0
zpět
 

diskuze k tématu: Volvo C70 - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.08.2007 03:40, střecha
Pro letní rande hezké vozítko. Ještě do něj nějaké "kočky bikiňačky" a západ slunce nad nějakou vodní plochou a byly by super fotky Jinak škoda, že pomalé kolo bylo bez střehy a rychlejší se střechou. Chtělo každé kolo půl tak a půl tak. Střecha s Cx a tímpádem spotřebou ve vyšších rychlostech kupodivu celkem hýbe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.08.2007 06:44, RE: střecha
Ráďa napsal:
Pro letní rande hezké vozítko. Ještě do něj nějaké "kočky bikiňačky" a západ slunce nad nějakou vodní plochou a byly by super fotky Jinak škoda, že pomalé kolo bylo bez střehy a rychlejší se střechou. Chtělo každé kolo půl tak a půl tak. Střecha s Cx a tímpádem spotřebou ve vyšších rychlostech kupodivu celkem hýbe.
Berte to tak, že s otevřenou střechou se spíše kocháte krajinou, popř. jinými objekty kolem a jedete relativně pomalu ... na jaře, na podzim a v zimě, když to počasí nedovoluje budete jezdit se střechou a určitě nepojedete vyhlídkově, proto takto koncipovaný test.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.08.2007 07:31, RE: střecha
Petr - TipCars.com napsal:
Berte to tak, že s otevřenou střechou se spíše kocháte krajinou, popř. jinými objekty kolem a jedete relativně pomalu ... na jaře, na podzim a v zimě, když to počasí nedovoluje budete jezdit se střechou a určitě nepojedete vyhlídkově, proto takto koncipovaný test.
Nedá mi to a rýpnu si: No vida že to jde psát dobře a logicky. jen to chce, aby byl pan Vaculík na dovolené. Takže: poněkolikáte zasebou: Pochvala pro Šiklu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.08.2007 08:14, RE: střecha
edmund napsal:
Nedá mi to a rýpnu si: No vida že to jde psát dobře a logicky. jen to chce, aby byl pan Vaculík na dovolené. Takže: poněkolikáte zasebou: Pochvala pro Šiklu.
Doufám, že provokuješ jenom na netu, jinak bys byl asi pěknej otloukánek.... Jinak ten test má logiku - s otevřenou střechou na kochání, se zataženou na sprinty....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 21.08.2007 08:25, RE: střecha
edmund napsal:
Nedá mi to a rýpnu si: No vida že to jde psát dobře a logicky. jen to chce, aby byl pan Vaculík na dovolené. Takže: poněkolikáte zasebou: Pochvala pro Šiklu.
Děkuji. Ono to bude tím, že konečně mám na psaní dostatek času a mohu se testování plně věnovat. Kdyby testování, focení a psaní nebylo mým koníčkem, zaručeně bych se této práci vyhnul ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 22.08.2007 04:06, RE: střecha
Petr - TipCars.com napsal:
Berte to tak, že s otevřenou střechou se spíše kocháte krajinou, popř. jinými objekty kolem a jedete relativně pomalu ... na jaře, na podzim a v zimě, když to počasí nedovoluje budete jezdit se střechou a určitě nepojedete vyhlídkově, proto takto koncipovaný test.
jj dobře, takhle by to šlo brát taky, uznávám .
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.