0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi A4 Avant - nedostatky předchůdce vychytány

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 06:51, za ty peníze katastrofa
Exteriér celkem fajn, velmi jí sluší tato modrá metalíza, ale interiér je jedna velká katastrofa připomínající japonce před 15 lety. Sedačky jak v tramvaji, šedá palubka jak v corolle z 91-ho roku, bílý strop atd atd. Dle mého názoru absolutně neadekvátní své cenové hladině.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 07:47, RE: za ty peníze katastrofa
Valnoha napsal:
Exteriér celkem fajn, velmi jí sluší tato modrá metalíza, ale interiér je jedna velká katastrofa připomínající japonce před 15 lety. Sedačky jak v tramvaji, šedá palubka jak v corolle z 91-ho roku, bílý strop atd atd. Dle mého názoru absolutně neadekvátní své cenové hladině.
Souhlasím,že cena je trochu nadsazená, ale na druhou stranu jsem v tom autě jel a tudíž i seděl a musím říci,že interiér je velice kvalitně zpracovaný a podle mého názoru i vzhledný.To samé platí i o sedačkách.Nejvíc mě překvapil asi motor.Vzhledem k hmotnosti se může papírových 105kW zdát málo, ale opak je pravdou. Mám Mondeo tdci 85kW a nedá se to vůbec srovnat. Audi je přes vyšší ph. hmotnost podstatně lepší v akceleraci, pružnosti i maximálce(s Audi jsem dostal dle gps 237km/h),Mondeo sotva dostanu k 200.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 08:05, RE: za ty peníze katastrofa
Valnoha napsal:
Exteriér celkem fajn, velmi jí sluší tato modrá metalíza, ale interiér je jedna velká katastrofa připomínající japonce před 15 lety. Sedačky jak v tramvaji, šedá palubka jak v corolle z 91-ho roku, bílý strop atd atd. Dle mého názoru absolutně neadekvátní své cenové hladině.
Když někdo napíše o audi, které má jedny z nejlepších a nejkvalitnějších interiérů vůbec, že je to katastrofa, tak je asi dost mimo, na to se nedá rozuměji reagovat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 08:22, RE: za ty peníze katastrofa
Valnoha napsal:
Exteriér celkem fajn, velmi jí sluší tato modrá metalíza, ale interiér je jedna velká katastrofa připomínající japonce před 15 lety. Sedačky jak v tramvaji, šedá palubka jak v corolle z 91-ho roku, bílý strop atd atd. Dle mého názoru absolutně neadekvátní své cenové hladině.
Přeplácané interiéry Audi prostě někdo miluje, jiný je z nich zoufalý ( samozřejmě nemám na mysli dílenské zpracování, to je dokonalé).Patřím k těm druhým. Miluju strohost a dokonalou ergonomii ve stylu BMW.
BTW, Civic před 15 lety měl interiér naprosto skvělý.
Jinak se přiznám, že Audi jsem opustil po krátké éře stovky a posléze osmdesátky, v roce 1994. Dělalo se mi v nich na zvracení, byly to houpáky první kategorie. Do důchodu mám ještě daleko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 08:26, RE: za ty peníze katastrofa
A4 napsal:
Když někdo napíše o audi, které má jedny z nejlepších a nejkvalitnějších interiérů vůbec, že je to katastrofa, tak je asi dost mimo, na to se nedá rozuměji reagovat.
no ja nevim, nedavno sem jel v audine, nevim presne model, ale mela najeto cca 70tkm, takze asi zadna stara vrana, tipuju maximalne 3 roky. a po ceste cca 150 km na zadnich sedackach sem byl rozlamanej jak ..... pokud bych mel porovnat ten skvelej interier, tak vzhledem k nasemu outbacku 05 mi subaru prislo mnohem, ale mnohem libivejsi, az kvalitnejsi, ale to je vec nazoru. motoricky urcite lepsi audi, preci jen srovnavat 2,5 atmosferu 5kvalt od subaru a 2,5 naftu s turbem 6kvalt od audi je trochu divne, pac kvalty u subarka sou fakt dlouhy, takze zadny zavodeni, i kdyz spotrebu pan ridic dekladoval cca jen o 0,5 l mensi nez my se subarkem, nutno ale dodat, ze mu celkem daval :D
vzhledme k tomu, ze mas v nicku A4, je jasny jaky mas auto a jaky znacce fandis, ale trochu soudnosti nezaskodi, kazdej sme sice jinej a kazdej mame jinej zebricek hodnot, ale.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 09:04, RE: za ty peníze katastrofa
thomas napsal:
Souhlasím,že cena je trochu nadsazená, ale na druhou stranu jsem v tom autě jel a tudíž i seděl a musím říci,že interiér je velice kvalitně zpracovaný a podle mého názoru i vzhledný.To samé platí i o sedačkách.Nejvíc mě překvapil asi motor.Vzhledem k hmotnosti se může papírových 105kW zdát málo, ale opak je pravdou. Mám Mondeo tdci 85kW a nedá se to vůbec srovnat. Audi je přes vyšší ph. hmotnost podstatně lepší v akceleraci, pružnosti i maximálce(s Audi jsem dostal dle gps 237km/h),Mondeo sotva dostanu k 200.
