0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A6

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 00:16, Zajímavé
Výborná recenze. Jenže kromě nadávaní na nějakého autora se člověk nedozvěděl nic!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 01:51, ČR
CHLAPČE TY JSI SE ASI ZBLÁZNIL ČR???TO NEMYSLÍŠ VÁŽNĚ!!!STEJNĚ STARÁ AUTA PROVOZOVONÁ V NĚMECKU JSOU NA TOM VÝRAZNĚ LÉPE JAK Z HLEDISKA ÚDRŽBY TAK OPOTŘEBENÍ NEŽ AUTA STEJNÁ ALE Z ČR.tAKŽE SE PROBER A VYJED TAKY NEKAM DÁL NEŽ KOLEM TVÉ RODNÉ VESNICE.JAK TI DVA BRÁŠI Z REKLAMY NA TELEKOM CO ZNAJÍ CELÝ SVĚT A PŘITOM NEVYSTRČILI NOS Z RODNÉ VESNICE.WAKE UP MAN! IF YOU UNDERSTAND!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 07:29, Audi A6
Musim se taky zastat nazoru ze vuz z dovozu je mnohem lepsi i pokud ma mnohem vice kilometru než auto koupené v ČR,,spousta lidi se zbytečně boji aut které maji najeto vic jak 100 000km což je absolutni nesmysl a jedine k čemu to vede je to že spousta dovozcu musi stačet tachometry ielikož si každej mysli ze to je jak za času starejch škodovek,,což už davno neni pravda..Tek kdo pomlouva Audi A6 je pouze ten kdo na ni nema a rad by ji měl doma v garáži...Audina je absolutne precizne udelany auto a je jen malo aut který se s ni mužou srovnavat..a motor 2,5 Tdi 150 koni..je taky velice dobrej a svezl jsem se v hodně autech a tomuto motoru bych se vubec nebranil a taky mně mrzi že se tady každemu tlačí nazor..co neni koupeno v ČR tak to je určitě Kradené a neni možnost doložit puvod,,,,Jak neni možné doložit puvod????? Co to je za kecy...Vždyt člověk ma original TP,,vetšinou i servisku a řádně vyplněnou se značkového servisu a pokud auto chci dat na čistopis tak přeci delám Stk a nove emise takže pokud by nebylo neco v pořádku tak by to ani neprošlo...A myslim si ze němec kterej bere cca 4000-5000Euro měsíčně tak si muže dovolit i drahej značkovej servis.....Ps:Audinu bych si koupil jedine z dovozu a NIKDY z ČR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 07:45, RE: ČR
anonym napsal:
CHLAPČE TY JSI SE ASI ZBLÁZNIL ČR???TO NEMYSLÍŠ VÁŽNĚ!!!STEJNĚ STARÁ AUTA PROVOZOVONÁ V NĚMECKU JSOU NA TOM VÝRAZNĚ LÉPE JAK Z HLEDISKA ÚDRŽBY TAK OPOTŘEBENÍ NEŽ AUTA STEJNÁ ALE Z ČR.tAKŽE SE PROBER A VYJED TAKY NEKAM DÁL NEŽ KOLEM TVÉ RODNÉ VESNICE.JAK TI DVA BRÁŠI Z REKLAMY NA TELEKOM CO ZNAJÍ CELÝ SVĚT A PŘITOM NEVYSTRČILI NOS Z RODNÉ VESNICE.WAKE UP MAN! IF YOU UNDERSTAND!!!
Ty hloupej anonyme, pokud se tady bojiš podepsat tak radeji nic nepiš. Autora tohoto článku se musím zastat protože pokud sis nevšiml tak auto užívá poměrně dlouhou dobu a proto ho může hodnotit. U aut z dovozu měl na mysli to, že většina jich je bez servisní knížky, tudíš o případných závadách člověk nemá ani páru kdežto u vozů koupených v ČR ta knížka je a pak má člověk sned větší jistotu-a to pltí pro všechny ojetiny. Zkušenosti s A6 mám obdobné a pokud ti ta tvá rezavá felda nejede tak nikoho neurážej.Haujůůdujůů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 09:04, RE: ČR
Alex napsal:
Ty hloupej anonyme, pokud se tady bojiš podepsat tak radeji nic nepiš. Autora tohoto článku se musím zastat protože pokud sis nevšiml tak auto užívá poměrně dlouhou dobu a proto ho může hodnotit. U aut z dovozu měl na mysli to, že většina jich je bez servisní knížky, tudíš o případných závadách člověk nemá ani páru kdežto u vozů koupených v ČR ta knížka je a pak má člověk sned větší jistotu-a to pltí pro všechny ojetiny. Zkušenosti s A6 mám obdobné a pokud ti ta tvá rezavá felda nejede tak nikoh...
