0
zpět
 

diskuze k tématu: Volvo S80 3.2 V6 - pohodlí nadevše

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 08:24, Volvo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 08:31, RE: Volvo
mar napsal:
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 08:45, RE: Volvo
anonym napsal:
)))))
Pobavili jste me, lepsi nez se tady porad dokola hadat, ale zase jsem se z techto prispevku moc novyho nedozvedel...)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 09:16, RE: Volvo
zigi napsal:
)))))
Pobavili jste me, lepsi nez se tady porad dokola hadat, ale zase jsem se z techto prispevku moc novyho nedozvedel...)
Já naopak úpně všechno.... budu se opakovat - zvykl bych si...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 09:32, RE: Volvo
Pepe napsal:
Já naopak úpně všechno.... budu se opakovat - zvykl bych si...
Na tohle Volvo by si zvykl urcite uplne kazdy, elegantni vuz kazdym coulem!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 09:35, 335km/h
Kurna, to je ale raketa ))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 10:46, Drobné vady na kráse
Když už, páni redaktoři, umíte na autě najít i drobné vady na kráse, je pod kritickým okem čtebáře i Vaše publicistické dílko. A to by mělo být bez hrubek (viz prošpykovat...). Když už to po Vás žádný korektor nečte, zapnětë si aspoň kontrolu pravopisu. To snad dokážete!
K obsahu recenze - solidní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 10:54, Nic moc noveho
Ahoj, mozna jsem divnej, ale nejak v posledni dobe tu neni nic moc na cteni. Recenze se objevi jen nekdy, a uz dlouho jsem si nepocetl nic orpavdu zajimaveho, poradna uz taky nejak zmizela, kazdy den se tesim co si prectu a vetsinou jsem zklamany. ¨Naposledy dnes, tesil jsem se na pondeli a najdu jen dalsi test na stejne Volvo, nejdrive spotreba ted vzheld atd. Nevadi me testovat nova auta, i kdyz vetsina z nas na ne nema, treba se me libil test na mirne ojete BMW 7 posledni generace. Napriklad jsem naspal recenzi a stale jeste nevysla. A pritom treba dnes tu neni zadna recenze. Do poradny jsem psal take nekolikrat a taky jsem se nic nedozvedel, presto, ze poradna uz nenapsala hodne dlouho zadnou odpoved nikomu. Nevim, ale asi uz se vycerpalo to co tady jezdi a neni o cem psat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 13:03, RE: Drobné vady na kráse
donald napsal:
Když už, páni redaktoři, umíte na autě najít i drobné vady na kráse, je pod kritickým okem čtebáře i Vaše publicistické dílko. A to by mělo být bez hrubek (viz prošpykovat...). Když už to po Vás žádný korektor nečte, zapnětë si aspoň kontrolu pravopisu. To snad dokážete!
K obsahu recenze - solidní.
ano - recenze solidní (vnímám to možná subjektivně, protože S80 je něco jako můj "kočár snů"), nicméně taky na mě působí rušivě třeba "převážná drtina" kilometrů..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 13:23, RE: Nic moc noveho
Martin napsal:
Ahoj, mozna jsem divnej, ale nejak v posledni dobe tu neni nic moc na cteni. Recenze se objevi jen nekdy, a uz dlouho jsem si nepocetl nic orpavdu zajimaveho, poradna uz taky nejak zmizela, kazdy den se tesim co si prectu a vetsinou jsem zklamany. ¨Naposledy dnes, tesil jsem se na pondeli a najdu jen dalsi test na stejne Volvo, nejdrive spotreba ted vzheld atd. Nevadi me testovat nova auta, i kdyz vetsina z nas na ne nema, treba se me libil test na mirne ojete BMW 7 posledni generace. Napriklad ...
Musím souhlasit. Taky mám poslední dobou stejný dojem...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 15:03, RE: Drobné vady na kráse
donald napsal:
Když už, páni redaktoři, umíte na autě najít i drobné vady na kráse, je pod kritickým okem čtebáře i Vaše publicistické dílko. A to by mělo být bez hrubek (viz prošpykovat...). Když už to po Vás žádný korektor nečte, zapnětë si aspoň kontrolu pravopisu. To snad dokážete!
K obsahu recenze - solidní.
Za chyby se omlouvám, již jsou opravené.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 15:11, RE: Nic moc noveho
Martin napsal:
Ahoj, mozna jsem divnej, ale nejak v posledni dobe tu neni nic moc na cteni. Recenze se objevi jen nekdy, a uz dlouho jsem si nepocetl nic orpavdu zajimaveho, poradna uz taky nejak zmizela, kazdy den se tesim co si prectu a vetsinou jsem zklamany. ¨Naposledy dnes, tesil jsem se na pondeli a najdu jen dalsi test na stejne Volvo, nejdrive spotreba ted vzheld atd. Nevadi me testovat nova auta, i kdyz vetsina z nas na ne nema, treba se me libil test na mirne ojete BMW 7 posledni generace. Napriklad ...
