0
zpět
 

diskuze k tématu: Volvo C30 T5 - zázraky se dějí

kategorie zařazení tématu: ostatní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.04.2007 00:27,
No jo, pro frajírky. Takový auta bych zakázal, produkují vysoký Co2 a já si pak ničím zdraví, jak k tomu přijdu. S takovou brzy umřu a kdo pak bude přispívat hodnotnými a poučnými příspěvky do těchto recenzí když ne já?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.04.2007 07:23, Test jsem si přečetl...
velmi zběžně, stačila mi dvakrát zopakovaná hrubka z nadpisu a dorazilo mě "alá". Takové chyby degradují celý článek; divím se, že texty neupravuje editor LIDOVEK. Ten by pravopis ovládat měl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.04.2007 09:59, RE: Test jsem si přečetl...
ctirad napsal:
velmi zběžně, stačila mi dvakrát zopakovaná hrubka z nadpisu a dorazilo mě "alá". Takové chyby degradují celý článek; divím se, že texty neupravuje editor LIDOVEK. Ten by pravopis ovládat měl.
Co to tady meleš,tady nejsi v češtinářském kroužku !!!!! Tak se vrať zpátky na zem ať se ještě víc nepraštíš do hlavy při dopadu.
Jinak dík za recenzi,moc pěkné autíčko,škoda jen,že ta cena je dost vysoká a moc kupců si asi u nás nenajde.Ale kdo ví,po 3 letech jak už bude k mání jako ojetina uvidíme.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.04.2007 10:44, Velmi nepraktický kufr
Vím, že tohle auto nebylo navrhováno tak, aby bylo praktické, ale stejně: tenhle kufr bych nechtěl...
Představte si tu výlohu pro zloděje při parkování někde ve městě - na co mi je kufr, kde nemůžu nic nechat?
Představte si, jak si krásně stříháte zatáčky, ale v každé zatáčce slyšíte, jak se to všechno v kufru převaluje.
A pak si radši nechci představit, co se stane, když mi při bouračce z toho kufru všechno vyletí za krk...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.04.2007 11:27, RE: Velmi nepraktický kufr
prudič napsal:
Vím, že tohle auto nebylo navrhováno tak, aby bylo praktické, ale stejně: tenhle kufr bych nechtěl...
Představte si tu výlohu pro zloděje při parkování někde ve městě - na co mi je kufr, kde nemůžu nic nechat?
Představte si, jak si krásně stříháte zatáčky, ale v každé zatáčce slyšíte, jak se to všechno v kufru převaluje.
A pak si radši nechci představit, co se stane, když mi při bouračce z toho kufru všechno vyletí za krk...
Souhlas, krytka kufru by mi skutečně chyběla, zvláště u auta se zaměřením do města. Prostě design na prvním místě, kdo chce roletku, ať bere S40
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.04.2007 11:50, RE: Velmi nepraktický kufr
Martaslover napsal:
Souhlas, krytka kufru by mi skutečně chyběla, zvláště u auta se zaměřením do města. Prostě design na prvním místě, kdo chce roletku, ať bere S40
Všechno se dá vyřešit - tmavé folie neslouží jen pro tuning, ale právě i kvůli nevítaným pohledům zvenčí, díky přestavbě na N1 klesne i cena, navíc díky přepážce (ano, viděl jsem ji tam, pasuje tam "nádherně" ) nic za krk lítat nebude. Každopádně 1,6D (HDI od PSA) bude optimální volba pro tohle nádherný auto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.04.2007 12:51, RE: Test jsem si přečetl...
Tonny napsal:
Co to tady meleš,tady nejsi v češtinářském kroužku !!!!! Tak se vrať zpátky na zem ať se ještě víc nepraštíš do hlavy při dopadu.
Jinak dík za recenzi,moc pěkné autíčko,škoda jen,že ta cena je dost vysoká a moc kupců si asi u nás nenajde.Ale kdo ví,po 3 letech jak už bude k mání jako ojetina uvidíme.
hele, klidek. Lidovky maji velmi dlouhou tradici, psali pro ne takovy cestinari jako Capek . Stav ceskeho jazyka mezi novinari je tristni a reakce na pripadnou kritiku jen ilustruji, jak asi ovladaji cestinu ctenari. Tonny je toho jasnym prikladem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.04.2007 13:24,
kuwa chlopi, co tu melete picoviny o pravopisu, me nezajimaj nejake hrubky, problemy s potenci nebo ze se vam kurvi zenska, tu je rec o AUTECH, jinak kopac je to luxusni
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.04.2007 13:55, To VOBORA
vobora napsal:
hele, klidek. Lidovky maji velmi dlouhou tradici, psali pro ne takovy cestinari jako Capek . Stav ceskeho jazyka mezi novinari je tristni a reakce na pripadnou kritiku jen ilustruji, jak asi ovladaji cestinu ctenari. Tonny je toho jasnym prikladem.
