0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaký pohodlný a nejlepší vůz?

kategorie zařazení tématu: automobilky, německá vozidla
Petr S
počet příspěvků1249
datum registrace28.11.2008
Čtvrtek 04.09.2014 22:34, RE: Plat automechanika
Pepe napsal:
Petr S napsal:
Podle http://ciselnik.artega.cz/prumerne_mzdy_podle_profese.php mají autoopraváři os. aut v průměru něco kolem 20 tisíc. V reálu to bude asi víc. Ale že by měl tolik co např. lékař?
Tak buďto mu to žerte, nebo nekrmte trolly. Viz můj příspěvek z 1.9. . Taky bych jezdil celý mládí po světě, abych nabyté zkušenosti, rozhled a jazykové znalosti zúročil v servisu Škoda ve vlasti svých rodičů, kterou jsem vždy jen proběhl, a jejíž jazyk neovládám. Zajímavé, že všichni "emigranti", co znám, páchají na češtině zvěrstva typu skloňování a časování, tady jde ale čistě jen o gramatické chyby i a y. Nu což.


Dokážu si představit, že má elitní rodiče co úspěšně pracují v zahraničí a on tam byl prostě s nima. To neznamená že i jejich potomek musí být podobně úspěšný. Na VŠ se mnou chodil spolužák, který měl oba rodiče vysokoškolské učitele (takže asi moc chtěli, aby taky vystudoval VŠ) a v prvním pololetí ho vykopli. Prostě na to neměl.

Jinak co se týče gramatiky, tak jsou lidi co např. trpí nějakou formou dislexie. A přestože můžou být jinak inteligentní tak dělají gramatické chyby.

Ale jinak souhlasím, že tazatel je nejspíš troll. A podle nicku (končící 96) je mu nejspíš 18 let. Zřejmě už si založil nick nový
reagovat
Petr S
počet příspěvků1249
datum registrace28.11.2008
Čtvrtek 04.09.2014 22:34, RE: Plat automechanika
Pepe napsal:
Petr S napsal:
Podle http://ciselnik.artega.cz/prumerne_mzdy_podle_profese.php mají autoopraváři os. aut v průměru něco kolem 20 tisíc. V reálu to bude asi víc. Ale že by měl tolik co např. lékař?
Tak buďto mu to žerte, nebo nekrmte trolly. Viz můj příspěvek z 1.9. . Taky bych jezdil celý mládí po světě, abych nabyté zkušenosti, rozhled a jazykové znalosti zúročil v servisu Škoda ve vlasti svých rodičů, kterou jsem vždy jen proběhl, a jejíž jazyk neovládám. Zajímavé, že všichni "emigranti", co znám, páchají na češtině zvěrstva typu skloňování a časování, tady jde ale čistě jen o gramatické chyby i a y. Nu což.


Dokážu si představit, že má elitní rodiče co úspěšně pracují v zahraničí a on tam byl prostě s nima. To neznamená, že i jejich potomek musí být podobně úspěšný. Na VŠ se mnou chodil spolužák, který měl oba rodiče vysokoškolské učitele (takže asi moc chtěli, aby taky vystudoval VŠ) a v prvním pololetí ho vykopli. Prostě na to neměl.

Jinak co se týče gramatiky, tak jsou lidi co mají nějakou formu dislexie. Přestože můžou být jinak inteligentní, tak dělají gramatické chyby, mají špatný rukopis apod.

Ale jinak souhlasím, že tazatel je nejspíš troll. A podle nicku (končící 96) je mu nejspíš 18 let. Zřejmě už si založil nick nový
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.