0
zpět
 

diskuze k tématu: VW Golf IV - kupujeme ojetinu

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 16:52, Opravdu nevím
Nevím co všichni na něm mají.Kdysi jsem ho měl půjčený na týden s chrochtou (96 kw) a ničím mě opravdu nezaujal.Možná mě nebral proto,že mám moc citlivý uši a diesel je fakt slyšet.Ale znám hodně lidí co něj pějí opěvný ódy,já ovšem nechápu proč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 19:00, Celkem good info
Dobrý čtení, nedávno jsem kupoval new car a tak jsem se při čtení znovu vracel k činnostem které jsem sám prováděl - ještě doporučuji si seznam kontrolovaných vecí vytisknout na papír a postupně si je kontrolovat - v podstatě se pak nedá na něco opomenout :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 18.04.2006 22:21, RE: Celkem good info
Wenny napsal:
Dobrý čtení, nedávno jsem kupoval new car a tak jsem se při čtení znovu vracel k činnostem které jsem sám prováděl - ještě doporučuji si seznam kontrolovaných vecí vytisknout na papír a postupně si je kontrolovat - v podstatě se pak nedá na něco opomenout :o)
Dobré rady nad zlato.já jsem se zhruba tímto řídil a stejně až jsem později po koupi rozdělal palubní desku kvůli opravě tak jsem zjistil že jsou ohudlované šrouby v tachometru -asi se někdo pokoušel o přetáčení.takže teď vlastně nevím kolik má auto ve skutečnosti najeto....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.04.2006 15:05, morový prostor
Hlavně nezapomeňte zčeknout štítek co je na stěně oddělující ten morovej prostor. Ale bacha!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.04.2006 15:58, RE: Opravdu nevím
Roňouch napsal:
Nevím co všichni na něm mají.Kdysi jsem ho měl půjčený na týden s chrochtou (96 kw) a ničím mě opravdu nezaujal.Možná mě nebral proto,že mám moc citlivý uši a diesel je fakt slyšet.Ale znám hodně lidí co něj pějí opěvný ódy,já ovšem nechápu proč.
Opravdu nevím,za ty prachy málo muziky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.04.2006 17:30, RE: Opravdu nevím
Major napsal:
Opravdu nevím,za ty prachy málo muziky.
souhlas dou s ním jen pověsti o nej autě ale za ty love nikdy.Neni rok 1990 kdy člověk v bazaru dychtivě sháněl to superněmec auto kdy se možná vedle Una a podobně dal za solidní auto považovat.Všechny auto už sou někde dál a za stejný peníze co dá za Golfa koupí i novější a možná i lepší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 20.04.2006 18:46, RE: Opravdu nevím
kuz napsal:
souhlas dou s ním jen pověsti o nej autě ale za ty love nikdy.Neni rok 1990 kdy člověk v bazaru dychtivě sháněl to superněmec auto kdy se možná vedle Una a podobně dal za solidní auto považovat.Všechny auto už sou někde dál a za stejný peníze co dá za Golfa koupí i novější a možná i lepší.
Možná ano, ale jaké?
Vyjma japonských vozů s většinou dosti drahými náhradními díly (i když si určitě nekupujeme auto pro opravy) moc alternativ není a v dieselu takřka žádné
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.04.2006 13:05, RE: Opravdu nevím
Martin napsal:
Možná ano, ale jaké?
Vyjma japonských vozů s většinou dosti drahými náhradními díly (i když si určitě nekupujeme auto pro opravy) moc alternativ není a v dieselu takřka žádné
Já myslím že když člověk netouží výhradně po koncernu tak si vybere.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 21.04.2006 16:14, RE: Opravdu nevím
kuz napsal:
Já myslím že když člověk netouží výhradně po koncernu tak si vybere.
Netoužím výhradně po KONCERNU VW, ale bohužel, když se rozhlédnu u svých známých, tak mi toho v dieselu moc jiného jak VW koncern nezbývá. Mám Golf III 1,9 D r.v. 1992 najeto cca 250 tisíc km ( z toho já 90 000 km. Vlastním ho 6 let a měnil jsem jen brzdové destičky 2x, tlumiče zadku 2x, předku 1x, rozvody 1x, poslední díl výfuku 1x. Já s autem opravdu problémy nemám. Všichni známý mají vozy povětšinou podstatně novější a jako nashvál francouzské provenience a problémů mají relativně dost (snad vyjma té Xsary)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 22.04.2006 08:11, RE: Opravdu nevím
Martin napsal:
Netoužím výhradně po KONCERNU VW, ale bohužel, když se rozhlédnu u svých známých, tak mi toho v dieselu moc jiného jak VW koncern nezbývá. Mám Golf III 1,9 D r.v. 1992 najeto cca 250 tisíc km ( z toho já 90 000 km. Vlastním ho 6 let a měnil jsem jen brzdové destičky 2x, tlumiče zadku 2x, předku 1x, rozvody 1x, poslední díl výfuku 1x. Já s autem opravdu problémy nemám. Všichni známý mají vozy povětšinou podstatně novější a jako nashvál francouzské provenience a problémů mají relativně dost (snad vyjma té Xsary)
Ja som chcel tiez dizla, ale TDI boli moc drahe a ostatne mi nebolo dopucene. Dovodom je hlavne kvalita nafty, v ktora v nasich koncinach nedosahuje zrovna idealne hodnoty. Nemal som chut kupit nejake TD, dTi a spol a potom menit terbo a ktovie co este. Ked uz, tak TDI. Suciastok bude plno, z VW, audi, skoda, seat...nasporit a kupit.
Ine nechem...zatial vsak budem vyuzivat sluzby 1,6 16V...co uz
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 27.05.2006 11:53, RE: Opravdu nevím
Martin napsal:
Možná ano, ale jaké?
Vyjma japonských vozů s většinou dosti drahými náhradními díly (i když si určitě nekupujeme auto pro opravy) moc alternativ není a v dieselu takřka žádné
Zato na posraneho Golfa jsou náhradní díly skoro zadarmo!! Vzpamatuj se!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 23.09.2006 15:18, Co je lepši golf 3 nebo golf 4
Dobry den.chtel jsem se zeptat.Vzal jsem si pujcku na auto a ted nevim ktere koupit.rikal jsem si zemkdyz koupim golfa 3 tak me zbydou penize na tuning ale kdyz koupim golfy 4 tak me nezbyde ani na trosku tuningu ale je lepsi desing nez golf 3 a kazdi me tvrdi ze si mam koupit 4 ze prej 3 jsou zezrany prahy atd......Moc vam dekuji za radu velice me pomuzete
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.