej kus....a určitě toho spoustu dokáže...to bych si někdy chtěl zkusit zařídit...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.12.2005 01:43, Nejlepší limuzína na trhu
Tohle je opravdu hodně povedené, zvláště ten předek. Akorát ten výkon se zdá, v porovnání se zde uvedenou konkurencí, poněkud nízký. Ale samozřejmě stačí, protože auto stejně jede "pouhých" 250 km/h, i když u Audi člověk nikdy neví :)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.12.2005 21:37, no nevim
No nic proti, ale kdyz uz mam okolo 3 mega na auto, tak si koupim Carreru S a ne todleto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.12.2005 11:39, RE: no nevim
bingo napsal:
No nic proti, ale kdyz uz mam okolo 3 mega na auto, tak si koupim Carreru S a ne todleto.
Mám S8,Porsche 911 a měl jsem Ferrari testarosu,ale tohle se jeví jako docela zajímavá záležitost.Audi-moje skušenost-100%.Luxus,spolehlivost,výkon.Kdo pozná,nemůže už jinak.Ale chápu carrera je jen jedna.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 24.12.2005 20:10, Audi
BOSS napsal:
Mám S8,Porsche 911 a měl jsem Ferrari testarosu,ale tohle se jeví jako docela zajímavá záležitost.Audi-moje skušenost-100%.Luxus,spolehlivost,výkon.Kdo pozná,nemůže už jinak.Ale chápu carrera je jen jedna.
Audi možná umí jen takovíhle exempláře co najedou pár tisíc kilometrů ale přes 250 000 to je pro ní smrt.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.12.2005 19:11, RE: no nevim
BOSS napsal:
Mám S8,Porsche 911 a měl jsem Ferrari testarosu,ale tohle se jeví jako docela zajímavá záležitost.Audi-moje skušenost-100%.Luxus,spolehlivost,výkon.Kdo pozná,nemůže už jinak.Ale chápu carrera je jen jedna.
jo a ještě máš i raketoplan a ten je nejrychlejší! Už to nehul je to svinstvo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 25.12.2005 20:29, Audi S8
Konečně pořádný pilnik ( mit dem difer )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.12.2005 16:11, RE: Audi S8
Petr napsal:
Konečně pořádný pilnik ( mit dem difer )
Aaaach jo ! to je ale nadhera...pro me je to nejhezci auto na trhu.nadhera. Jen me sere ze ceskej clovek si neco takoveho v zivote ani nezkusi natoz aby si ho mohl dovolit .To me se*e uplne nejvic. !! jo zkusi ale to je to male procento tech co maj velky firmy a muzou si to dovolit. Osobne znam jen jednoho takoveho cloveka. a to nejsem ani ja ani nikdo z my rodiny takze o5 si muzu nechat jenom zdat. PS: modre z nebe bych dal cloveku kterej by mne v tomdle svezl
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.04.2006 16:11, RE: Audi S8
lucas napsal:
Aaaach jo ! to je ale nadhera...pro me je to nejhezci auto na trhu.nadhera. Jen me sere ze ceskej clovek si neco takoveho v zivote ani nezkusi natoz aby si ho mohl dovolit .To me se*e uplne nejvic. !! jo zkusi ale to je to male procento tech co maj velky firmy a muzou si to dovolit. Osobne znam jen jednoho takoveho cloveka. a to nejsem ani ja ani nikdo z my rodiny takze o5 si muzu nechat jenom zdat. PS: modre z nebe bych dal cloveku kterej by mne v tomdle svezl
neboj, za par let si to koupis z bazaru..... dneska se da A8 koupit za 300 00 ve slusnym stavu...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.