0
zpět
 

diskuze k tématu: Volvo S40 sedan

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 00:05,
Je jasny, ze jste to chtel vykricet do sveta.A ja vam to preju, takhle kdyby to fungovalo vsude, ale cekal sem, ze popisete trosicku vice i auto.Ne jenom jednani v bazaru
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 00:13, Příjemný počtení
anonym napsal:
Je jasny, ze jste to chtel vykricet do sveta.A ja vam to preju, takhle kdyby to fungovalo vsude, ale cekal sem, ze popisete trosicku vice i auto.Ne jenom jednani v bazaru
Mě se to líbilo. Takové štěstí na auto kdyby mělo více lidí. Majitel byl asi dost pečlivý. Přeju hodně štěstí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 00:15, Příjemný počtení
Peet napsal:
Mě se to líbilo. Takové štěstí na auto kdyby mělo více lidí. Majitel byl asi dost pečlivý. Přeju hodně štěstí.
Ještě bych zapomněl. Pokud to není tajemství, zajímala by mě cena.
Pro porovnání s jinými značkami.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 00:35,
nechci kazit radost, ale osobne jsem mel s S40kou tu cest a bohuzel mi to neprijde jako nejak zazracne auto. A to mam Volva hodne moc rad. Uznavam, 70ka nebo 80ka jsou uplne nekde jinde, maji sice mekky podvozek a nekomuniaktivni rizeni, ale pusobi solidne, ale 40ka na me bohuzel nezapusobila nijak positivne. Hlucny a liny motor, bavim se o obsahu 1,8 16V, brzdy maji pomaly nastup, divny posaz v kabine, podvozek mekky, rizeni bez zpetne vazby. Jako novy vuz za 850tis bych si to nekoupil, jako ojetinu, proc ne, nekritizuji to, sam jsem ho jeden cas chtel, sice s motorrem 2,0T 118kW, ale to neni rozhodujici. Vyhodou je, ze i po 200tis najetych km vypada pekne a stopy poskozeni nejsou znat. Preji hodne stastnych km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 00:47,
Raději bych si koupil opela, je kvalitnější a ještě bych ušetřil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 07:46,
O autě jsme se toho moc nedozvěděli, gratuluji k málo obvyklému nákupu v autobazaru.
S doklady, fakturami prodávám auto pokaždé, nejvíce mně naposledy naštvali v AAA, když si veškerou dokumentaci odmítli převzít. Pokud není prodávající šmejd, nedojíždí auto na "krev" a dá mu vše, co potřebuje, i servis před prodejem (navíc je samozřejmě z obliga ohledně zatajených vad) nebo třeba nové pneumatiky.
Když jsem si kupoval poslední auto( v DE), mělo najeto po servisu také 2000 km + nové kotouče a destičky + veškerou dokumentaci a faktury.(poprvé jsem to zažil u Favorita z DE v roce 1994 a proto jsem to začel dělat také)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 08:13, RE: bez předmětu
Jan Vaníček napsal:
O autě jsme se toho moc nedozvěděli, gratuluji k málo obvyklému nákupu v autobazaru.
S doklady, fakturami prodávám auto pokaždé, nejvíce mně naposledy naštvali v AAA, když si veškerou dokumentaci odmítli převzít. Pokud není prodávající šmejd, nedojíždí auto na "krev" a dá mu vše, co potřebuje, i servis před prodejem (navíc je samozřejmě z obliga ohledně zatajených vad) nebo třeba nové pneumatiky.
Když jsem si kupoval poslední auto( v DE), mělo najeto po servisu také 2000 km + nové kotouče a dest...
volvo je fajn, ikdyz proti BMW nebo Mercedesu preci jen malinko zaostava. Srovnal bych ho asi s Audinou nebo s Lexusem. Ale S40 neni zrovna super kocar (S 60 je uplne nejkde jinde). Nerikam, ze je spatny, po jednom svezeni bych S40 hodnotil jako lepsi Octavii 1. generace.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 08:15, RE: bez předmětu
Jan Vaníček napsal:
O autě jsme se toho moc nedozvěděli, gratuluji k málo obvyklému nákupu v autobazaru.
S doklady, fakturami prodávám auto pokaždé, nejvíce mně naposledy naštvali v AAA, když si veškerou dokumentaci odmítli převzít. Pokud není prodávající šmejd, nedojíždí auto na "krev" a dá mu vše, co potřebuje, i servis před prodejem (navíc je samozřejmě z obliga ohledně zatajených vad) nebo třeba nové pneumatiky.
Když jsem si kupoval poslední auto( v DE), mělo najeto po servisu také 2000 km + nové kotouče a dest...
To, že si v AAA odmítli převzít veškerou dokumentaci mě jen utvrzuje v domju, že se jim nedá věřit. Jasně, vykoupí auto, stočí tachometr a hurá s ním do prodeje. Už dvakrát jsem tam volal a měl zájem o koupi auta, obě byla od prvního majitele, ale ani jedno nemělo servisku, proč asi?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 08:28, sevis
No v SR stala v Blave hodina servisu na 850 2.5 10V 1200,- Sk, mam aj doklady...takze kto ma na Volvo, musi mat aj na servis, ak sa bavim o znackovom servise, alebo aspon dobreho servisaka niekde v garazi....lenze to uz potom asi doklady nebudu...a ta 4ka pri cene nahradnych dielov je myslena snad na originaly, nie?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 08:46, RE: bez předmětu
tomas napsal:
Raději bych si koupil opela, je kvalitnější a ještě bych ušetřil.
