0
zpět
 

diskuze k tématu: VOLVO S60 D5 - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.12.2005 14:25, 240km/h
Zajimalo by mne kde autor zkousel tu max. rychlost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.12.2005 16:24, RE: 240km/h
Radek napsal:
Zajimalo by mne kde autor zkousel tu max. rychlost.
Ve snu, nebo jezdí jako řidič s Paroubkem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.12.2005 17:54, RE: 240km/h
Radek napsal:
Zajimalo by mne kde autor zkousel tu max. rychlost.
doufejme že ne ve městě..:o))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.12.2005 08:50, RE: 240km/h
zorro napsal:
doufejme že ne ve městě..:o))
jooooooo v olomouci na tride kosmonautu pred par dny:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.12.2005 12:24, RE: 240km/h
Radek napsal:
Zajimalo by mne kde autor zkousel tu max. rychlost.
Proč by nemohl někde vyzkoušet maximálku ? Kdy jsem měl Opel Ascona 2,0 a na 200 km/h nebyl problem jet už zhruba po dvou kilometrech, takže stačí ještě o trochu delší úsek a je, normálka :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 22.12.2005 21:01, RE: 240km/h
Antonín napsal:
Proč by nemohl někde vyzkoušet maximálku ? Kdy jsem měl Opel Ascona 2,0 a na 200 km/h nebyl problem jet už zhruba po dvou kilometrech, takže stačí ještě o trochu delší úsek a je, normálka :D
Nejde o to jestli to jde. Jiste ze to jde, ale jsou jiste predpisy. Tzn. bez poruseni zakonu by to mohl vyzkouset leda v nemecku. Pokud vim nikde jinde v evrope neni povolena rychlost vyssi nez 130km/h.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.12.2005 01:46, RE: 240km/h
Antonín napsal:
Proč by nemohl někde vyzkoušet maximálku ? Kdy jsem měl Opel Ascona 2,0 a na 200 km/h nebyl problem jet už zhruba po dvou kilometrech, takže stačí ještě o trochu delší úsek a je, normálka :D
Přesně tak,všechno jde když se chce.....jako 240 je hazard,ale znám pár úseků v ČR,kde to není nejmenší problém z auta dostat (navíc když má takovej výkon).Předpisy se snažím neporušovat,ale někdo mě říkal,že předpisy (pravidla) jsou od toho aby se porušovaly(a)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.12.2005 04:14, RE: 240km/h
Passat napsal:
Přesně tak,všechno jde když se chce.....jako 240 je hazard,ale znám pár úseků v ČR,kde to není nejmenší problém z auta dostat (navíc když má takovej výkon).Předpisy se snažím neporušovat,ale někdo mě říkal,že předpisy (pravidla) jsou od toho aby se porušovaly(a)
No nevim,ale myslim si ze asi nejel na verejne komunikaci,ale spis to zkousel nekde,treba na letisti...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 02.01.2006 04:04, RE: 240km/h
Passat napsal:
Přesně tak,všechno jde když se chce.....jako 240 je hazard,ale znám pár úseků v ČR,kde to není nejmenší problém z auta dostat (navíc když má takovej výkon).Předpisy se snažím neporušovat,ale někdo mě říkal,že předpisy (pravidla) jsou od toho aby se porušovaly(a)
A to máš svý zdraví rád, jo???
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.