0
zpět
 

diskuze k tématu: Z nové blokové výjimky nejvíce vytěží motoristé

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 23.09.2010 12:12, bloková vyjímka
pokud tedy i neznačkový servis či " Franta Vomáčka" z garáže bude moci servisovat auto v záruce,měl by tedy i odstranovat záruční problémy a vady hezky zadarmo jako to dělá značkový servis a pak si nárokovat propalcení u výrobce at je to úplně fér.Představa ,že soukromík udělá na voze placenou prohlídku a bůh ví jak a mě pak bude zákazník prudit jen s garancema mě docela děsí.
Či pokud soukromík na voze něco poškodí,či namontuje neorigo díl a ten se za chvilku opět rozbije,zákaník v dobé víře zamíří do značkového ,kde se bude dožadovat záruky,se následně bude asi divit,že mu to značkový servis neuzná a bude běhat sem a tam.
Ale myslím,že to až tak horké nebude.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.09.2010 19:50, Servusy
S drahym autem do servisu k nemcum a se skodovkou za frantou siskou. Proc a jak? Vsak vy na to prijdete sami.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.09.2010 10:36, RE: Servusy
anonim napsal:
S drahym autem do servisu k nemcum a se skodovkou za frantou siskou. Proc a jak? Vsak vy na to prijdete sami.
Možná to někomu přijde divné, ale i s 8mi letou M6 zatím jezdím na garančky do autorizáku (v ČR). Vím že (snad) provedou všechno co se má udělat. A jelikož to jsou kromě paliva a pneu jediný náklady tak to tak neřeším. Možná ušetřím za garančku oproti frantovi šiskovi 2-3 tisíce (částka kterou běžně každej utratí měsíčně za jídlo v Tescu) ale zase mám záruku na práci a vyplněnou servisku = líp auto jednou prodám.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.