0
zpět
 

diskuze k tématu: Majitel Alfy Romeo 147: upřednostnil jsem ji před Golfem

kategorie zařazení tématu: italská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 12:31, Hov-no
Jo, jasně, dávejte tu recenze jednadvacetiletých týpků. Ať se něco dozvíme! Je to super počtění. Jsem plný informací a poučení. Tak takhle by to ale dále opravdu nešlo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 12:54, RE: Hov-no
anonym napsal:
Jo, jasně, dávejte tu recenze jednadvacetiletých týpků. Ať se něco dozvíme! Je to super počtění. Jsem plný informací a poučení. Tak takhle by to ale dále opravdu nešlo.
i kdyby mu bylo 19 tak ta recenze je plnohodnotnejsi nez vetsina tech kteri tu vynaseji sve povetsinou koncerny do nebe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 13:06, RE: Hov-no
anonym napsal:
Jo, jasně, dávejte tu recenze jednadvacetiletých týpků. Ať se něco dozvíme! Je to super počtění. Jsem plný informací a poučení. Tak takhle by to ale dále opravdu nešlo.
Škoda,že Ty nás neohromíš svou výborně psanou recenzí na svou vynikající Fábii HTP.Bylo by to rozhodně kvalitnější a hodnotnější počtení!Kritizovat a ještě k tomu anomymně,umí každý!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 13:17, Ale no tak...
Myslím, že je dobře, že se tu objevila i recenze na méně okoukané vozidlo. A je jedno jestli ji napsal devatenáctiletý nebo devadesátiletý. Určitě bychom našli spoustu kvalitnějších recenzí, ale i této si cením. Navíc i proto, že se týká mých oblíbených italských vozů. Díky za ní.
JS
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 15:57, ital??????
presne takovy auto sem mel,jednalo se o 2.0 selespeed.koupil ssem ho vkdyz melo najeto 60 tis a bylo 2 roky stary.mel sem ho taky 2 roky a najel sem dalsich 50 tis.tolik problemu co sem s nim zazil,to bylo neuveritelny.od motoru,po podvozek a ke konci se pridal i ten slavnej selespeed.hruza!!!!!!!!!!!!! dal sem ho s chuti pryc a sel do bmw.ted si jen chrochtam.poohlizim se jeste po wv golf5 gti,pac Nemec je Nemec a do zadnyho itala krom lamba,uz bych vzivote nesel.cest
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 16:15, RE: Hov-no
anonym napsal:
Škoda,že Ty nás neohromíš svou výborně psanou recenzí na svou vynikající Fábii HTP.Bylo by to rozhodně kvalitnější a hodnotnější počtení!Kritizovat a ještě k tomu anomymně,umí každý!
Od tebe ta kritika na anonyma opravdu sedi...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 16:48, RE: ital??????
anonym napsal:
presne takovy auto sem mel,jednalo se o 2.0 selespeed.koupil ssem ho vkdyz melo najeto 60 tis a bylo 2 roky stary.mel sem ho taky 2 roky a najel sem dalsich 50 tis.tolik problemu co sem s nim zazil,to bylo neuveritelny.od motoru,po podvozek a ke konci se pridal i ten slavnej selespeed.hruza!!!!!!!!!!!!! dal sem ho s chuti pryc a sel do bmw.ted si jen chrochtam.poohlizim se jeste po wv golf5 gti,pac Nemec je Nemec a do zadnyho itala krom lamba,uz bych vzivote nesel.cest
Všechny auta se můžou pokazit!A taky je to ve většině případů-Jaký pán,takový krám!!!Čest
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 17:16, Trochu moc poruch za jeden rok
Asi pan řidič ještě mnoho aut neokusil a srovnává jen s 20 let starou škodovkou. Ale nepochopil jsem, co má tohle auto špatného se zpětnými zrcátky. Jsou malá nebo nejdou natočit do potřebné polohy? Jinak přece nemůžu jen podle svých dojmů tvrdit, že jejich funkčnost je horší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 17:32, RE: ital??????
anonym napsal:
presne takovy auto sem mel,jednalo se o 2.0 selespeed.koupil ssem ho vkdyz melo najeto 60 tis a bylo 2 roky stary.mel sem ho taky 2 roky a najel sem dalsich 50 tis.tolik problemu co sem s nim zazil,to bylo neuveritelny.od motoru,po podvozek a ke konci se pridal i ten slavnej selespeed.hruza!!!!!!!!!!!!! dal sem ho s chuti pryc a sel do bmw.ted si jen chrochtam.poohlizim se jeste po wv golf5 gti,pac Nemec je Nemec a do zadnyho itala krom lamba,uz bych vzivote nesel.cest
