0
zpět
 

diskuze k tématu: Volvo C70 - image luxury

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 17:45,
Na to nemám.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 12.08.2008 22:43, Střecha fuj
To je ale blbá móda ty CC. Na kabrio patří jen plátěná střecha a ne potvora vážící x kilo, která podstatně mění těžiště i jízdní vlastnosti. CC mají problém jak s místem v kufru a jeho přístupností tak např s jakokoliv malichernou bouračkou na zadek. To co plátěná střecha rozdejchá nebo potřebuje malou opravu to při bouračce u plechové střechy znamená často konec. Nějak mě uniká, že když má někdo na kabriolet tak si koupí takovýhohle křížence.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 08:55, RE: Střecha fuj
anonym napsal:
To je ale blbá móda ty CC. Na kabrio patří jen plátěná střecha a ne potvora vážící x kilo, která podstatně mění těžiště i jízdní vlastnosti. CC mají problém jak s místem v kufru a jeho přístupností tak např s jakokoliv malichernou bouračkou na zadek. To co plátěná střecha rozdejchá nebo potřebuje malou opravu to při bouračce u plechové střechy znamená často konec. Nějak mě uniká, že když má někdo na kabriolet tak si koupí takovýhohle křížence.
je to praktičtější jak se píše v článku, že se s tim dá jezdit i v zimě a že ti to nějakej ču...k neprořízne.
Jinak to má samozřejmě i své nevýhody. Ale podle mě výhody oproti platnu zde převažujou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 09:08, RE: Střecha fuj
anonym napsal:
je to praktičtější jak se píše v článku, že se s tim dá jezdit i v zimě a že ti to nějakej ču...k neprořízne.
Jinak to má samozřejmě i své nevýhody. Ale podle mě výhody oproti platnu zde převažujou.
jéžišmarjá to není kříženec, to je geniální věc, pro někoho, kdo nemá garáž, kdo si nechce nebo nemůže koupit dvě auta, atd. CC jsou mnohem lepší v zimě, je v nich mnohem menší hluk, prostě pecka. doposud se něco takového dalo zažít jen v kabrioletu, do kterého se dal na zimu hard top, ten ale stojí celkem dost a navíc není pro všechny auta (např. bmw 6series)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.08.2008 09:27, RE: Střecha fuj
anonym napsal:
To je ale blbá móda ty CC. Na kabrio patří jen plátěná střecha a ne potvora vážící x kilo, která podstatně mění těžiště i jízdní vlastnosti. CC mají problém jak s místem v kufru a jeho přístupností tak např s jakokoliv malichernou bouračkou na zadek. To co plátěná střecha rozdejchá nebo potřebuje malou opravu to při bouračce u plechové střechy znamená často konec. Nějak mě uniká, že když má někdo na kabriolet tak si koupí takovýhohle křížence.
nesouhlasim. Mel jsem platenou strechu ted pet let, letos jsem si koupil slk350 s pevnou a jizdni vlastnosti jsou super. V beznem provozu se ani nahodou nepriblizim limitum auta, ale na okruhu jsem ho nezkousel. kazdopadne 99 procent casu je jedno, zdali je strecha plechova nebo hadrova. Kazdopadne vsem kabristum hodne slunicka.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.