zpět

diskuze k tématu: Zábavné auto do 100 000 kč na každodenní užití do města ale i na srandu po okreskách

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, typ vozidla, osobní a terénní
DravejKorzár
počet příspěvků1
datum registrace19.09.2017
Úterý 19.09.2017 10:48, Zábavné auto do 100 000 kč na každodenní užití do města ale i na srandu po okreskách
Dobrý den,
sháním auto do 100 000 kč, které bude levné na provoz (takže preferuji naftu), ale rád si s ním užiju trochu ostřejší jízdu po okreskách (kdo zná silnici na Ještěd, pochopí že noční výjezd stojí za to). Je to však složitější, protože potřebuji, aby bylo auto prostorné, kvůli častým výjezdům na zápasy se 4 chlapama na palubě a plným kufrem věcí (do teď jsem měl Opel Corsa D 1,2i a cesta z Liberce směr Ústí byla peklo, protože jakmile jsem chytil kamion, na místních okreskách jsem si na předjížděcí manévr s výkonem 59kw opravdu netroufl). Chápu, že cestu k prémiovým značkám jako BMW mi zavřel rozpočet spolu s požadavkem na nízké náklady. V představě mám něco jako Ford Mondeo TDCi, ale bojím se poruchovosti motoru. Nejméně podstatným požadavkem je pro mě samozřejmě zábava po okreskách, ale kdybych našel takové auto, byla by to jedině výhoda.

Shrnutí požadavků:
Do 100 000 kč
Nízké provozní náklady
Prostorné (pohodlné pro 4 lidi s vybavením na florbal)
Výbava (manuální klima)
Výkon cca 90kw a více
Spolehlivé
Dobré jízdní vlastnosti výhodou

Děkuji všem za odpovědi
reagovat

aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.