0
zpět
 

diskuze k tématu: Vybrali byste si Volkswagen, Renault nebo třeba Toyotu?

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2005 18:32, radej bych vzal Renault nez Volkswagen
me se ta odvaha se zajimavym designem zamlouva vice nez usedlejsi modely koncernu VW
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2005 18:54, RE: radej bych vzal Renault nez Volkswagen
anonym napsal:
me se ta odvaha se zajimavym designem zamlouva vice nez usedlejsi modely koncernu VW
Nevím, ale zkus si někde na autosalonu sednout do Clia, Meganu a pak do Pola, nebo Golfu - rozdíl je ve prospěch VW (kvalita materiálů, vše je "po ruce", atd...) Za ty prachy to stojí. Renaultu moc nevěřím...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.10.2005 23:26, RE: radej bych vzal Renault nez Volkswagen
anonym napsal:
Nevím, ale zkus si někde na autosalonu sednout do Clia, Meganu a pak do Pola, nebo Golfu - rozdíl je ve prospěch VW (kvalita materiálů, vše je "po ruce", atd...) Za ty prachy to stojí. Renaultu moc nevěřím...
to je asi pravda ze VW ma kvalitnejsi vnitrek, na druhou stranu Renault tedka udelal velky skok co se tyce bezpecnosti myslim a jeho posledni modely maji v testech 5 hvezdicek. Nejsem vylozene pro Renault, jenom mam radeji odvaznejsi modely nez usedle varianty...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2005 01:26, Jedině VW
Já jsem velký fanda VW,navíc v rodině jich máme spousty a vím že to jsou super auta,takže jedině VW.
PS:Co bych nikdy nevzal,je čínské,rumunské nebo korejské auto
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2005 09:57, RE: Jedině VW
Passat napsal:
Já jsem velký fanda VW,navíc v rodině jich máme spousty a vím že to jsou super auta,takže jedině VW.
PS:Co bych nikdy nevzal,je čínské,rumunské nebo korejské auto
Korejci - hlavně Hyundai nejsou poslední dobou vůbec špatný - jezdil jsem v Tucsonu a je dost v pohodě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2005 13:38, RE: Jedině VW
Yeti napsal:
Korejci - hlavně Hyundai nejsou poslední dobou vůbec špatný - jezdil jsem v Tucsonu a je dost v pohodě...
Taky sem slysel ze Korejci jdou s kvalitou hodne nahoru, ja bych mozna do nejakeho Hyundaie sel, hlavne se mi libi coupe, za ty penize to je pekny sportacek:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2005 18:38, RE: Jedině VW
anonym napsal:
Taky sem slysel ze Korejci jdou s kvalitou hodne nahoru, ja bych mozna do nejakeho Hyundaie sel, hlavne se mi libi coupe, za ty penize to je pekny sportacek:)
Já ale nevím.......nemám vůči těmto autům (korejci)důvěru.Snad zato může věčně porouchané Santa Fe a předtím Sonata jednoho mého zákazníka........já dost těžko měním styl.......VW zatím jde přesně v mojém stylu.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 25.10.2005 18:46, RE: Jedině VW
Passat napsal:
Já ale nevím.......nemám vůči těmto autům (korejci)důvěru.Snad zato může věčně porouchané Santa Fe a předtím Sonata jednoho mého zákazníka........já dost těžko měním styl.......VW zatím jde přesně v mojém stylu.....
A co bys rekl na nejakeho Japnce, Toyotu, Mazdu, Hondu... takovy Acord se mi taky libi vic nez Passat, a taky vim ze VW ma dost drahy servis, hodina v aut. servisu je za 750 u ostatnich se to pohybuje kolem 500 myslim
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.12.2005 17:12, RE: Jedině VW
Passat napsal:
Já jsem velký fanda VW,navíc v rodině jich máme spousty a vím že to jsou super auta,takže jedině VW.
PS:Co bych nikdy nevzal,je čínské,rumunské nebo korejské auto
No ty vw bych neprecenoval vozim auta uz nekolik let a kdo nemel hondu nebo toyotu to nikdy nepochopi,ale vw neni spatny a renalty jsou fajn hezky design dobre se prodavaj ale poruchy vecne proto pokud chce znamy auto jen japonec !!!! asi proto maji v nemecku takovou cenu!!!! nej je honda!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.12.2005 17:14, RE: Jedině VW
anonym napsal:
A co bys rekl na nejakeho Japnce, Toyotu, Mazdu, Hondu... takovy Acord se mi taky libi vic nez Passat, a taky vim ze VW ma dost drahy servis, hodina v aut. servisu je za 750 u ostatnich se to pohybuje kolem 500 myslim
super volba rozvor co ma pasat ma i nove clio a kdo nemel hondu nevi co to je mit super auto, lidi otevrete oci vw je fajn ale toyota i honda s mazdou uz jsou o poradny kus dal !!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.12.2005 13:17, renault reklamce
Jen abyste nedopadli jako ja :( Reklamace u Renaultu !
WWW.RENAULT.KVALITNE.CZ
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.12.2005 13:19, RE: radej bych vzal Renault nez Volkswagen
anonym napsal:
Nevím, ale zkus si někde na autosalonu sednout do Clia, Meganu a pak do Pola, nebo Golfu - rozdíl je ve prospěch VW (kvalita materiálů, vše je "po ruce", atd...) Za ty prachy to stojí. Renaultu moc nevěřím...
bohuzel ti musim dat za pravdu ..... www.renault.kvalitne.cz
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.