0
zpět
 

diskuze k tématu: Zajímavosti ze světa aut za poslední týden

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 07:49, Passat
Ten 300 konovej Passat musi byt pekny pojezdenicko,ale pochybuji ze zrychly za 5,6s!
Velke auto s velkou hmotnosti,navic s 4x4.
Rekl bych tak 6-6,2s
Jinak nevite kde ho nahodou muzu zadarmo sehnat?))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 08:17, RE: Passat
zigi napsal:
Ten 300 konovej Passat musi byt pekny pojezdenicko,ale pochybuji ze zrychly za 5,6s!
Velke auto s velkou hmotnosti,navic s 4x4.
Rekl bych tak 6-6,2s
Jinak nevite kde ho nahodou muzu zadarmo sehnat?))
Jo vím, můžeš si tady zadarmo stáhnout jeho fotky...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 08:21, RE: Passat
A4 napsal:
Jo vím, můžeš si tady zadarmo stáhnout jeho fotky...
To je mi o nicem,v tom nebude ten pravej adrenalin
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 08:51, RE: Passat
zigi napsal:
To je mi o nicem,v tom nebude ten pravej adrenalin
Tak to bohužel....
Ale ani Astru G asi nikde zadarmo taky neseženeš, ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 09:21, RE: Passat
A4 napsal:
Tak to bohužel....
Ale ani Astru G asi nikde zadarmo taky neseženeš, ne?
Jedine kdyz si ji lohnes
Ale tu mam,nepotrebuji jich vic.Passat by se mi libil na vyblbnuti a Astra na normalni jezdeni (kdo by taky chtel krmit 300PS kazdy den)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 09:33, RE: Passat
zigi napsal:
Jedine kdyz si ji lohnes
Ale tu mam,nepotrebuji jich vic.Passat by se mi libil na vyblbnuti a Astra na normalni jezdeni (kdo by taky chtel krmit 300PS kazdy den)
To jo, výjimečně s tebou musím souhlasit...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 09:39, RE: Passat
A4 napsal:
To jo, výjimečně s tebou musím souhlasit...
To se teda divim,ale lepsi nez furt poslouchat nejaky recicky na mou osobu))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 10:46, RE: Passat
zigi napsal:
Jedine kdyz si ji lohnes
Ale tu mam,nepotrebuji jich vic.Passat by se mi libil na vyblbnuti a Astra na normalni jezdeni (kdo by taky chtel krmit 300PS kazdy den)
Konečně se ti zigi líbí i něco z produkce od VW?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 11:18, RE: Passat
Jarda napsal:
Konečně se ti zigi líbí i něco z produkce od VW?
Ja nikdy nerekl,ze vsechno d VW je strasny designove)
Starej passat je seredny,novy je pekny,i Bora se da!Golf nic moc,ale treba O2 by se mi libila
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 13.12.2006 18:42, RE: Passat
zigi napsal:
Ja nikdy nerekl,ze vsechno d VW je strasny designove)
Starej passat je seredny,novy je pekny,i Bora se da!Golf nic moc,ale treba O2 by se mi libila
Zigi se polepšil :D Zigi, bude ta fotka ? :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.12.2006 05:48, RE: Passat
anonym napsal:
Zigi se polepšil :D Zigi, bude ta fotka ? :D
Ne nebude,nejsem exhibicionista))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.12.2006 11:58, RE: Passat
zigi napsal:
Ja nikdy nerekl,ze vsechno d VW je strasny designove)
Starej passat je seredny,novy je pekny,i Bora se da!Golf nic moc,ale treba O2 by se mi libila
Zigi : Starej passat není škaredý - vem si to tak, že je to model 97 !!!! a na svou dobu je kulatý. Taková auta byla tehdy v kurzu! Dnes je ale jinej trend! Vývoj a požadavky majitelů na design nezastavíš. No a Bora je skoro Golf akorát s trochu odlišným předkem jinak vevnitř je to stejné! A je navíc sedan (i kombi). Boru máme v rodině a není to špatné auto. nakonec až se nabažíš Astry tak zkus něco z produkce VW a uvidíš sám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.12.2006 12:21, RE: Passat
Jarda napsal:
Zigi : Starej passat není škaredý - vem si to tak, že je to model 97 !!!! a na svou dobu je kulatý. Taková auta byla tehdy v kurzu! Dnes je ale jinej trend! Vývoj a požadavky majitelů na design nezastavíš. No a Bora je skoro Golf akorát s trochu odlišným předkem jinak vevnitř je to stejné! A je navíc sedan (i kombi). Boru máme v rodině a není to špatné auto. nakonec až se nabažíš Astry tak zkus něco z produkce VW a uvidíš sám.
No rozhodoval jsem se mezi Astou,Focusem a Golfem IV.Focus me zklamal interierem a zadny extra motor (1.6 16V ma jen 100 koni,i kdyz je dobrej),Golf interier sice nudnej ale dobre spracovanej,ale najit nejaky slusne vybaveny s dobrym motorem je alespon za 200t Kc,Astru v plne palbe jsem sehnal pod 150t Kc a je v plne palbe i s xenony!
A Astra s Golfem IV jsou v TUV statistice podobne a Astra je mnohem sportovnejsi,Golf ma moc kratky rozvor!
Astra pro me vyhrala,ale kdyby byl Golf IV levnejsi,bylo by me rozhodovani tezsi!

PS:Astra je taky rok 1997) A vyrabi se porad (proste Bestseller od Oplu)
JInak na novy auto fakt nemam a ani bych si ho nekoupil.Je to skoda penez
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.12.2006 16:55, RE: Passat
zigi napsal:
No rozhodoval jsem se mezi Astou,Focusem a Golfem IV.Focus me zklamal interierem a zadny extra motor (1.6 16V ma jen 100 koni,i kdyz je dobrej),Golf interier sice nudnej ale dobre spracovanej,ale najit nejaky slusne vybaveny s dobrym motorem je alespon za 200t Kc,Astru v plne palbe jsem sehnal pod 150t Kc a je v plne palbe i s xenony!
A Astra s Golfem IV jsou v TUV statistice podobne a Astra je mnohem sportovnejsi,Golf ma moc kratky rozvor!
Astra pro me vyhrala,ale kdyby byl Golf IV levnejsi,byl...
Máš pravdu do nového auta není třeba cpát peníze, pokud ho nijak moc nepoužíváš. Já byť najezdím ročně jen cca 20-23 tkm jsem si pořídil diesla a tím, že hlavně jezdím po městě tak se mi to spotřebou vyplatí. Mou jízdou bych jezdil s benzínem po městě za 9 - 10 l (nějaký 2 litr) a s tou naftou (1.9) jezdím za 6.5 l !!!! A to je sakra rozdíl! V práci máme Fabii 1.4 a to ti je žrout! když v ní jezím a ona je hlavně na takové popojíždění po firmě (natočíš - 300m a vypneš a zase ......) tak máme kolikrát okolo 11 l !!!! Ten motor od škody ani zadara!!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.