Teda me se audi spis libi nez ne, ale myslim ze tady jsi trochu ujel, se 105kW motorem tezko das GPS 237 (ledaze bys jel z kopce a foukalo do zad, ale i tak jsem skepticky), ono uz maximalka od vyrobce 208kmh napovida ze to nejak nemuze sedet. I kdyz vykon byva v realu vyssi nez tech 105kW, tak na 237kmh to podle me stacit nemuze. Tech 85kW Mondea celkem odpovida na max. 195-200kmh.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 09:56, RE: za ty peníze katastrofa
ladis napsal:
no ja nevim, nedavno sem jel v audine, nevim presne model, ale mela najeto cca 70tkm, takze asi zadna stara vrana, tipuju maximalne 3 roky. a po ceste cca 150 km na zadnich sedackach sem byl rozlamanej jak ..... pokud bych mel porovnat ten skvelej interier, tak vzhledem k nasemu outbacku 05 mi subaru prislo mnohem, ale mnohem libivejsi, az kvalitnejsi, ale to je vec nazoru. motoricky urcite lepsi audi, preci jen srovnavat 2,5 atmosferu 5kvalt od subaru a 2,5 naftu s turbem 6kvalt od audi je tro...
s tím fanděním značce máš pravdu, co se týče soudnosti, tam je to myslím ok, protože pochvalu na interiér v audi se dočteš v článcích takřka všech motor. novinářů. Takže když někdo píše, že je interiér katastrofa, tak se musím jen smát...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 10:19, RE: za ty peníze katastrofa
A4 napsal:
s tím fanděním značce máš pravdu, co se týče soudnosti, tam je to myslím ok, protože pochvalu na interiér v audi se dočteš v článcích takřka všech motor. novinářů. Takže když někdo píše, že je interiér katastrofa, tak se musím jen smát...
no abych rekl pravdu, kdyz obcas ctu jak nekdo vychvaluje auta, neberu to tak, ze to tak je. skodovku taky vetsinou chvalej a nekde sem videl fotku predni palubky yetiho, a bylo tam neco jako mramor, sedo-zeleno neuricta lista, pod fotkou strasny chvaleni a me z toho bylo na zv.... , tusim ze v novym RS je stribrna lista, u oktavky vypada dobre, ale u jinejch aut to je vyraz lacinosti......treba v kazdym testu na subaru pisou, jak je to otresny....me se to libi :D
takze to co kde kdo napsal, beru s rezervou, radsi dam na svuj nazor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 10:29, RE: za ty peníze katastrofa
A4 napsal:
s tím fanděním značce máš pravdu, co se týče soudnosti, tam je to myslím ok, protože pochvalu na interiér v audi se dočteš v článcích takřka všech motor. novinářů. Takže když někdo píše, že je interiér katastrofa, tak se musím jen smát...
Jo novináři. Ti taky třeba chválili všude KIA Ceed, tak jsem to koupil, a je to sračka. Teď v tom musím za trest jezdit, že jsem byl tak blbý a věřil novinářům. Po poilitikovi druhá nejprolhanější profese ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 11:13, RE: za ty peníze katastrofa
A4 napsal:
s tím fanděním značce máš pravdu, co se týče soudnosti, tam je to myslím ok, protože pochvalu na interiér v audi se dočteš v článcích takřka všech motor. novinářů. Takže když někdo píše, že je interiér katastrofa, tak se musím jen smát...
Koukám že jsem rýpnul do vosího hnízda.
Nehodnotil jsem kvalitu zpracování atd ta se jaksi z obrazku poznat dost dobře nedá, ale design a barevné sladění je v případě této testované audiny jedná velká smutná katastrofa a za tím si stojím. Toť můj názor na věc a samozřejmě chápu že někomu se to může líbit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 11:55, RE: za ty peníze katastrofa
Riccardo napsal:
Jo novináři. Ti taky třeba chválili všude KIA Ceed, tak jsem to koupil, a je to sračka. Teď v tom musím za trest jezdit, že jsem byl tak blbý a věřil novinářům. Po poilitikovi druhá nejprolhanější profese ...
Vidíš, a to jsi dopadl ještě dobře. Brácha ho má s CRDi 1,6 a musím říct, že za ty prachy to ujde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 12:06, RE: za ty peníze katastrofa
Kyle napsal:
Přeplácané interiéry Audi prostě někdo miluje, jiný je z nich zoufalý ( samozřejmě nemám na mysli dílenské zpracování, to je dokonalé).Patřím k těm druhým. Miluju strohost a dokonalou ergonomii ve stylu BMW.
BTW, Civic před 15 lety měl interiér naprosto skvělý.