Určitě jsi pokřtěný jako alex že?cha cha A pokud chceš žvatlat něco o mým podepsání, podepiš se celým jménem a ne nějakou blbou přezdívkou, protože to je stejný jako ten anonym! V mém příspěvku nebyla jediná urážka a jediné křivé slovo na A6, se kterou mám mimo jiné osobní zkušenost! A auto které vlastním teď určitě není zrezlá felina. Co se týče problémů s auty z dovozu?Tak ty nejsou!!!Problémy jsou jen s jejich ČESKÝMI dovozci!!!!!!Tak se hoď do klidu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 12:22, RE: ČR
milý alexi napsal:
Určitě jsi pokřtěný jako alex že?cha cha A pokud chceš žvatlat něco o mým podepsání, podepiš se celým jménem a ne nějakou blbou přezdívkou, protože to je stejný jako ten anonym! V mém příspěvku nebyla jediná urážka a jediné křivé slovo na A6, se kterou mám mimo jiné osobní zkušenost! A auto které vlastním teď určitě není zrezlá felina. Co se týče problémů s auty z dovozu?Tak ty nejsou!!!Problémy jsou jen s jejich ČESKÝMI dovozci!!!!!!Tak se hoď do klidu.
Souhlasím s anonymem. Ono je problém taky ten největší autobazar v ČR, který tenhle nesmysl propaguje. naopak nejlepší je auto ze SRN či CH. Mají tam o tolik kvalitnější silnice, že auto může mít najeto půlku km a je v lepším stavu, pak je to také o přístupech lidí v autorizovaných servisech...to je tady o mnoho horši než na západě....a proto se prodávají auta bez záznamů a ve skutečnosti prošli malou nehodou atd...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 12:48, Pravda o Audi
Zahraniční statistiky mluví právě jasně a tvrdě proti Audi A6, viz zcela nový TÜV Report 2006. Tam je Váš vůz vždy za polovinou statistiky, mezi méně spolehlivými vozy. TÜV však neberu za rouzhodující, prověří jen věci důležité z pohledu STK, neodhalí vadné turbo, vstřikovací čerpadlo (auto které nejede, nedojede na STK) a jiné drahé vážné závady.
Audi A6 budí dojem kvality, je dlrahé a exkluzivní. Proto vždy najdete hodně hrdých majitelů, co se jej budou zastávat. Málokdo jej bere jen jako spotřební věc, narozdíl od zmíněného fiatu, ke kterému tak přistupují téměř všichni. Tomu odpovídá servis a zacházení - pokud je auto Váš miláček, staráte se o něj úplně jinak, než o služební opel.
Můj pohled na A6 je dán zlušeností se servisem firemních flotil (v případě Audi A6 generace C5 celkem 513 vozů), garančních nákladů přepočtených na kus, a dále hodnocením jednotlivých použitých technických celků.
A6 kumuluje takřka všechny problémové věci, které evropští automobilový dodavatelé vyplodili. Předně hliníkovou př. nápravu (Moog), váhu vzduchu s plošně vyhřívaným filmem (Bosch), VTG turbo (Garret VNT 15), radiální plně elektronicky řízené čerpadlo (Bosch VP 44). Mám pokračovat? Alfa Romeo 156 má z těchto zmíněných jenom tři, takže hned do startu recenze má body k dobru (že si to pak pokazí dalšími věcmi, takže určitě lepší než Audi není, to již je věc druhá).
