Nové Polo: první oficiální fotografie!

O faceliftu Pola pro letošní rok jste se mohli dočíst před nedávnem ve Spy infu. Teď se ale objevily první oficiální snímky, které jen potvrzují již odhalené změny. Polomodernizace se dotkla jen zevnějšku - beze změn zůstal pravděpodobně interiér a ceny.
12.03.2005, nové modely

hodnocení článku: - z 5 (-%)
hodnoceno: 0x
vaše hodnocení: -
+22

O faceliftu Pola pro letošní rok jste se mohli na TipCars.com dočíst před nedávnem. Teď se ale objevily první oficiální snímky, které jen potvrzují již odhalené změny. Polomodernizace se dotkla jen zevnějšku - beze změn zůstal pravděpodobně interiér a ceny.

Volkswagen Polo už změnu nedočkavě vyhlížel, a teď se konečně dočkal. Žádný převrat se ale nekoná, spíše se nové Polo přiblížilo větším členům rodiny, potažmo modelům Audi a získalo dospělejší a dynamičtější výraz. Že se na novém Polu změnila přední maska se světly a zadní světla s tvarem okna pátých dveří je vidět na první pohled. Najít nějakou změnu z boku ale připomíná kvíz typu "najdi pět rozdílů". Ovšem s tím, že nepočítáme-li zanedbatelné prodloužení auta o 19 milimetrů, jediný rozdíl, který lze najít je poloha bočního blinkru. Ten následoval mnoho svých kolegů a vydal se na cestu z blatníku do zpětného zrcátka.

Proslýchá se, že interiér zůstal změnami nepoznamenán, ale na druhou stranu by si Volkswagen za pár kosmetických změn neměl napočítat ani korunu navíc. Dá se dokonce očekávat, že se rozroste výbava. Drobné změny se dotknou i pohonných jednotek - atmosférický diesel 1,9 SDI nahradí modernější turbo motor 1,4 TDI (51, resp. 59 kW).

autor:
u článku není zatím žádná diskuze

vložit příspěvek do této diskuze
vstoupit do diskuze
článek na zítřek

Jaký vybrat benzínový motor pro Škodu Superb II?

nejčtenější články

Jaký vybrat benzínový šestiválec pro ojeté Audi A6?

Vybíráme nejlepší benzínový motor pro ojetý VW Golf VII?

S jakým dieselem koupit ojetý Volkswagen Phaeton?

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.