Jinak se přiznám, že Audi jsem opustil po krátké éře stovky a posléze osmdesátky, v roce 1994. Dělalo se mi v nich na zvracení, byly to houpáky první kategorie. Do důchodu mám ještě daleko.
A od tý doby jezdíš v Kii nebo Renaultu Thalia a jsi spokojenej :))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 12:14, Vzhled
Pokud můžu hodnotit vzhled,tak opět standartní a už provařená maska,boční linie standart,ale zadek je okopčený BMW a bohužel s dvěma lěšenářskýma trubkama místo výfuku.Interiér je klasika a nic novýho,jen tlačítka na tunelu mi příjdou poměrně nepraktický.Napodobenina dřeva je opravdu nápad vhodný tak do krbu.Motor normální ropák a podvozek je opravdu na klidnější jízdu,jako u všech VW tedy krom Šíra a GTI.Cena je opravdu úžásná a kdo by chtěl opět porovnávat s O2,tak může začít u ní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 13:18, RE: Vzhled
Kobyla napsal:
Pokud můžu hodnotit vzhled,tak opět standartní a už provařená maska,boční linie standart,ale zadek je okopčený BMW a bohužel s dvěma lěšenářskýma trubkama místo výfuku.Interiér je klasika a nic novýho,jen tlačítka na tunelu mi příjdou poměrně nepraktický.Napodobenina dřeva je opravdu nápad vhodný tak do krbu.Motor normální ropák a podvozek je opravdu na klidnější jízdu,jako u všech VW tedy krom Šíra a GTI.Cena je opravdu úžásná a kdo by chtěl opět porovnávat s O2,tak může začít u ní.
.. no jo, kritika za každou cenu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 13:34, RE: Vzhled
A4 napsal:
.. no jo, kritika za každou cenu...
Každému se líbí něco jiného,což neznamená že by A4 nebyla kvalitní .Mě osobně se interiér audiny taky nelíbí.Já považuji za krásný interiér třeba z avensisu od roku 2008 s navigací za co mě asi odsoudí půlka národu(nemám avensisa mám accorda). Každému se holt líbí něco jiného.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 14:01, RE: za ty peníze katastrofa
Jenomtak napsal:
A od tý doby jezdíš v Kii nebo Renaultu Thalia a jsi spokojenej :))
To v žádným případě, nechci aby si nás spolu jenomtak pletli.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 14:38, RE: Vzhled
hubby napsal:
Každému se líbí něco jiného,což neznamená že by A4 nebyla kvalitní .Mě osobně se interiér audiny taky nelíbí.Já považuji za krásný interiér třeba z avensisu od roku 2008 s navigací za co mě asi odsoudí půlka národu(nemám avensisa mám accorda). Každému se holt líbí něco jiného.
Co se týče Avensisu tak souhlasím. Interiér nejvyšší výbavy je nádherný. Z venku taky nemám připomínky. Opravdu designově podařené auto. To si na rozdíl od většiny evropské produkce s korejcem za 200 nikdo nesplete.
No a co říct k Audině? Tady musím jen bezmezně obdivovat VW za to, jak z průměrného auta střední třídy dokázal udělat prémiovku s cenami přes milion. Toto je opravdu úžasný obchodní úspěch.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 15:44, RE: Vzhled nic moc,jinak dobrá kvalita
A4 napsal:
.. no jo, kritika za každou cenu...
Tím co jsem napsal ovšem neznamená,že to nekvalitní auto.Je kvalitní a poměrně dost,ale prostě to není srdcoá záležitost.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.06.2009 19:43, RE: za ty peníze katastrofa
Valnoha napsal:
Exteriér celkem fajn, velmi jí sluší tato modrá metalíza, ale interiér je jedna velká katastrofa připomínající japonce před 15 lety. Sedačky jak v tramvaji, šedá palubka jak v corolle z 91-ho roku, bílý strop atd atd. Dle mého názoru absolutně neadekvátní své cenové hladině.
Je fakt ze pri pohledu na barvu radici paky a volantu se mi silne vybavila moje byvala 626tka z 89 roku. V Audi ale bude volant asi z kuze, v 626 byl tehdy plast. No je kazdopadne videt, ze se moda obcas vraci Audi s tim zacne a ostatni mozna budou nasledovat...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.06.2009 08:03, RE: Vzhled
Kobyla napsal:
Pokud můžu hodnotit vzhled,tak opět standartní a už provařená maska,boční linie standart,ale zadek je okopčený BMW a bohužel s dvěma lěšenářskýma trubkama místo výfuku.Interiér je klasika a nic novýho,jen tlačítka na tunelu mi příjdou poměrně nepraktický.Napodobenina dřeva je opravdu nápad vhodný tak do krbu.Motor normální ropák a podvozek je opravdu na klidnější jízdu,jako u všech VW tedy krom Šíra a GTI.Cena je opravdu úžásná a kdo by chtěl opět porovnávat s O2,tak může začít u ní.
prosim tě svez se s jakýmkoliv Golfem 6, až budeš zas něco blábolit o podvozku pro klidnější jízdu...
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.