Audi si umí člověk získat, takže věřím, že Vás moc nebolelo, když jste platil za výměnu rozvodů 35 tisíc Kč, za generálku př. nápravy při 100 tis km dalších 45 tisíc Kč (nebo jezdíte s vytlučenou, jen to trochu na dírách odskukuje do stran, ani to moc neklepe - velké auto a hodně tlumicích hmot). To kdybyste musel dát 5 tisíc do laciného plastového Fiatu, byl byste na něj naštvaný.
Když si někdo koupí tak drahé auto, nikdy nechce přiznat, že udělal chybu, kór když jde o model renomované značky, který mu nikdo nepomluví. Když Vám někdo řekne, že máte hezkou manželku, také mu neodvětíte, že je to hádavá bestie a v posteli nestojí za nic. A zcela oprávněně uraženi cítí se ti, kterým auto dobře slouží. (žádný model není takový sráč, aby se závada projevila u všech exemplářů). Když napíšu, co je špatného na Hyundaii, tak to nikoho nepobouří, protože kdo má spotřební auto, tak auty nežije, recenze tady nečte a od levného vozu nic moc nečeká.
Tím bych zde rád diskuse o Audi uzavřel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 13:13, RE: Pravda o Audi
Martin Vaculík napsal:
Zahraniční statistiky mluví právě jasně a tvrdě proti Audi A6, viz zcela nový TÜV Report 2006. Tam je Váš vůz vždy za polovinou statistiky, mezi méně spolehlivými vozy. TÜV však neberu za rouzhodující, prověří jen věci důležité z pohledu STK, neodhalí vadné turbo, vstřikovací čerpadlo (auto které nejede, nedojede na STK) a jiné drahé vážné závady.
Audi A6 budí dojem kvality, je dlrahé a exkluzivní. Proto vždy najdete hodně hrdých majitelů, co se jej budou zastávat. Málokdo jej bere jen jako spo...
Tak a je vymalováno...souhlasím s tím že každý rád ctí to to má doma v garáži. Pokud to dostane od šéfa podniku tak je mu fuk jaké to má mouchy protože opravy neplatí, tudíš ani nenadává, pouze získá zkušenost. Jestli jsem anonyma urazil tak se omlouvám-je to v podstatě debata o autech.Hezký den.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 14:28, RE: Pravda o Audi
Martin Vaculík napsal:
Zahraniční statistiky mluví právě jasně a tvrdě proti Audi A6, viz zcela nový TÜV Report 2006. Tam je Váš vůz vždy za polovinou statistiky, mezi méně spolehlivými vozy. TÜV však neberu za rouzhodující, prověří jen věci důležité z pohledu STK, neodhalí vadné turbo, vstřikovací čerpadlo (auto které nejede, nedojede na STK) a jiné drahé vážné závady.
Audi A6 budí dojem kvality, je dlrahé a exkluzivní. Proto vždy najdete hodně hrdých majitelů, co se jej budou zastávat. Málokdo jej bere jen jako spo...
Přesně tak pane Vaculík. Důležité je také to, že generace aut bývají hodně odlišné co se týče spolehlivosti a nákladů. viz uno-puntoI-puntoII nebo např mercedes zase možná trošku naopak nebo audi 100 - A6 atd.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 16:19, RE: ČR
Manick napsal:
Souhlasím s anonymem. Ono je problém taky ten největší autobazar v ČR, který tenhle nesmysl propaguje. naopak nejlepší je auto ze SRN či CH. Mají tam o tolik kvalitnější silnice, že auto může mít najeto půlku km a je v lepším stavu, pak je to také o přístupech lidí v autorizovaných servisech...to je tady o mnoho horši než na západě....a proto se prodávají auta bez záznamů a ve skutečnosti prošli malou nehodou atd...
