0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaký Volkswagen Tiguan koupit za 300 tisíc korun?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
wumpy
počet příspěvků69
datum registrace26.02.2010
Středa 28.06.2017 09:50, 2,0 TSI
Já se minule ve Zlíně koukal na 2,0 TSI, byly tam 2 kousky. Škoda že tady o nich není ani zmínka. Myslím, že by to to mohla být lepší varianta než 1,4.
reagovat
David V
počet příspěvků2054
datum registrace16.05.2007
Středa 28.06.2017 10:50, Zkušenost z rodiny
Ségra používá Tiguana s 2.0 TDI a DSG cca rok a půl. Koupili nějakou předváděčku za 6 kil, ale má s ním otravné problémy. Motor i převodovka jsou zatím v pořádku (chtělo by se říct: aby ne u zánovního auta), ale spousta komfortních prvků výbavy neskutečně zlobí:
Např. mají na záruky vyměněný celý panel klimatizace, blbne jim parkovací kamera s čidlama, takže se na to nedá spolehnout, potom je často zlobí funkce inteligentního svícení, prostě takové drobnosti, které sice nebrání použití, ale otravují život. Servis jim neumí pomoci, protože jde o nahodilé chyby, které nelze na vyžádání předvést.
A ještě z5 k tomu motoru. Nezlobí, ale začala se ztrácet chladicí kapalina, tak jsem zvědav, co z toho vyleze.
Mám nějak pocit, že VW zamířil z vrcholu přímo do propasti...
reagovat
driver111
počet příspěvků528
datum registrace13.03.2013
Středa 28.06.2017 12:18, RE: Zkušenost z rodiny
David V napsal:
Ségra používá Tiguana s 2.0 TDI a DSG cca rok a půl. Koupili nějakou předváděčku za 6 kil, ale má s ním otravné problémy. Motor i převodovka jsou zatím v pořádku (chtělo by se říct: aby ne u zánovního auta), ale spousta komfortních prvků výbavy neskutečně zlobí:Např. mají na záruky vyměněný celý panel klimatizace, blbne jim parkovací kamera s čidlama, takže se na to nedá spolehnout, potom je často zlobí funkce inteligentního svícení, prostě takové drobnosti, které sice nebrání použití, ale otravují život. Servis jim neumí pomoci, protože jde o nahodilé chyby, které nelze na vyžádání předvést.A ještě z5 k tomu motoru. Nezlobí, ale začala se ztrácet chladicí kapalina, tak jsem zvědav, co z toho vyleze.Mám nějak pocit, že VW zamířil z vrcholu přímo do propasti...


Jo ono to vw není co bývalo, brácha má firemní caravellu a je to to samé - motor v pohodě, ale pořád nějaké drobnosti - zavírání dveří, stahování okýnek, problémy s klimou atd.. Naproti tomu mají ještě scudo a to je bezproblémů , ale to už jsem kdysi psal.
reagovat
georg
počet příspěvků1
datum registrace29.06.2017
Čtvrtek 29.06.2017 16:00, 1.4TSI NIKDY!!
Mám Tiguan 1.4 TSI 2009 a mám s tím pořád problémy, měnil jsem nový motor a ted mě čeká i turbo!! cca 40 tis. Pokud možno vyhněte se Volkswagenu velikým obloukem.
reagovat
Elliot13
počet příspěvků1
datum registrace19.09.2019
Čtvrtek 19.09.2019 11:44, VW Tguan
Vážení, kdo zde píše negativní info k Tiguanu, tak mu ho mohu vyvrátit. Mám Tiguan benzín 2.0T, 147kw automat DSG 6. Rv 2009. Americká verze. Najeto 101000 km. Běžný servis, výměny prov.kapalin, tankování benzínu, pneu atd. Po motorické stránce bez problémů. Pouze nějaké drobnosti. Jsem přesvědčen že spokojených majitelů je mnoho. Kdo chce pomlouvat tomu to nevymluvíte. Za mne po 10 letech chci druhý Tiguan. A to benzín!
reagovat
danet - redakce TipCars
počet příspěvků535
datum registrace16.11.2012
Čtvrtek 19.09.2019 12:56, RE: VW Tiguan
citace:
reakce na: Elliot13, 19.09.2019 11:44 (Vážení, kdo zde píše negativní ...)


Dobrý den, máte -li chuť, napište o svém Tiguanu recenzi: https://www.tipcars.com/magazin/napsat-recenzi-na-muj-vuz/ Děkujeme
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.