Ses asi praštil do hlavy, ne? Opel je kvalitrnější než Volvo? Nezapoměl sis vzít prášek?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 08:51, RE: bez předmětu
xxx napsal:
Ses asi praštil do hlavy, ne? Opel je kvalitrnější než Volvo? Nezapoměl sis vzít prášek?
Prosím vás pište sem fakt skutečné postřehy a skutečnosti a nepište sem nesmysly, jen proto abyste provokovali odbornou veřejnost. Viz. výrok, že Opel je kvalitnější než Volvo. Prosím-tě jestli jsi to myslel vážně, tak nám taky napiš v čem, díky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 09:29, Volvíko
Skoda že v ercenzi není více posané auto. Gratuluji k dobrému nákupu, ale o S40 jsem toho neslysel moc dobrého, blbne elektrika, olej, odchází žárovky, spíše prkotiny, uznávám, ale za tu cenu, za jakou se pohybují. Také by mě zajímala cena, za jakou se dá takový kus senat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 09:41, RE: bez předmětu
xxx napsal:
Prosím vás pište sem fakt skutečné postřehy a skutečnosti a nepište sem nesmysly, jen proto abyste provokovali odbornou veřejnost. Viz. výrok, že Opel je kvalitnější než Volvo. Prosím-tě jestli jsi to myslel vážně, tak nám taky napiš v čem, díky.
XXX, nechi se zastavat toho, co napsal ze opel je lepsi jak volvo, ale mam takvoe tuseni, ze to nepsal tne clovek, co je pod tim podepsany, ale ten clvoek co se tady vydava za me, zigiho, a par daslich lidi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 12:25, RE: bez předmětu
mufik.martin napsal:
XXX, nechi se zastavat toho, co napsal ze opel je lepsi jak volvo, ale mam takvoe tuseni, ze to nepsal tne clovek, co je pod tim podepsany, ale ten clvoek co se tady vydava za me, zigiho, a par daslich lidi
- ta serviska potesi, jednani bazaru taky.........no a cen pripadnych ND se asi taky bat nemusite - vzhledem k tomu na jake lince to vyrabelo:
http://www.auto.cz/ojete/volvo-s40-v40-1996-2004-born-in-the-born.html
-stejne jako Mitsubishi Carisma/Space Star - je fakt ze treba zadni napravy toho volva jsou jednodussi a mene se opotrebovavaji a hlavne je to auto nejak "hezci" - jen by mne zajimalo proc si pan vybral "sedan" a ne V-40 je to o dost prakticstejsi auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 12:46, RE: bez předmětu
mufik.martin napsal:
XXX, nechi se zastavat toho, co napsal ze opel je lepsi jak volvo, ale mam takvoe tuseni, ze to nepsal tne clovek, co je pod tim podepsany, ale ten clvoek co se tady vydava za me, zigiho, a par daslich lidi
Jinak je nejlpesi fiat, konkrtene punto co mam doma, je to brko ujede vesm. ten clvoek co se za nas vydava me uz svte...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 18:19, 8-(
Nechci být nepříjemný,ale je to o hovně!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 20:11, Vo dvou .......
Ne, ne je to vo dvou hovnech a mém puntu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 20:27, RE: bez předmětu
volvo z Holandska-))) napsal:
- ta serviska potesi, jednani bazaru taky.........no a cen pripadnych ND se asi taky bat nemusite - vzhledem k tomu na jake lince to vyrabelo:
http://www.auto.cz/ojete/volvo-s40-v40-1996-2004-born-in-the-born.html
-stejne jako Mitsubishi Carisma/Space Star - je fakt ze treba zadni napravy toho volva jsou jednodussi a mene se opotrebovavaji a hlavne je to auto nejak "hezci" - jen by mne zajimalo proc si pan vybral "sedan" a ne V-40 je to o dost prakticstejsi auto.
Já kdybych si měl vybrat sedan vs. kombi tak bych šel jasně do sedanu, nemám moc příležitostí využít kombi a kdyžtak řeknu známému který velkého kombíka má. navíc sedan vypadá... prostě přestižněji, taková malinká limuzínka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.02.2007 22:29,
anonym napsal:
Já kdybych si měl vybrat sedan vs. kombi tak bych šel jasně do sedanu, nemám moc příležitostí využít kombi a kdyžtak řeknu známému který velkého kombíka má. navíc sedan vypadá... prostě přestižněji, taková malinká limuzínka
Volvo stejně kvalitní jako Lexus ? To snad napíše hnup! To platí i o oplu..Design do r.v cca 97 u Volva je teda hnus..Jinak recenze neukázala o autu nic.Jak se chová atd. Takže opět oničem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2007 20:01, volvo s 40 2,0i sedan komplet výbava
auto po havárii jsme obrečeli. najel jsem s ním 50 tisíc km. a první závada při stavu tachometru 212000 byl upadlý kabel od ABS na pravém př.kole. jinak to byl r.v. 1996 a určitě do zn. VOLVO pujdu znovu. rád bych V70
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.