Osobně si myslím, že auta z německa jsou kvalitnější než auta koupená jako nová v ČR. V německu je auto převážně ježděné po kvalitnějších silnicích, po dálnicích atd. Není to ucukané po městě jako u nás. Ovšem když už si někdo u nás koupí nové Audi, tak mu asi nestojí v garáži, takže kilometry najíždí rychle. Ovšem druhá věc je to, že vozy dovážené z německa nebo jiných států, jsou buď havarované nebo mají najetou pěknou porci kilometrů a tudíž mají přetočené tachometry a servisní knížka nikde. Pokud dovozce tvrdí, že auto nebylo havárováno a má málo km, tak je to dost divný!!! Já osobně bych určitě volil auto koupené jako nové v ČR.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 17:25, RE: ČR
Petr napsal:
Osobně si myslím, že auta z německa jsou kvalitnější než auta koupená jako nová v ČR. V německu je auto převážně ježděné po kvalitnějších silnicích, po dálnicích atd. Není to ucukané po městě jako u nás. Ovšem když už si někdo u nás koupí nové Audi, tak mu asi nestojí v garáži, takže kilometry najíždí rychle. Ovšem druhá věc je to, že vozy dovážené z německa nebo jiných států, jsou buď havarované nebo mají najetou pěknou porci kilometrů a tudíž mají přetočené tachometry a servisní knížka nikde. ...
Souhlas, většina ojetin v dobrém stavu je mimo ČR mnohem dražší, tedy u nás neprodejná. Neznám nikoho z pokoutních dovozců (a pár jich znám), který by vozil auta v celku. Vždy jsou více či méně bouraná. Jinými slovy, auto ze švýcarska bude určitě kvalitněji opravované, jezdilo po lepších silnicích, nicméně pokud stojí v našem bazaru, je na 95 % po bouračce a zdrátované v garáži (na kvalitní opravy garážistů taky nevěřím). Takže nakonec raději to auto vedle původem z ČR, na kterém se možná během života trochu víc šetřilo, ale má prokázaný původ a historii.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.02.2006 18:12, RE: ČR
taky Petr ) napsal:
Souhlas, většina ojetin v dobrém stavu je mimo ČR mnohem dražší, tedy u nás neprodejná. Neznám nikoho z pokoutních dovozců (a pár jich znám), který by vozil auta v celku. Vždy jsou více či méně bouraná. Jinými slovy, auto ze švýcarska bude určitě kvalitněji opravované, jezdilo po lepších silnicích, nicméně pokud stojí v našem bazaru, je na 95 % po bouračce a zdrátované v garáži (na kvalitní opravy garážistů taky nevěřím). Takže nakonec raději to auto vedle původem z ČR, na kterém se možná během ...
Je pravda, že velká část dovezených ojetin, je bouraná. Znám osobně dva dovozce, kteří to tak dělají. Nejvíce se jim ale vyplatí kupovat lehce havarované vozy, protože je oprava levná a rychlá, takže mohou peníze točit brzy dál. Druhá možnost je dovézt totálky koupené s papíy za cenu šrotu a nechat spravit, či svařit z další havárky. To je opravdu nebezpečné a je třeba na to dát pozor. Takto spravené auto je pojízdná rakev. Problém je to poznat. Pokud tedy chcete koupit dovoz, doporučuji kupovat tam, kde to znáte a máte reference. Nebo se s dovozcem domluvte přímo a vozidlo si objednejte, pak víte do čeho jdete.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.02.2006 01:30, RE: ČR
milý alexi napsal:
Určitě jsi pokřtěný jako alex že?cha cha A pokud chceš žvatlat něco o mým podepsání, podepiš se celým jménem a ne nějakou blbou přezdívkou, protože to je stejný jako ten anonym! V mém příspěvku nebyla jediná urážka a jediné křivé slovo na A6, se kterou mám mimo jiné osobní zkušenost! A auto které vlastním teď určitě není zrezlá felina. Co se týče problémů s auty z dovozu?Tak ty nejsou!!!Problémy jsou jen s jejich ČESKÝMI dovozci!!!!!!Tak se hoď do klidu.
