0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A7 3.0 TDI - podrobné zhodnocení majitelem po prvních 13 tis. km.

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.04.2012 09:14, RE: šetření na palivu
Michal napsal:
Ten Val Satis byl tak hnusnej, že ho ani ředitel salónu nechtěl...
Takže jezdil v Laguně. A jelikož byla imrvére na zvedáku, tak jezdil náhradní Thalií. Tou už udělal parády dost...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.04.2012 13:16, RE: AUDI versus SVĚT
Mersi napsal:
Přiznám se, že Audi nemám v kontextu s českými podnikatýlky moc rád. Automobilka totiž zavedli takovou image, která k ničemu jinému nevybízí. Ale mít prostředky k zakoupení A7, tak neváhám a skočím do toho chomoutu po hlavě. To auto má tak neskutečné proporce, že z něj v budoucnu bude klenot mezi youngtimery. Fandím každému, kdo se ho rozhodne podpořit koupí.:)
to je přesné s těmi podnikatýlky... a taky v tom jezdí plno holohlavců v šusťákách... demenťáčků, co provozujou někde zabahněný autobazar.... kdysi jsem měl Audi rád (staré dobré Audi 90), ale teď se rozhodli oslovovat určitou klientelu... východní zbohatlíky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 13.05.2012 09:09, RE: AUDI versus SVĚT
tomaskrtek napsal:
já nesrovnával A7 s 850, nauč se číst, pak piš reakci, ju?!
akorat ja sem nereagoval na tebe, joudo, jenze v tom mnozstvi reakci si to asi prehlidnul...
reagovat
bobolink
počet příspěvků1
datum registrace17.11.2014
Čtvrtek 20.11.2014 14:04, audi a7-podrobne zhodnoceni majitelem po prvnich 13 tis.km.
Panove diskuteri,nejdrive jsem povazoval tuto recenzi za povedeny reklamni trik,potom ale jsem prisel k nazoru,ze ji psalo profesional proste super roman na dobrou noc,opravdu se mi dobre spalo.Nemam A7,mam A6 allroad 3,0 tdi b.j.2008,ma najeto poctivych 267000 km,jen udrzba a opotrebene veci.Je pravda,ze audi a to konkretne zde v Nemecku silne boduje modelem A7 3,0 tdi.
BMW posledni leta trosku spadlo o Mercedesu nemluve.No,preji panu profesionalu mnoho stastnych km
reagovat
audiner
počet příspěvků1
datum registrace03.10.2016
Pondělí 03.10.2016 23:10, Diky za skvelou recenzi
Vybiram nastupce A6 a vcera jsem zrovna potkal A7. Po precteni Vasi recenze vim, ze je to muj zhavy kandidat zvlast pri soucasnych cenach v DE.
Malokdo se dokaze takto slusne a poutave rozepsat,aniz by pritom kritizoval jine znacky. Pro me prinos recenze 100%.
reagovat
sheogorath
počet příspěvků527
datum registrace27.05.2016
Středa 05.10.2016 11:15, RE
Je vazne smutny, kolik lidi dneska ma problem se pobavit o nejakym tematu, vymenit si zkusenosti a to ve forme, aby nikdo nikoho nenapadal a neurazel.

Vidim to ve skoro kazde diskuzi, vzdycky se najde nekdo, kdo si mysli, ze jeho nazor a pohled na vec je ten jedinej a univerzalni, a kdo nesouhlasi je idiot. nastesti je to jen par jedincu, asi je nejlepsi ty prispevky nekomentovat.

Kdybych mel kazdyho, jehoz pohledu na vec nerozumim nazyvat blbcem a urazet ho, asi bych to moc daleko nedotahl. To jsou spis znaky asocialniho chovani, nez cokoliv jinyho.

Co treba se pokusit prispevek precist, a pokud s nim nesouhlasim, napsat "ja to vidim jinak", misto "ty jses debil". Nevypada to lip?

(to je mysleno pro tech par exemplaru, kteri asi pri porodu meli kolem krku neco jinyho nez ostatni, a tak se citi duleziteji)

Jinak recenze pekna. I kdyz pro me nafta neni, A7 v benzinu bych si predstavit dovedl. Nicmene me posledni dobou dost nahlodava ta kdesi nahore zminena M3 E46
reagovat
Reno
počet příspěvků1352
datum registrace30.03.2010
Čtvrtek 06.10.2016 09:52, RE: RE
sheogorath napsal:
Je vazne smutny, kolik lidi dneska ma problem se pobavit o nejakym tematu, vymenit si zkusenosti a to ve forme, aby nikdo nikoho nenapadal a neurazel. Vidim to ve skoro kazde diskuzi, vzdycky se najde nekdo, kdo si mysli, ze jeho nazor a pohled na vec je ten jedinej a univerzalni, a kdo nesouhlasi je idiot. nastesti je to jen par jedincu, asi je nejlepsi ty prispevky nekomentovat. Kdybych mel kazdyho, jehoz pohledu na vec nerozumim nazyvat blbcem a urazet ho, asi bych to moc daleko nedotahl. To jsou spis znaky asocialniho chovani, nez cokoliv jinyho. Co treba se pokusit prispevek precist, a pokud s nim nesouhlasim, napsat "ja to vidim jinak", misto "ty jses debil". Nevypada to lip? (to je mysleno pro tech par exemplaru, kteri asi pri porodu meli kolem krku neco jinyho nez ostatni, a tak se citi duleziteji)Jinak recenze pekna. I kdyz pro me nafta neni, A7 v benzinu bych si predstavit dovedl. Nicmene me posledni dobou dost nahlodava ta kdesi nahore zminena M3 E46



To je staroučká diskuse. Nicméně M3 E46 docela studuju a najít s manuálem hezkou není moc snadný. Ještě mně napadá Maserati 4200 GT, ale těch je s manuálem ještě míň.

reagovat
sheogorath
počet příspěvků527
datum registrace27.05.2016
Čtvrtek 06.10.2016 13:52, RE: RE: RE
To Maserati vypada dost k svetu, a je jich tu par na prodej, otazka je jak moc se povedlo, mrknu po zkusenostech

www.autoscout24.ch/3500783

M3 se chystam aspon vyzkouset nekde v bazaru, zvlast tu E46 jsem vzdycky chtel

EDIT: Jo, je starej, ale ta recenze je celkem v pohode, a vlastne podobnej zpusob konverzace tady porad preziva...
reagovat
  1 ... 5 6 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.