Co si mě bereš do pusy,jestli máš nějaký problém tak si zajeď do Bohnic a necpi se na server kde se mluví o autech a ne o tom kde se píše jaké písmeno nebo čárka.
Opravdu už tady píše kdejaký expert o všem a ne o tom o čem má.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.04.2007 14:19, kritka
Kritka do kufru by mně vůbec nechyběla. Ale hlavně bych tam musel mít 1.9 tdi co táhne neskutečně vod spodu, jinak bych ten krám nekoupil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.04.2007 16:22, RE: To VOBORA
Tonny napsal:
Co si mě bereš do pusy,jestli máš nějaký problém tak si zajeď do Bohnic a necpi se na server kde se mluví o autech a ne o tom kde se píše jaké písmeno nebo čárka.
Opravdu už tady píše kdejaký expert o všem a ne o tom o čem má.
Je mi lito, ale musim se priklonit ke kritice. Pokud chce nekdo verejne publikovat, mel by se naucit jazyk, nebo alespon svuj text postoupit korekci, nez bude zverejnen. Verim, ze spouste ctenaru je srdecne jedno, zda je vsechno napsano spravne, ale autori clanku by nemeli zapominat, ze jejich pisemny projev je jejich vizitkou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.04.2007 16:40, RE: To VOBORA
Tonny napsal:
Co si mě bereš do pusy,jestli máš nějaký problém tak si zajeď do Bohnic a necpi se na server kde se mluví o autech a ne o tom kde se píše jaké písmeno nebo čárka.
Opravdu už tady píše kdejaký expert o všem a ne o tom o čem má.
Tony neboj, lehka neurozka se da lecit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.04.2007 18:19, RE: Velmi nepraktický kufr
Pepe napsal:
Všechno se dá vyřešit - tmavé folie neslouží jen pro tuning, ale právě i kvůli nevítaným pohledům zvenčí, díky přestavbě na N1 klesne i cena, navíc díky přepážce (ano, viděl jsem ji tam, pasuje tam "nádherně" ) nic za krk lítat nebude. Každopádně 1,6D (HDI od PSA) bude optimální volba pro tohle nádherný auto...
Všechno se dá vyřešit, souhlasím. Například absence krytu zavazadlového prostoru tím, že si jej objednáte ze seznamu přípatkové výbavy. Osobně mě také překvapilo, že jej testovaný vůz neměl (vzhledem k ostatním prvkům jako kompas v zrcátku), avšak možnost mít jej tu je. Pokud pak dáte opěrku mezi zadními sedadly do horní polohy, obsah kufru by měl být před nežádoucími zraky skrytý.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.04.2007 15:20, NCPA?
Autor článku uvádza že auto obstálo v nárazových testoch EURO NCPA. Chcem sa spýtať, aké sú to tie testy NCPA? Alebo žeby len ďalší preklep..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 29.04.2007 08:37, RE: Velmi nepraktický kufr
Jiří Vaculík - TipCars.com napsal:
Všechno se dá vyřešit, souhlasím. Například absence krytu zavazadlového prostoru tím, že si jej objednáte ze seznamu přípatkové výbavy. Osobně mě také překvapilo, že jej testovaný vůz neměl (vzhledem k ostatním prvkům jako kompas v zrcátku), avšak možnost mít jej tu je. Pokud pak dáte opěrku mezi zadními sedadly do horní polohy, obsah kufru by měl být před nežádoucími zraky skrytý.
Zadní část auta se mi vůbec nelíbí, a již dlouho jsem nic tak hnusného neviděl. S Volvem tohle auto nemá nic společného.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 05.05.2007 14:28,
davno tak davno
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 10:49, RE: Velmi nepraktický kufr
PV napsal:
Zadní část auta se mi vůbec nelíbí, a již dlouho jsem nic tak hnusného neviděl. S Volvem tohle auto nemá nic společného.
zadní část je nádherná, špička, chápu, že pro ortodoxní octávkáře nechutná....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 10:52, RE: To VOBORA
bigbadaboom napsal:
Tony neboj, lehka neurozka se da lecit
souhlasím s Tonnym, jde o krásné auto-skvost a ne o nějaká slovíčka .......... léčit komlexy by si měli češtináři jinde.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 08.05.2007 10:54, RE: kritka
Martaslover napsal:
Kritka do kufru by mně vůbec nechyběla. Ale hlavně bych tam musel mít 1.9 tdi co táhne neskutečně vod spodu, jinak bych ten krám nekoupil.
asi jsi ještě nejel benzínem 6v od 2,5l výše.......
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.