0
zpět
 

diskuze k tématu: Asistenční služby často platíte spolu s povinným ručením

kategorie zařazení tématu:
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Pátek 28.08.2015 19:20, to je ale.
ehm.co to je za výzkum? proč bych si měl pamatovat asistenčku pojištovny?
Pojištovnu na auto měním cca každý rok,podle toho,kde mi udělají nejlepší nabídku....a většina pojištˇoven dá pruhlednou nálepku na sklo...takže mi to trochu hlava nebere ten článek
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Sobota 29.08.2015 00:49, re:
Dobrý den. Znalost čísla na asistenční službu Vaší pojišťovny může v případě škodní události pomoci urychli vyřízení celé záležitosti.
reagovat
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Sobota 29.08.2015 19:21, RE: re:
Karel - TipCars.com napsal:
Dobrý den. Znalost čísla na asistenční službu Vaší pojišťovny může v případě škodní události pomoci urychli vyřízení celé záležitosti.


zeptam se ještě jednou...

když to číslo přečtu z čelního skla...nebo ze zelené karty..případně mám pojištovnu uloženou v mobilu...tak ehm...čemu to pomuže že ho budu tukat do mobilu,když jen kliknu "pojištovna" ? :)
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Středa 02.09.2015 11:41, RE: re:
stréc od piva napsal:
Karel - TipCars.com napsal:
Dobrý den. Znalost čísla na asistenční službu Vaší pojišťovny může v případě škodní události pomoci urychli vyřízení celé záležitosti.
zeptam se ještě jednou... když to číslo přečtu z čelního skla...nebo ze zelené karty..případně mám pojištovnu uloženou v mobilu...tak ehm...čemu to pomuže že ho budu tukat do mobilu,když jen kliknu "pojištovna" ? :)


Číslo je jednotné pro všechny pojišťovny a je tak jednoduché, že si ho dokáže zapamatovat snad každý. Navíc nemusíte jet se svým vozidlem nebo se může porouchat telefon, ve kterém máte číslo uložené :) To je stejné, jako kdybyste se zeptal, na co si pamatovat číslo na sanitku, když se můžu zeptat nějakého kolemjdoucího.
reagovat
Chlibačik
počet příspěvků4
datum registrace10.11.2015
Úterý 10.11.2015 13:38, Souhlas
Souhlas. Jistota je jistota a je lepší mít to číslo na více místech ne jen v telefonu.
reagovat
Libo007
počet příspěvků6
datum registrace18.12.2015
Pátek 18.12.2015 12:30, Polovina řidičů neví, že má na nějaký asistenčky nárok
Třeba polovina řidičů vůbec neví, že má nárok na nějaký asistenční služby nebo třeba si myslí, že je mohou využít jen při nehodě.

Divil byste se kolik lidí platí za odtahovky, přitom je můžou mít zdarma od pojišťovny, apod...

článek na to téma je třeba i na pojisteni-prehledne.cz

reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.