0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Scirocco - papká podle stylu jízdy

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.02.2009 00:46, Tachometr
Zajímavá je nelienarita tachometru. 0-60, co dílek to 5km/h. 60-220 co dílek to 10km/h. No a od 220 do 280 km/h, kam auto beztak nikdy nezrychlí (protože max. rychlost je 218 km/h) už jsou dílky jaksi zhuštené. Ale na tu velkou 280tku se celkem hezky kouka. Prostě design sportovního auta dotažený až do posledního detailu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.02.2009 07:17, cena
Mě by více než stupnice tachometru zajímala cena tohoto konkrétního vozu, předpokládám že test přijde brzo - tam cena bývá - můj tip je tak 850 tisíc a to je na VW trochu moc. Jinak to tacho je zajímavé, ale Saab tento "psychologický" tachometr používá léta a myslím si že ho má přehlednější...280 tam sice nemá - jen 250, ale zato jede 240... Nu popřeji nejlepšímu oddělení VW (reklama a propagace) hodně úspěchů se vzkazem - mne nezblbnete )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.02.2009 08:14, RE: cena
Pavlik napsal:
Mě by více než stupnice tachometru zajímala cena tohoto konkrétního vozu, předpokládám že test přijde brzo - tam cena bývá - můj tip je tak 850 tisíc a to je na VW trochu moc. Jinak to tacho je zajímavé, ale Saab tento "psychologický" tachometr používá léta a myslím si že ho má přehlednější...280 tam sice nemá - jen 250, ale zato jede 240... Nu popřeji nejlepšímu oddělení VW (reklama a propagace) hodně úspěchů se vzkazem - mne nezblbnete )
cenu není nutné odhadovat,stačí se podívat na oficiální ceník :)
naštestí je tvůj tip hodně nad,
cena 118kw s 6ti kvaltem je za 599 900,- za DSG přidáš cca o 50 000 víc.
Záleží za kolik se dá reálně sehnat při momentální krizi,asi bys uhádal lepší cenu nebo výbavu navíc za spropitný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.02.2009 23:34, svetla vyjimka v podani VW
Tohle jako jedno z mala aut se jim alespon vzhledove povedlo ... jizdne nemohu posoudit, nemel jsem tu cest. Jen skoda, ze PP stale tak nejak vic keca nez meri ... optimisticky pulitr dolu, to je docela zvyk u teto znacky. Na tom taky mohli zapracovat. Moje PP nekdy ukaze o decak vic nez je pak u pumpy po hrdlo, coz je lepsi, nez kdyz si to moc vymejsli.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.