0
zpět
 

diskuze k tématu: Zábava do auta - co teď frčí?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.06.2010 06:30,
Já jsem našeho potomka v autě vyřešil DVD přehrávačem zabudovaným v hlavové opěrce sedadla řidiče. Asi to není homologované, po tom jsem se úplně nepídil, ale výsledek z poměru cena/funkce je vynikající. Prodávají se jako pár dvou opěrek s vestavěným DVD přehrávačem (mechanika Sony) LCD 22cm. Má to USB port, infraport na bezdrátová sluchátka a i JACKa na drátová sluchátka. Má to své repro ale součástí dodávky je kabel k propojení s autorádiem, pak jde zvuk pustit do celého auta. Součástí je i CD s asi 20-ti hrama a bezdrátový dálkový ovladač. To vše v elegantní černé kůži s krytem na zip, takže zloděj na první pohled neví co v autě máte.
Nechci tady dělat někomu reklamu, ale tento produkt mohu doporučit! Cena 6800,- My máme jednoho sviště, takže druhou opěrku jsme za 3 400,- prodali. Za tuto cenu nic lepšího neseženete.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.06.2010 07:15, To jsou vyhlídky
Tak na toto se opravdu netěším ...poblité auto, bordel nadělaný z Happy mealu, dětská sedačka, co neladí k barvě interiéru a do zadku zaražená PSP, kterou mi děcko odhodilo na sedačku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.06.2010 10:07, RE: To jsou vyhlídky
Vendys napsal:
Tak na toto se opravdu netěším ...poblité auto, bordel nadělaný z Happy mealu, dětská sedačka, co neladí k barvě interiéru a do zadku zaražená PSP, kterou mi děcko odhodilo na sedačku
Nikdo tě nenutí se dále rozmnožovat .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.06.2010 10:47, RE: To jsou vyhlídky
Koloss napsal:
Nikdo tě nenutí se dále rozmnožovat .
Požádám o zrušení rozmnožovací licence...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.06.2010 21:37, RE: To jsou vyhlídky
Vendys napsal:
Požádám o zrušení rozmnožovací licence...
To přijde časem samo )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.06.2010 11:07, RE: bez předmětu
Valnoha napsal:
Já jsem našeho potomka v autě vyřešil DVD přehrávačem zabudovaným v hlavové opěrce sedadla řidiče. Asi to není homologované, po tom jsem se úplně nepídil, ale výsledek z poměru cena/funkce je vynikající. Prodávají se jako pár dvou opěrek s vestavěným DVD přehrávačem (mechanika Sony) LCD 22cm. Má to USB port, infraport na bezdrátová sluchátka a i JACKa na drátová sluchátka. Má to své repro ale součástí dodávky je kabel k propojení s autorádiem, pak jde zvuk pustit do celého auta. Součástí je i CD...
Co je to za model, at na to muzu kouknout nekde na webu? Pripadne mi to posli, prosim, do mailu zeneva@centrum.cz Nevim, jak je to tady s reklamou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.06.2010 11:09, RE: To jsou vyhlídky
Vendys napsal:
Tak na toto se opravdu netěším ...poblité auto, bordel nadělaný z Happy mealu, dětská sedačka, co neladí k barvě interiéru a do zadku zaražená PSP, kterou mi děcko odhodilo na sedačku
Co je to za argument - destska sedacka , co neladi k barve interieru? To je to posledni, co bych resil, dulezitejsi je bezpecnost a ne barva. navic vetsina vyrobcu dela sedacky v siroke palete barev, tak si treba vyberes i Ty.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 27.06.2010 08:53, RE: bez předmětu
Valnoha napsal:
Já jsem našeho potomka v autě vyřešil DVD přehrávačem zabudovaným v hlavové opěrce sedadla řidiče. Asi to není homologované, po tom jsem se úplně nepídil, ale výsledek z poměru cena/funkce je vynikající. Prodávají se jako pár dvou opěrek s vestavěným DVD přehrávačem (mechanika Sony) LCD 22cm. Má to USB port, infraport na bezdrátová sluchátka a i JACKa na drátová sluchátka. Má to své repro ale součástí dodávky je kabel k propojení s autorádiem, pak jde zvuk pustit do celého auta. Součástí je i CD...
Mozna bych mel jen strach ze to to nekdo ukradne,jinak supr.
reagovat
hermelin-lukas
počet příspěvků9
datum registrace21.05.2018
Sobota 21.07.2018 16:08, Jedndouše
Odpovím takhle: https://www.2din.cz/2din-autoradia/
To mají teď všechna auta
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.