0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi Allroad 2,5 TDI 120kW

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 20:45, RE: servis nových aut
anonym napsal:
Před rokem jsem koupil A6 3.0 TDi i PORSCHE - Smíchov, Praha 5. Během koupě jsem se neptal mnoho na nový vůz,měl jsem všehno nastudované z časopisů. Možná jsem toho věděl víc než prodejce, ale to už je jedno. Největší diskusí byla záruka! Chtěl jsem vše podrobně vysvětlit, na co mám a na co nemám záruku. Prodejce toho mnoho nevěděl, protože "to se zatím nikdo nechtěl vědět" , ale byl velmi slušný, vše zjistil, a nakonec písemně potvrdil. Doporučuji všem co kupují nové auto nepodlehlout kouzlu a ...
No, já mám se servisem Allroada 2,5 TDI v Porsche Praha Smíchov pouze negativní zkušenosti, podobné jako autor článku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 23:07, Moje zkušenost
Momentálně jsem majitelem již třetí Audi Allroad. První jsem koupil v Německu a servisoval v Praze u raději nejmenovaného servisu. Byl to jeden z prvních Allroadů a brzy se projevily problémy s regulací pérování. Po několika neúspěšných opravách jsem na radu známého skončil na Proseku u Porsche. Jejich přístup byl vstřícný a závadu opravili za dva dny. Od té doby jezdím jen k nim, koupil jsem tam postupně dva nové vozy. Negativní zkušenost pisatele příspěvku je smutná, ale já si skutečně nemám na co stěžovat, přes to, že hlavně první auto mělo problémů více.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 04.11.2007 11:45, RE: bez předmětu
Mart napsal:
Hm, tak to ja si neumim predstavit jezdit z Prahy do servisu do Nemecka.

A myslim, ze nejaci slusni Cesi urcite jsou ...
S novou Toyotou jezdim na servisky z Dejvic do Marienbergu. Neprodelal jsem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.11.2007 11:05, RE: Moje zkušenost
anonym napsal:
Momentálně jsem majitelem již třetí Audi Allroad. První jsem koupil v Německu a servisoval v Praze u raději nejmenovaného servisu. Byl to jeden z prvních Allroadů a brzy se projevily problémy s regulací pérování. Po několika neúspěšných opravách jsem na radu známého skončil na Proseku u Porsche. Jejich přístup byl vstřícný a závadu opravili za dva dny. Od té doby jezdím jen k nim, koupil jsem tam postupně dva nové vozy. Negativní zkušenost pisatele příspěvku je smutná, ale já si skutečně nemám n...
Tak to jseš asi první člověk na světě co chválí Porsche Praha ať už Smíchov nebo Prosek. Jinak tam znám mechanika, měl A6 říkal, že mu zlobil motor tak preventivně vyměnil váhu vzduchu, turbo atd. ptám se co ho to stálo. On, že nic, že přijelo zrovna stejný auto na servis....

Takže asi tak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.11.2007 11:08, Kontrola servisů
Importéři provádí nezávislou kontrolu. Po té co jsem si koupil nové Audi mi přišla nabídka zda se nechci programu zúčastnit, vždy po prohlídce v servisu přijet a oni mi zkontrolují co servis udělal a ještě mi za to zaplatí 5000 Kč. Podmínkou je, že nesmím nic říct v servisu atd.

Ovšem nevím kdo všechno tuhle nabídku dostatne...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.06.2009 10:20, Oprava kompresoru AUDI ALLROADu
Jsem schopný opravit elektromotor kompresoru podvozku. Pokud je závada na elektromotoru. Pokud je mechanicky poškozen, tak pak už jen výměna za starší nebo nový. V případě zájmu napište na info@Lvservis.cz
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.