Je to tak. Když koupíš auto tady, které bylo dovezené, tak je to riziko. Když si ho koupíš sám v např. německu, tak je to určitě lepší, víš co kupuješ. Známej koupil v čr. zánovního passata, kterej byl údajně dovezený z německa, borec mu předal jakýsi duplikák techničáku nebo co, všechno bylo ok i přepis. V létě jel do chorvatska na dovolenou, na hranicích chorvatských byli borci z koncernu vw a měli jakousi čtečku co odhalí pochybné auta. Tam mu řekli, že auto je kradené, okamžitě vystupte i s celou rodinou a auto od té doby neviděl a ještě měl oplétačky. za ním byl čech z golfem ve kterém jezdil už 4 roky a to samé, zjistili že to bylo kradené. Takže velký pozor na tady ty kaufy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 22:26, RE: Pravda o Audi
Martin Vaculík napsal:
Zahraniční statistiky mluví právě jasně a tvrdě proti Audi A6, viz zcela nový TÜV Report 2006. Tam je Váš vůz vždy za polovinou statistiky, mezi méně spolehlivými vozy. TÜV však neberu za rouzhodující, prověří jen věci důležité z pohledu STK, neodhalí vadné turbo, vstřikovací čerpadlo (auto které nejede, nedojede na STK) a jiné drahé vážné závady.
Audi A6 budí dojem kvality, je dlrahé a exkluzivní. Proto vždy najdete hodně hrdých majitelů, co se jej budou zastávat. Málokdo jej bere jen jako spo...
Je to jednoduchá filozofie kterou zde propagujete. Není se čemu divit opravdu závady které jste popsal jsou skutečností ve statistikách možná jsem světlá vyjímka ale bohužel jediné co jsem měnil byli rozvodovej řemen a to prosím denně jezdím v centru Prahy auto má hliníkovou nápravu tak jak jste jí zde uvedl. Každý rok pravidelně jezdím do servisu a jediné co jsem měl byli vymlácené kulové čepy na přední nápravě a tlumiče. Což si myslím že je normální výměna jako u každého vozu. S turbem taky nemám žádné problém a vozidlo mám 5 let proto se domnívám, že autor článku mimochodem znám Pavla 32 a vím co si zkusil s Fiatem Brava, že mluví pravdu. Musím upozrornit anonynma jeho přirovnání k reklamně není zrovna fér pokud chce být humorný ať píše do jiné diskuze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.02.2006 20:28, Uvedení na pravou míru
Kdo to ještě nepoznal, tak Alex, Mirek a autor "recenze" jsou jedna a tatáž osoba. Lze to poznat poměrně snadno podle absence interpunkce nebo její velkou nejistotou. Nepříliš bystrý autor A6 viděl z dálky, ale má holátko A3 s 1.8 bez turba, koupenou v CZ, kterou jste mu nepochválili. V Bravě nikdy neseděl, natož aby ji vlastnil. Každopádně ji mám já a z nějakého důvodu to špatně nese viz. http://fiatbravo.wz.cz/forum/read.php?f=1&i=41668&t=41360
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 12.02.2006 21:15, Někdo tady lže!
Autor v článku píše, že Audi vlastní 8 let a předtím měl Fiat Brava 1,2.....trochu mi to nesedí, jelikož Fiat Brava 1,2 se vyráběl od roku 99 a atˇpočítam jak počítam tak 1999+8 mi vychází 2007.........žeby článek z budoucnosti? )))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 13.02.2006 14:33, RE: Uvedení na pravou míru
War napsal:
Kdo to ještě nepoznal, tak Alex, Mirek a autor "recenze" jsou jedna a tatáž osoba. Lze to poznat poměrně snadno podle absence interpunkce nebo její velkou nejistotou. Nepříliš bystrý autor A6 viděl z dálky, ale má holátko A3 s 1.8 bez turba, koupenou v CZ, kterou jste mu nepochválili. V Bravě nikdy neseděl, natož aby ji vlastnil. Každopádně ji mám já a z nějakého důvodu to špatně nese viz. http://fiatbravo.wz.cz/forum/read.php?f=1&i=41668&t=41360
No to teda opravdu nechápu, jak jsi přišel na to že se vydávám za někoho jiného...nevim proč bych to dělal. Příspěvek,který tady semtam napíšu je pouze reakce na to, o čem se tady debatuje.Nic víc. S A6 narozdíl od tebe zkušenost mám a proto mě tahle diskuze právem zajímá.S Bravou jsem se pouze vezl a tak mi nestojí se o ní vůbec zmiňovat.The end.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 26.08.2006 17:41, Autora se musím zastat !!!
