0
zpět
 

diskuze k tématu: Audi 100/A6 - Nenáročný polykač kilometrů

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 15.06.2008 21:42, RE: Zkušenosti
anonym napsal:
Nedávno jsem si koupil Audi A6 2,5 TDI r.v.96 po počátečních investicích jsem s ní spokojen. Chtěl bych se zaptat na takovou drobnost, zda-li někdo neví, jak se seřizují hodiny na přístrojové desce. Diky.
Na přístrojové desce jsou nulovací tlačítka jedno (vpravo) je na denní počítadlo kilometrů. A to druhé (vlevo) je funkční tlačítko na další funkce (palubní počítač atd.) stačí povitáhnout a pootočit ve směru hodinovích ručiček a přidržet. Snad to zvládneš. Vyhul
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.08.2012 13:37, RE: 2.5 TDI
anonym napsal:
Vlastním vůz něco přes rok a můžu potvrdit,že audinka s tímto motorem je opravdu super auto.Má najeto 440.000 km a motor je opravdu v pohodě.Motor si vezme na 15.000 km necelej litr oleje.Tahám za ní 2 tunovej vlek a na dálnici dám 4 stupeň málokdy - prostě držák...
Už mě nebavilo neustále řešít závady nových aut...

Jednoho dne jsem prodal své dvě tříleté MB-E a zajel jsem do DE pro dvě A6 C4 s pětiválcovým TDi.

Z dlouhodobého hlediska má nejlepší investice do auta (2x 4.000euro nákup obou A6 se 112 a 135.000km +2t.euro kompletní servis obou vč. tlumičů, brzd, rozvodů to jsem nechával ročně v Mercedesu za dvě auta)
A6 hodnotu neztrácí, spolehlivost i po najetých 90.000km neuvěřitelná a při nájezdu 40.000km ročně se ze zkušeností deset let bát nemusím.

Tohle mi žádné moderní, nové auto nedokáže dát, jelikož v dnešní době si kvalitu za peníze nekoupíte.

Image nových aut je mi k ničemu, desítky tlačítek a elektronika vládne světem, navíc co bylo ocelové, nahradili hliníkem, hliník nahrazují plastem a pořád tomu říkají prémiovka :)
reagovat
kuba w
počet příspěvků1
datum registrace20.11.2012
Úterý 20.11.2012 17:07, audi 100 2,0 E
potřeboval bych radu, mám audi 100 2,0 E 85 Kw občas mi nechce naskočit, až po nějaké době a dost kolísají otáčky jednou motor sotva bublá a nebo zas má vysoké otáčky,, už jsem zkoušel vyměnit svíčky i cívku, ale pořád to dělá. pokud máte někdo podobnou zkušenost prosím poraďte
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.