V systému máme velké množství poraden, které čekají na zpracování. Bohužel ne každý den může vycházet poradna (navíc se mnoho dotazů v poradnách shoduje a tak bychom se opakovali). Prostor musí dostat jak nová tak ojetá auta. Děkujeme
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 19:24, RE: Nic moc noveho
Petr - TipCars.com napsal:
V systému máme velké množství poraden, které čekají na zpracování. Bohužel ne každý den může vycházet poradna (navíc se mnoho dotazů v poradnách shoduje a tak bychom se opakovali). Prostor musí dostat jak nová tak ojetá auta. Děkujeme
Chápu, že poradna zabere hodně času a úsilí, ale dříve byla proadna každý den, a poslední dobou je toho velice poskromnu, a co zkušensoti uživatele? psal jsem recenzi a stále ještě nevyšla. A celkvoě i zkušenosti uživatele nejsou každý den, a to přece přijde už připravené ne? kromě silvestrovských kousků :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 20:47, RE: Nic moc noveho
Martin napsal:
Chápu, že poradna zabere hodně času a úsilí, ale dříve byla proadna každý den, a poslední dobou je toho velice poskromnu, a co zkušensoti uživatele? psal jsem recenzi a stále ještě nevyšla. A celkvoě i zkušenosti uživatele nejsou každý den, a to přece přijde už připravené ne? kromě silvestrovských kousků :)
také se připojuji,začíná to tady být nuda....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.01.2007 22:22, spojka
Toz chlapi, jestli jste se nekdo pozorne zadival na fotky pedalu, tak mi tam neco nehraje - automat obycejne ma pouze brzdu a plyn - ale tady je jakysi treti pedal, umisteny navic dle fotky nad operkou leve nohy, takze by se asi nedal ani seslapnout. Rozumite tomu nekdo?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 07:52, RE: spojka
Franta Jetel napsal:
Toz chlapi, jestli jste se nekdo pozorne zadival na fotky pedalu, tak mi tam neco nehraje - automat obycejne ma pouze brzdu a plyn - ale tady je jakysi treti pedal, umisteny navic dle fotky nad operkou leve nohy, takze by se asi nedal ani seslapnout. Rozumite tomu nekdo?
Třetí pedál úplně vlevo nahrazuje ruční brzdu (nožní brzda). Její odjištění se provádí tlačítkem vlevo od sloupku volantu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 08:33, RE: spojka
Petr - TipCars.com napsal:
Třetí pedál úplně vlevo nahrazuje ruční brzdu (nožní brzda). Její odjištění se provádí tlačítkem vlevo od sloupku volantu.
Třeba jako u MB Vito/Viano (nejenom). Taky jsem chvilku tápal...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 08:40, RE: spojka
Pepe napsal:
Třeba jako u MB Vito/Viano (nejenom). Taky jsem chvilku tápal...
Přesně, toto řešení se objevuje i u MPV vozů, jako je např. Kia Carens a větší Carnival. Osobně mi toto řešení příliš nevyhovuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 12:40, RE: spojka
Petr - TipCars.com napsal:
Třetí pedál úplně vlevo nahrazuje ruční brzdu (nožní brzda). Její odjištění se provádí tlačítkem vlevo od sloupku volantu.
Pedálem ovládaná ruční brzda má svůj původ ve vozech Mercedes Benz, třeba taková čína (generace S klasse z let 1979-1991, označená jako W126) to má také. BMW to začala používat u řady 7 v její třetí generaci z roku 1994. Má to třeba i Citroen XM a nová C6. Ty samozřejmě s působením na přední kola. Starší MPV měli původně páku ruční brzdy vlevo vedle sedadla řidiče, ty nové už mají, jak píše pan Šikl také pedál)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 24.01.2007 23:51, Kvalita??????
Ahoj, no takže... jak zacit.. Kamarad si tohle auto koupil nekdy v rijnu 2006, hned jak bylo k mani. Ma teda 2,4 diesel. S vybavou cena neco malo pod 1400000Kč. A dojmy? Nebudu se tu nejak rozepisovat, ale hooooodne rozporuplne. Dokonce uz ma skoro celou A4 popsanou vadami a namety na zlepseni. Nejsou to snad nejake fatalni vady, ale u auta za 1,5¨mil. nemaji co pohledavat, muj nazor. Pojezd paradni, trosku tvrdsi, ale paradni. Nechal si tam za 47000 dat pridavne topeni a pred vanoci mu prisla svolavacka, ze je vadne a musi se vypnout a nikdo nevi jak ho spravit, tudiz nikdo nevi kdy se to opravi.... ????? To uz uvazoval o odstoupeni od smlouvy a je toho vic.
reagovat