zatím mám třetí Alfu za sebou, s předchozími jsem najel min 200.000 km. Závady a poruchy nevybočili z normálu oproti těm, které mají moji známí s auty od koncernu nebo i BMW. Jízdníma vlastnostma při svezení mně vždy přesvědčili a v testech 159-ka není o nic horší než BMW3. Proto zase Alfa, se kterou mám zatím po roce najeto cca 40.000 km a kromě zadního ostřikovače, kterej po ránu blbnul jsem nic dalšího neřešil. Do BMW bych nikdy nešel, protože to není auto na každodenní ježdění a hlavně v zimě je to peklo se někam dostat (když to není teda přímo čtyřkolka). Jinak nic proti BMW, moc pěkný auta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 17:38, Ayalla
co mě bije do očí, je závěr recenze označený jako sCHrnutí... co je moc, to je příliš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 18:25, RE: Hov-no
anonym napsal:
Škoda,že Ty nás neohromíš svou výborně psanou recenzí na svou vynikající Fábii HTP.Bylo by to rozhodně kvalitnější a hodnotnější počtení!Kritizovat a ještě k tomu anomymně,umí každý!
Kámo, já už tu mám recenzi na Opel Vectra...myslím rok 2008. Tak tam mrkni a nesuď. Debile. A navíc vlastním i A 147!!!! Ale nechci si číst od nějakého 21 ocasa.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 18:58, Už by i stačilo ne??
Připadá mi, že diskuzní fórum je víc a víc kritičtější (celkově) tomu se nelíbí to tomu ono jinému pravopYs (stejně to každý přečte) atd. Zdravá kritika ano, ale tohle ????????
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 19:08, RE: Hov-no
mikes napsal:
Od tebe ta kritika na anonyma opravdu sedi...
Já hlavně nikoho nekritizuji,že něco vytvořil!Mari
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 19:13, RE: Hov-no
anonym napsal:
Kámo, já už tu mám recenzi na Opel Vectra...myslím rok 2008. Tak tam mrkni a nesuď. Debile. A navíc vlastním i A 147!!!! Ale nechci si číst od nějakého 21 ocasa.
Podle toho,jak se vykadřuješ a soudíš ostatní,jsi Ty ten "ohromně chytrý"!Taky těžko říct,jestli jsi něco napsal a taky jestli náhodou nemáš 18 let,když jsi anonymní!Ale už to nechám,nemá to smysl!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 19:14, RE: Hov-no
anonym napsal:
Podle toho,jak se vykadřuješ a soudíš ostatní,jsi Ty ten "ohromně chytrý"!Taky těžko říct,jestli jsi něco napsal a taky jestli náhodou nemáš 18 let,když jsi anonymní!Ale už to nechám,nemá to smysl!
Mari,zapomněl jsem se podepsat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 19:32, Pičinky z Tipcars
Tak ten titulek je opět ala tipcars a ještě k tomu využijí zaostalého chudáka s jeho alfičkou......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 19:37, RE: Už by i stačilo ne??
anonym napsal:
Připadá mi, že diskuzní fórum je víc a víc kritičtější (celkově) tomu se nelíbí to tomu ono jinému pravopYs (stejně to každý přečte) atd. Zdravá kritika ano, ale tohle ????????
No jistě. Přitom ono vlastně není co kritizovat, protože "recenze" je jen prázdná sláma bez informací. A to je hodno kritiky.

Z recenze jsem se jen jedinou informaci. Že za poměrně krátkou dobu prováděl jen běžnou údržbu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 20:03, RE: Pičinky z Tipcars
anonym napsal:
Tak ten titulek je opět ala tipcars a ještě k tomu využijí zaostalého chudáka s jeho alfičkou......
Zaostalých je tu víc a ty seš jen dalsí v řade!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 22:06, la vettura di mio cuore
Taky bych volil Alfu 147, proti golfu je to nesrovnatelně větší potěšení ji řídit, a vzhled ani nemluvim. Golf je taková šedá myš, nic moc, a ještě drahý. Já uvažuju, že si pořídim 166, s koženym interiérem, bella machina...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 23:09, RE: la vettura di mio cuore
anonym napsal:
Taky bych volil Alfu 147, proti golfu je to nesrovnatelně větší potěšení ji řídit, a vzhled ani nemluvim. Golf je taková šedá myš, nic moc, a ještě drahý. Já uvažuju, že si pořídim 166, s koženym interiérem, bella machina...
pani, o Alfe som v diskusii naratal snad 2 vecne prispevky. Alfičku by som si velmi rad zaobstaral ale stale ma nikto nepresvedcil, ze nie je kazova - tak do toho :)
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.