0
zpět
 

diskuze k tématu: Zátah na stará auta

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 02:29, na slabší se to útočí
Se těším až bude zátah na bourající řidiče + byrokratické poplatky. Do starších si rýpne každý njn.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 22:04, RE: na slabší se to útočí
Ráďa napsal:
Se těším až bude zátah na bourající řidiče + byrokratické poplatky. Do starších si rýpne každý njn.
Mám osobní zkušenost, že toto opatření nepřineslo vůbec nic! V reálu tato ekologická daň dopadla přesně tak, jak jsem si myslel. Ty úplně staré šunky (š120,105,100, první favoriti a td.) jezdí a budou jezdit dál. Lidé si je nechají a pokud je dají pryč, tak v rodině a bez převodu, aby nemuseli nic platit! Namísto toho lidé, kteří mají auta trochu lepší, ale nemají normu 3, tak ti budou platit jako mourovatí, protože těm se ještě vyplatí tato auta prodat. Jedná se o auta jako VW golf, Opel Astra.Peugeot 306, fiat Bravo a podobná, která mají řízené kat., ale nesplňují N3. Takže závěr? Pokud se někdo chtěl zbavit těch skutečných vraků, tak měl zavést plošnou daň na tyto vozy a každý by zvážil, jestli se mu vyplatí si toto auto ponechat, nebo ho raději nechat sešrotovat. Na druhou stranu by se měl ale stát postarat o to, aby si i ti soc. slabší mohli nějaké novější auto dovolit, to se taky moc neděje Takže všechno úplně na nic, stát si zase namastí kapsu a nám obyč. lidem to zase nic nepřineslo. Ať žije Bursík a jeho kámoši!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 04.03.2009 22:07, RE: na slabší se to útočí
mastercar napsal:
Mám osobní zkušenost, že toto opatření nepřineslo vůbec nic! V reálu tato ekologická daň dopadla přesně tak, jak jsem si myslel. Ty úplně staré šunky (š120,105,100, první favoriti a td.) jezdí a budou jezdit dál. Lidé si je nechají a pokud je dají pryč, tak v rodině a bez převodu, aby nemuseli nic platit! Namísto toho lidé, kteří mají auta trochu lepší, ale nemají normu 3, tak ti budou platit jako mourovatí, protože těm se ještě vyplatí tato auta prodat. Jedná se o auta jako VW golf, Opel Astra....
U modelů, které jsem zmiňoval jsem samozřejmě zapoměl uvést, že se jedná o rok výr. kolem 1995-99. To jen aby mi sem někdo nepsal, že má golfa a ten má 4ku
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.