Chtěl bych vkoupit Octavii I, kombi, TDI, v provedení 4x4.Mohl by jste mi poradit zda se vyráběla pouze s motorem 81kW nebo také s jiným? Nebo Vaše doporučení, zda provedení 4x4 Škodovky stojí za to?
Bydlím v horách na kopci a potřebuji prostornou čtyřkolku. Kdyby nebyly tak drahé současné transportery T5, šel bych hned do provedení Multivan 2,5 TDI (128 kW) 4Motion. Prosím napište mi o něm něco, co je to za motor?
Můžete mi říct něco blíže k vozidlu Lancia Kappa, 2.0 i turbo s rokem výroby 99 a dovozem z Itálie? Na co se mám zaměřit v případě koupě tohoto vozu?
Rád bych znal Váš nazor na případnou koupi vozu Citroën Xsara 2.0HDI Combi nebo přemýšlím ještě o koupi vozu Ford Fusion 1.6TDCi. Mají tyto vozy nějaké zásadní slabiny, kterých se vyvarovat ?
Mám dotaz ohledně nákupu ojetého vozu. Volím mezi Renault Mégane (do 1,6 benzín) a Škoda Felicia Combi (do 1,6 benzín). Můj finanční limit je 120 000 Kč. Co byste mi doporučili, eventuelně na co si dát pozor při nákupu těchto vozů?
Mám dotaz na vůz Alfa Romeo 156 Sportwagon rok 2000 o obsahu 2,4JTD. Mám o tento vůz zájem, ale s radostí si nechám poradit. Převážně po tech.stránce, jízdní vlastnosti pro delší cestování, časté závady, náhradní díly a servis.
Rád by jsem se Vás zeptal na Váš názor týkající se spolehlivosti následujících dvou vozů: Saab 93 (popř.95) ve verzi 2.2 TiD versus Ford Mondeo 2 (Mk3 a výše) ve verzi TDCi.
Vyhlédl jsem si na vašem portálu auto Renault Mégane rok výroby 2002 1,9 dCi najeto celkem 50 tisíc km. Měl bych se u tohoto modelu něčeho vážného obávat? Jaké vady se na tomto voze často vyskytují?
Sháním vozidlo do 120 000,-. Mělo by být větších rozměrů (určeno pro rodinu), s dieslovým motorem (do objemu 2,5litru), el. předními okny, posilovačem a především by nemělo být starší 8let.
V autobazaru jsem si vyhlédl Audi A4, r.v. 2000, s motorem 2,5 V6 TDI (110 kw). Auto má podle serv. knížky najeto cca 148 tkm. Měl bych se koupě v souvislosti s životností motoru, převodovky a popř. přední nápravy něčeho obávat?
Dobrý den, chci si koupit Xantii, ale k mání jsou i docela pěkné Lantry. Poradíte, které auto zvolit?
Zajímalo by mne doporučení, zda má význam investovat do koupě vozu Peugeot306 Break, r.v. 1999, motor 1.6 (benzin), když má najeto okolo 150 000 Km.
Naše redakční Škoda Felicia měla minulý týden malé-velké jubileum. Překročila hranici 200 tisíc ujetých kilometrů. Prověřili jsme její stav v servisu a výsledky přinášíme v tomto článku.