zpět

diskuze k tématu: Výběr auta do 150 tis.

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaké palivo vybrat, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, vše o spotřebě
VojThis
počet příspěvků2
datum registrace16.10.2017
Pondělí 16.10.2017 18:20, Výběr auta do 150 tis.
Zdravim, už delší čas hledám "nové" auto. Před rokem a půl jsem si pořídil starou B5 Passata 1.9 TDI 81kw a motorově sem byl celkem spokojeny avšak předešlí vlastníci k němu moc ohledy nebrali a tak sem za tu dobu do něj proinvestoval přes 60-70 tis. což je dost neúměrný k tak starýmu autu měl sem ho rád, ale s každou následujicí opravou mi radost z něj začala tvořit v nenávist. Vzhledem k tomu, že do práce to mám nějakých 16 km bych upustil od dieselu ideálně něco hbytějšího s přestavbou na plyn. Projel sem spoustu možných aut, ale buďto byly příliš drahá nebo už moc ojetá. Díval sem se po Mitsubishi lancee 1.6/1.8, ale tady v Česku se nedá takřka sehnat dále sem se díval po Superbu I, ale nesehnal sem žádný kousek, který by se mi líbil a zároveň by byl v dobrém stavu. Díval sem se i po Superbu II, ale to je již mimo můj cenový strop. Další adept byl Passat B6, ale je těžké najít dobrý kus zároveň v benzinu. Proto Vás zkušené prosím o radu. Potřeboval bych auto do kterého nebudu muset cpát desítky tisíc každý rok prostě bych rád něco spolehlivého s nízkou nebo alespoň nižší spotřebou. Nafťakům se úplně nevyhýbám jen si myslím, že na moje trasy nebude ideální ročně najedu zhruba 20tis. I když to němomu může přijít hloupé záleží mi i na pocitu z interiéru kde se mi nejvíce líbí ten německý. Děkuji za připadně rady či doporučení.
reagovat

aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.