Na tento článek musím opravdu reagovat. Chtěl bych se tímto upřímně zastat pana Martina Vaculíka (autor kritického článku o Audi A6 a dalších paskvilech od VW). Nevím, proč jste zaujatý proti článkům pana Vaculíka. Podle mne je to člověk, který autům opravdu rozumí a snaží se jen psát pravdu. Já osobně automechanikem nejsem, ale mám k němu blízko a o mechanice aut něco vím. Pan Vaculík nikdy nevynášel Fiaty na nějaká vrcholná místa, ale z toho co jsem od něj četl jen poukazoval na to, že vozy Fiat šli postupem času kvalitativně nahoru, narozdíl od Audi ( a samozřejmě všechny příbuzné modeli koncernu VW), která dnes kvalitní auta opravdu nevyrábí !!!!! Takové auto si může koupit opravdu jen člověk, který o autoch opravdu nic neví, nebo se nedokáže smířit s tím, že utratil milion Korun za podprůměrný vůz !!!!! Jinak si to vysvětlit opravdu nemohu. Proč pan Vaculík tyto vozy kritizuje není potřeba zdůrazňovat. Ti, co čtou jeho články to vědí a ti kteří alespoň trošičku logicky uvažují si k tomu svým ,,selským" rozumem dojdou sami !!! Nejradši mám nagelovaný blbečky, kteří si ,,ášestku" či ,,pasáta" ,,vytuní" a předjíždí s načipovaným TDI v zatáčkách v domění že mají sportovní vůz. Toť vše. Kdo má pod čepicí, ten moje slova pochopil. Kdo ne, s tím se nemám o čem bavit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 26.08.2006 17:50, RE: Autora se musím zastat !!!
Tom@š napsal:
Na tento článek musím opravdu reagovat. Chtěl bych se tímto upřímně zastat pana Martina Vaculíka (autor kritického článku o Audi A6 a dalších paskvilech od VW). Nevím, proč jste zaujatý proti článkům pana Vaculíka. Podle mne je to člověk, který autům opravdu rozumí a snaží se jen psát pravdu. Já osobně automechanikem nejsem, ale mám k němu blízko a o mechanice aut něco vím. Pan Vaculík nikdy nevynášel Fiaty na nějaká vrcholná místa, ale z toho co jsem od něj četl jen poukazoval na to, že vozy Fi...
Ano, to je pravda. Za názory pana Vaculíka se také budu prát. Ono, jak už to v dějinách několikrát bylo - pravda bolí a trpí se za ní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 29.08.2006 20:53, RE: Audi A6
ČR-Nesmysl napsal:
Musim se taky zastat nazoru ze vuz z dovozu je mnohem lepsi i pokud ma mnohem vice kilometru než auto koupené v ČR,,spousta lidi se zbytečně boji aut které maji najeto vic jak 100 000km což je absolutni nesmysl a jedine k čemu to vede je to že spousta dovozcu musi stačet tachometry ielikož si každej mysli ze to je jak za času starejch škodovek,,což už davno neni pravda..Tek kdo pomlouva Audi A6 je pouze ten kdo na ni nema a rad by ji měl doma v garáži...Audina je absolutne precizne udelany auto ...
Souhlasim s tim, že auto z dovozu není špatná volba. Když si člověk dobře vybere, tak se neni čeho bát. Ovšem musím se ohradit proti názoru autora tohoto článku, ža Audi je skvělá značka. Milý autore, Audi už dávno není dobrá značka. To že se v ní ne 10-ti letech neklepe palubka, nevrží sedačky a má najeto 400 tisíc a stále dobře jezdí není aurgument pro dobré auto. Vůz, který se řadí do vyšší třídy a stojí přes milion, by podle mně neměl mít přimitivní zadní nápravu ( vlečná ramena - ha ha ha, za milion ). prasácká hliníková přední náprava a na ní položený těžký litinový šestiválec (že by německá preciznost...) a navíc motor před přední osou. A k čemu že má ta vaše audina 150 koní? Vždyť je to naprosto nesportovní vůz. K čemu u něj proboha potřebujete 150 koní. To auto je podle mne v krajních případech až nebezpečné.Poslední poctivá poctivá audinka je podle mého názoru Audi A6 do modernizace roku 1998. Tak byla nesmrtelná !!!
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.