0
zpět
 

diskuze k tématu: Volvo XC60 - novým směrem

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 12:18, Asi bych "váhala" nad ...
... MOTORizací, ale jinak - i když mne tento TYP vozů moc NEbere - proč ne?
PS: Ale nový sedan S60 vypadá/působí MNOHEM zajímavěji .. (dle mne/pro mne)
Pěkný den
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.04.2009 22:34, RE: Asi bych "váhala" nad ...
Kylie napsal:
... MOTORizací, ale jinak - i když mne tento TYP vozů moc NEbere - proč ne?
PS: Ale nový sedan S60 vypadá/působí MNOHEM zajímavěji .. (dle mne/pro mne)
Pěkný den
Volvo je hezké,benzín žere i trávu kolem cesty,ale kdo si ho kupuje nové, tak ten má i na provoz.Škoda,že se tenhle web nedrží původního zaměření..... Jinak pro Kylie: S60 končí a to bez náhrady, což je škoda,pro mně nejhezčí Volvo,tak by mě zajímalo,kde si viděla nástupce??? Rád bych se mrkl. wéwéwé.autorevue.cz/Bleskovky/Volvo-S60-se-louci-zatim-bez-nastupce/sc-3-a-17375/default.aspx
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 11.04.2009 22:15, Milý Drago5!
Drago5 napsal:
Volvo je hezké,benzín žere i trávu kolem cesty,ale kdo si ho kupuje nové, tak ten má i na provoz.Škoda,že se tenhle web nedrží původního zaměření..... Jinak pro Kylie: S60 končí a to bez náhrady, což je škoda,pro mně nejhezčí Volvo,tak by mě zajímalo,kde si viděla nástupce??? Rád bych se mrkl. wéwéwé.autorevue.cz/Bleskovky/Volvo-S60-se-louci-zatim-bez-nastupce/sc-3-a-17375/default.aspx
Nástupce Volvo S60 (tedy "až" a "jestli" Volvo "zvládne" současnou NE moc dobrou finanční situaci) byl vystaven před (cca) měsícem v Geneve a VZHLEDOVĚ docela "zajímavě/pěkně" moderně až trošičku "futuristicky" vypadá ...
PS: Četla jsem, že v česku v Brně se letos AUTOvystavovatelé na prstech JEDNÉ ruky spočítat dají (tedy ti kteří ŠEST prstů mají ,-) a dle mne JEDNOZNAČNĚ se vyplatí "popojet" ne až tak o moc dál a na SKVĚLOU výstavu se podívat - pro příští ROKy vřele "doporučuji" (snad možná by "slušný" mohl být i na podzim Frankfurt am Main)
PPS: www.auto-salon.ch
Hezké Velikonoce ,-)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.