0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A6 Allroad - může se prodražit

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.09.2007 17:35, RE: Rada nazávěr ohledně najetých km
anonym napsal:
Je to ironie, že nedávno tu byl článek o stáčení tachometrů a teď se tu píše nekupujte auto, které m najeto víc jak 200 tis. A pak se všichni diví, že se stáčí o 106
Někdy se to stáčí víc než jen o 106 tisíc
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.09.2007 15:35, RE: allroad je na naše cesty good :-)
Ráďa napsal:
Na Tipcarsu píšou podle mě mezi tuzemskými právě slušně Jednak mám pocit, že tomu i rozumějí. Za druhé Tipcars se mi zdá oproti jiným takový nejmíň tendenční nebo podléhající něčí lobby. Takže bych tu dějaké Dusily zas tolik nedusil. Co se týče opisování, tak jako každá odbornější publikace. Vezmete patery skripta a troje jsou téměř identické. Je normální, že poznatky ze sebe vychází a navazují jeden na druhého. Taky se tu celkem řeší ojeté auta, resp jejich praktický provoz, že to a ono tam...
"Vezmete patery skripta a troje jsou téměř identické."

To je tedy docela silné kafe, pokud porovnáváte VŠ skripta s výplody nějakých Dusilů a Vaculíků, co mají sotva maturitu a ty redakce je zamětnávají právě proto, protože jsou levní.

Nebo myslíte, že by se snížil k blábolení na Tipcarsu třeba Prof. Macek či Doc. Remek z ČVUT ? (například )

reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.