0
zpět
 

diskuze k tématu: Volvo potvrdilo motory pro novou generaci XC90

kategorie zařazení tématu: ostatní
ewing1
počet příspěvků46
datum registrace29.05.2009
Úterý 15.07.2014 08:35, motory
Nechápu tu nabídku motorů... Myslel jsem, že ty auta budou chtít prodávat, tak nevím, kdo by chtěl takové auto s čtyřválcovým motorem.. Kam se poděly ty pětiválce, šestiválce a osmiválce?
Vždyť před pár lety na základě poptávky trhu (hlavně v USA) začaly vyrábět ty osmiválce, a ty splňovaly nejpřísnější emisní normy ULEV II.. Opravdu tomu nerozumím. Oni se nebojí odlivu zákazníků ke konkurenci? Přece boháči, co si takové auto koupí, tak nebudou chtít čtyřválec, který nemá ani pořádný zvuk... a výkon honit turbem... Není nad atmosferický V8! Zajímalo by mě, jaká bude životnost tady těch čtyřválců a těch turbodmychadel...
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Úterý 15.07.2014 10:29, RE: motory
ewing1 napsal:
Nechápu tu nabídku motorů... Myslel jsem, že ty auta budou chtít prodávat, tak nevím, kdo by chtěl takové auto s čtyřválcovým motorem.. Kam se poděly ty pětiválce, šestiválce a osmiválce?Vždyť před pár lety na základě poptávky trhu (hlavně v USA) začaly vyrábět ty osmiválce, a ty splňovaly nejpřísnější emisní normy ULEV II.. Opravdu tomu nerozumím. Oni se nebojí odlivu zákazníků ke konkurenci? Přece boháči, co si takové auto koupí, tak nebudou chtít čtyřválec, který nemá ani pořádný zvuk... a výkon honit turbem... Není nad atmosferický V8! Zajímalo by mě, jaká bude životnost tady těch čtyřválců a těch turbodmychadel...


Souhlasím. Aspoň 6-ti válec tam nechat mohli, ale zas na druhou stranu ty automobilky jen plní nařízení, které bohužel splní přeplňovaný motor a čím méně válců, tím lépe
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.