0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Vento 1.8 GLX

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 00:25,
Tento motor není zas tak špatný. Sám mám stejný výkon (viz. recenze), ale varianta se 66 kw je lepší. Na el. okna nadává skoro každý, kdo je má - nemoc těchto aut. Ta výbava je pěkná, ale myslím si, že vše lepší bylo za příplatek (mám také GL - centrál, el. zrcátka v barvě, semišový interiér, žádná klima ABS airbagy apod.). S tou převodovkou to byla nejspíš smůla, málo kdy odchází. Přeji mnoho štastných kilometrů...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 08:10, RE: bez předmětu
Jirka napsal:
Tento motor není zas tak špatný. Sám mám stejný výkon (viz. recenze), ale varianta se 66 kw je lepší. Na el. okna nadává skoro každý, kdo je má - nemoc těchto aut. Ta výbava je pěkná, ale myslím si, že vše lepší bylo za příplatek (mám také GL - centrál, el. zrcátka v barvě, semišový interiér, žádná klima ABS airbagy apod.). S tou převodovkou to byla nejspíš smůla, málo kdy odchází. Přeji mnoho štastných kilometrů...
čoveče ty jízdní vlastnosti jsou ale divný, mám 3 golfa kombi, dal sem nový tlumiče a i teď v zimě na plecháčích sedí dobře a neřekl bych že se nějak naklání, v létě na origo patnáctkách bbs sedí super..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.02.2006 13:38, RE: bez předmětu
TOM napsal:
čoveče ty jízdní vlastnosti jsou ale divný, mám 3 golfa kombi, dal sem nový tlumiče a i teď v zimě na plecháčích sedí dobře a neřekl bych že se nějak naklání, v létě na origo patnáctkách bbs sedí super..
Tak Vento není sporťák...v zatáčkách se sice víc naklání,ale dlouho drží stopu...je to auto spíš na pohodlné dlouhé cesty, to samé platí k brzdám...kdo má vzadu bubny tak si spíše ztěžuje na to,že auto nebrzdí zas tak ostře...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 18:38, Vento 2.0
Mame Vento 2.0 GL (85kw) s celkem slusnou vybavou - el. okna ve predu a vzadu, el.zrcatka, 2x airbag, klima atd. Elektricke stahovani leveho zadniho okna se uz jednou rozbilo, oprava stala 9000 (fung novy stahovak original od vw), chvili to fungovalo a po case se to rozbilo znovu. Nakonec sme okno nechali zadelat napevno, takze nejde stahnout vubec. Jinak auto absolutne bez poruch a skvele jizdni vlastnosti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.12.2006 11:18, Chybove hlaseni
Ahoj, mam dotaz, pri zapnuti klicku do prvni polohy se mi v okenku KM rozviti napis INT02, nevit nahodou, co to znamena?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.09.2007 08:51, RE: Vento 2.0
PlumJelinek napsal:
Mame Vento 2.0 GL (85kw) s celkem slusnou vybavou - el. okna ve predu a vzadu, el.zrcatka, 2x airbag, klima atd. Elektricke stahovani leveho zadniho okna se uz jednou rozbilo, oprava stala 9000 (fung novy stahovak original od vw), chvili to fungovalo a po case se to rozbilo znovu. Nakonec sme okno nechali zadelat napevno, takze nejde stahnout vubec. Jinak auto absolutne bez poruch a skvele jizdni vlastnosti
Tak si magor kterej to neumi opravit a radsi bude jezdit stahovani...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 11.09.2007 01:06, RE: Vento 2.0
anonym napsal:
Tak si magor kterej to neumi opravit a radsi bude jezdit stahovani...
Dobrej lidicky,
Potrebuju nutne info!!! Taky si chci koupit vento ale 2.8 sestivalec.
Ted bych potreboval vedet jak je na tom sestivalec se spolehlivosti?
Potrebuju auto na dlouhe cesty zkrz nemecko, atd. Spotrebu pocitam tak do 12l/100km a normalni jizda 9,5l/100km kolega ma totiz Audinu A4 r.v. 1995 taky sestivalce a ma asi podobnou spotrebu, nebo ne? Nevim no Poradte prosim.
reagovat


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.