0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A6 3.0 TDI Quattro Tiptronic - manažerův sen

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 01:55,
to je nádhera))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 06:29, No ...
Měl jsem tu čest cca 350 km tenhle vůz řídit, dokonce přesně v téhle konfiguraci. Výborný interiér, spousta skvělých vychytávek, slušné jízdní vlastnosti, ale co tohle vše výrazně degraduje je Tiptronic! I majitel, který s tímhle autem měl v té době najeto cca 20 kkm mi potvrdil, že by si je příště s touhle převodovkou nekoupil. Pádélka pod volantem možná někomu imponují, ale projev té převodovky je úděsný - než si to "sešrotuje v hlavě", to je doba !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 08:03, Audi
anonym napsal:
Měl jsem tu čest cca 350 km tenhle vůz řídit, dokonce přesně v téhle konfiguraci. Výborný interiér, spousta skvělých vychytávek, slušné jízdní vlastnosti, ale co tohle vše výrazně degraduje je Tiptronic! I majitel, který s tímhle autem měl v té době najeto cca 20 kkm mi potvrdil, že by si je příště s touhle převodovkou nekoupil. Pádélka pod volantem možná někomu imponují, ale projev té převodovky je úděsný - než si to "sešrotuje v hlavě", to je doba !
Ma vubec Audi nejakou chybu? nebo pred nim musi clovek padnout na prdel. Recenze se tentokrat moc nepovedla. Kdyz se clovek koukne do prospektu u dealera, tak se mu dostava stejnych informaci:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 08:09, Audi = Stuttgart?
"Co stojí za úspěchem stutgarské automobilky?"
Dle meho nazoru je Mercedes stutgarska automobilka, zatimco Audi bych zanechal v Ingolstadtu, ze.
Jinak, urcite pekne auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 08:16, šikla
Ale že má Šikla zajímavou práci, to zase jo. Se jen tak po světě vozí v nových bourácích.O něčem takovém snil snad každý 10. letý kluk.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 08:18, RE: Audi
anonym napsal:
Ma vubec Audi nejakou chybu? nebo pred nim musi clovek padnout na prdel. Recenze se tentokrat moc nepovedla. Kdyz se clovek koukne do prospektu u dealera, tak se mu dostava stejnych informaci:)
Což může znamenat také to, že dealer nelže a má velmi dobře zpracované prospekty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 08:29, pěkný ale ...
Je to individuální, mě by mnohem víc lákalo BMW 5 ... ale nic proti zásadního Audi, je to v designu a celkovém zaměření. Taky nechápu takovou velkou oblibu stříbrné, to by byla snad poslední barva kterou bych zvolil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 09:07, DaM
Manazeruv sen?! To rozhodne! ))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 09:54, Superb???
Vyšší střední??? Superb???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 10:00, RE: Audi = Stuttgart?
anonym napsal:
"Co stojí za úspěchem stutgarské automobilky?"
Dle meho nazoru je Mercedes stutgarska automobilka, zatimco Audi bych zanechal v Ingolstadtu, ze.
Jinak, urcite pekne auto
Díky, na TipCarsu jsem uvedl Ingolstadt, na Lidovkách Stuttgart, prostě popleta. Hlavní je, že Audi je z Německa Jinak opraveno
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 10:01, RE: šikla
edmund napsal:
Ale že má Šikla zajímavou práci, to zase jo. Se jen tak po světě vozí v nových bourácích.O něčem takovém snil snad každý 10. letý kluk.
Jo jo, "Šikla" má zajímavou práci a baví ho. Přesto jízda autem představuje pouze malou část motoristické novinařiny ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 10:03, RE: pěkný ale ...
anonym napsal:
Je to individuální, mě by mnohem víc lákalo BMW 5 ... ale nic proti zásadního Audi, je to v designu a celkovém zaměření. Taky nechápu takovou velkou oblibu stříbrné, to by byla snad poslední barva kterou bych zvolil.
Tak na tom se shodneme. BMW mě oslovuje o něco více, přestože A6 má o něco více přítulnější interiér.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 10:05, RE: Superb???
anonym napsal:
Vyšší střední??? Superb???
Přesně tak. SDA-CIA řadí SuperB do vyšší střední třídy po bok éčkovému Mercedu, Hondě Legend, Volvu S80 nebo C6. Je to k nevíře, ale je to tak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 10:11, RE: šikla
Petr - TipCars.com napsal:
Jo jo, "Šikla" má zajímavou práci a baví ho. Přesto jízda autem představuje pouze malou část motoristické novinařiny ...
Nebrat iluze. já si to budu dál představovat jako žetýden jezdím a hodinu píšu. Hotovo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 10:13, RE: Audi
anonym napsal:
Ma vubec Audi nejakou chybu? nebo pred nim musi clovek padnout na prdel. Recenze se tentokrat moc nepovedla. Kdyz se clovek koukne do prospektu u dealera, tak se mu dostava stejnych informaci:)
Pokud čtete testy pozorně, negativa Vám nemohla utéct. A6 s TipTronicem vytýkám prodlevy při řazení (téměř vteřinové), odtažité řízení, málý vstupní otvor do zavazadelníku, absenci kontrolky světel atd. Myslím, že u vozu v této cenové hladině je to chybiček dosti. Přesto musím uznat, že testovaná A6 je velmi dobrým vozem s kvalitním interiérem a dobrým common-railem pod kapotou.

p.s.: Osobně jsem před A6 na "prdel" nespadl ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 10:15, RE: šikla
edmund napsal:
Nebrat iluze. já si to budu dál představovat jako žetýden jezdím a hodinu píšu. Hotovo.
Tak to by se mi zamlouvalo ... iluze Vám brát nebudu, je to tak jak píšete .-)))) to je jasný....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 10:18, RE: DaM
anonym napsal:
Manazeruv sen?! To rozhodne! ))))))
Trochu nadsázky neuškodí, i když realita není nadpisu příliš vzdálená. Podle nedávno uveřejněného průzkumu u uchazečů o vyšší pracovní posty v ČR má celkem velkou váhu jaký dostanou služební vůz. Nejžádanějším je právě A6 spolu s BMW 5er.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 10:46, No
Raději vytuněnou Pětistovku, jako tady:

http://www.zavolantem.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=59&Itemid=108
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 11:19,
chyba, Superb není vyšší střední třída, ale střední stejně jako passat!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 11:35, RE: Superb???
Petr - TipCars.com napsal:
Přesně tak. SDA-CIA řadí SuperB do vyšší střední třídy po bok éčkovému Mercedu, Hondě Legend, Volvu S80 nebo C6. Je to k nevíře, ale je to tak.
Vsak pokud se nepletu, tak Superb stoji na platforme predchozi A6 a v nekterych vnejsich rozmerech ji dokonce prekonava. Je fakt, ze na auto stredni tridy je dost velky. Jen doufam, ze soudruzi z SDA-CIA (nebo FBI?) stavi Octavii tam, kam patri - tedy po bok Golfa, Focusu, Astry a dalsich a nikoliv o tridu vys, jak se to s oblibou dela v mnoha pripadech u nas.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.