zpět

diskuze k tématu: Výběr auta do 100.000 Kč

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit
Kvido
počet příspěvků1
datum registrace08.05.2017
Pondělí 08.05.2017 03:13, Výběr auta do 100.000 Kč
Ahoj,

protože jsem podobné specifikace nenašel, tak Vás prosím o radu s výběrem auta. Věřím, že mi fundovaně poradíte :)

Ročně najedu cca 12.000 km většinou na kratších trasách

Požadavky:

- 5 dveří
- bezpečnost
- vyšší výkon ( než mám teď Citroën Saxo, 1.1i 97' :D )
- kočárek do kufru, ale ne kombi

Byl bych rád za:

- kožené sedačky
- vyhřívanou sedačku
- nadstandardní výbavu

A pak taková ta klasika .. nižší spotřeba, spolehlivost a aby to pohodlně zvládlo i nějakou delší trasu.

Rozpočet do 100k Kč vč. prvních investic.

Předem díky za názory.
reagovat
PatM
počet příspěvků199
datum registrace07.08.2016
Pondělí 08.05.2017 07:41, No
Pokud vyřadíme koncern kvůli nesmyslně vysokým cenám tak z těch požadavků mi vychází akorát Citroen C5 a Renault Laguna. Menší auta budou z té doby v požadované výbavě nesehnatelné pokud se to tam vůbec dávalo a do sedanů se nevejde kočárek
reagovat
BobanHTP
počet příspěvků964
datum registrace19.08.2015
Pondělí 08.05.2017 14:22, RE: Výběr auta do 100.000 Kč
Kvido napsal:
Ahoj,protože jsem podobné specifikace nenašel, tak Vás prosím o radu s výběrem auta. Věřím, že mi fundovaně poradíte :)Ročně najedu cca 12.000 km většinou na kratších trasáchPožadavky:- 5 dveří- bezpečnost- vyšší výkon ( než mám teď Citroën Saxo, 1.1i 97' :D )- kočárek do kufru, ale ne kombiByl bych rád za:- kožené sedačky- vyhřívanou sedačku- nadstandardní výbavu A pak taková ta klasika .. nižší spotřeba, spolehlivost a aby to pohodlně zvládlo i nějakou delší trasu.Rozpočet do 100k Kč vč. prvních investic.Předem díky za názory.

Ahoj, rozpočet máš opravdu napjatý, tak bych se raději vráti na zem, co se týká výbavy
Není moc hatchbacků, kde se vleze velký kočárek, mezi jeden takový patří Ford Focus II 1.4/1.6, ale nevím jestli seženeš pěkný kus za 100tis.kč.
Menší kurfr můžeš vyřešit lépe složitelným kočárkem, pak se nabízí příjemný VW Golf V s motory 1.4/1.6, výběr je docela veliký...
reagovat

aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2018, všechna práva vyhrazena.