0
zpět
 

diskuze k tématu: Auto za 6 000 Euro

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla, francouzská vozidla, americká vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 05:33, Pan Vaculík
Pane Vaculík,
kdyz uz jste pridal ford Focus,tak proc ne treba i Opel Astra G?
Za tech 6.000e by se z D dala dotahnout myslim velmi slusna a pekna Astra!
Audi A3 si nekupuj,jen za znacky zbytecne priplatis a pritom ti jine auta daji to same treba o 50t kc levneji!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 07:06, RE: Pan Vaculík
Zigi napsal:
Pane Vaculík,
kdyz uz jste pridal ford Focus,tak proc ne treba i Opel Astra G?
Za tech 6.000e by se z D dala dotahnout myslim velmi slusna a pekna Astra!
Audi A3 si nekupuj,jen za znacky zbytecne priplatis a pritom ti jine auta daji to same treba o 50t kc levneji!
Design astry mi přijde docela konzervativní, pro mladé lidi až příliš (neurazí, ale nenadchne), a to i ve verzích kupé a kabriolet. Mám astru spojenou s lidmi středního věku a staršími. Jinak je to solidní auto, které i s 1.4i 16V jede pěkně. Focus jsem přidal k dotazovaným vozům proto, že právě po něm - jako 3dv. hatchbacku - bych se podíval já. Jinak souhlasím s Vaším názorem, že platit by se mělo za auto, nikoliv za image značky (audi).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 07:40, nejlepší volba
Tak si osobně myslím, že nejlepší volbou by byl focus. Pro mladého člověka slušná volba, prodává se na něj taky dost tuningu. Příští rok do něj půjdu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 08:36, Tdi
Tichý motor tdi? Který z těch uřvaných traktorů od VW je tichý? To asi spíš patřilo k Hdi?!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 09:06, RE: Pan Vaculík
Jiří Vaculík - Tipcars.com napsal:
Design astry mi přijde docela konzervativní, pro mladé lidi až příliš (neurazí, ale nenadchne), a to i ve verzích kupé a kabriolet. Mám astru spojenou s lidmi středního věku a staršími. Jinak je to solidní auto, které i s 1.4i 16V jede pěkně. Focus jsem přidal k dotazovaným vozům proto, že právě po něm - jako 3dv. hatchbacku - bych se podíval já. Jinak souhlasím s Vaším názorem, že platit by se mělo za auto, nikoliv za image značky (audi).
No Focus ve 3dv. je fakt hezky kousek!Vlastne vetsina 3dv. typu je hezcich nez 5dv.!
No myslim,ze Astra coupe a cabrio jsou nadherna auta, za kterymi se clovek otoci, i kdyz prece jen coupecko neni na prvni pohled tak poznat jako cabrio!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 09:19, RE: Pan Vaculík
Zigi napsal:
No Focus ve 3dv. je fakt hezky kousek!Vlastne vetsina 3dv. typu je hezcich nez 5dv.!
No myslim,ze Astra coupe a cabrio jsou nadherna auta, za kterymi se clovek otoci, i kdyz prece jen coupecko neni na prvni pohled tak poznat jako cabrio!
Souhlasím, ta dlouhá Astra G v provedení Coupé je fakt moc pěkná a rozhodně bych neřek, že je pro střední věk. A s motorem 2.2 nebo 2.0 turbo musí krásně jet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 09:49, RE: Pan Vaculík
David napsal:
Souhlasím, ta dlouhá Astra G v provedení Coupé je fakt moc pěkná a rozhodně bych neřek, že je pro střední věk. A s motorem 2.2 nebo 2.0 turbo musí krásně jet.
Já si vždy vybavím zelené coupé z Pavlem Zedníčkem za volantem a tím je veškerý sexappeal astry uhašen. :) Rozhodně si myslím, že designově zaostává za calibrou (extrémně se mi nelíbí záď kabrioletu i coupé), i když oproti ní je zase jinde technikou a zpracováním. Pokud chce tazatel sázet více na sportovní vzhled, tak bych mu ještě doporučil podívat se po pěkném 3dv. Fiatu Stilo v příplatkové žluté barvě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 10:25, RE: Pan Vaculík
Jiří Vaculík - Tipcars.com napsal:
Já si vždy vybavím zelené coupé z Pavlem Zedníčkem za volantem a tím je veškerý sexappeal astry uhašen. :) Rozhodně si myslím, že designově zaostává za calibrou (extrémně se mi nelíbí záď kabrioletu i coupé), i když oproti ní je zase jinde technikou a zpracováním. Pokud chce tazatel sázet více na sportovní vzhled, tak bych mu ještě doporučil podívat se po pěkném 3dv. Fiatu Stilo v příplatkové žluté barvě.
No jo, když Pavel Zedníček není Váš typ, tak to je pak špatný. A jiní chlapi Vám nevadí? ))
Astra se Vám líbit nemusí, ale jako profesionál, byste neměl opomenout alespoň zmínit, že je jednou z variant, i když je opravdu spíše méně provokativního designu. Navíc si myslím, že je cenově zajímavější než třeba Golf nebo A3 a nabídne srovnatelnou službu. Spolehlivostně podle TUV reportu si taky nevede špatně (od nejspolehlivějšího Golfu ji dělí 2.7% a pořád ještě patří mezi nadprůměrně spolehlivé v kategorii 4-5 let).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 10:32, RE: Pan Vaculík
Jiří Vaculík - Tipcars.com napsal:
Design astry mi přijde docela konzervativní, pro mladé lidi až příliš (neurazí, ale nenadchne), a to i ve verzích kupé a kabriolet. Mám astru spojenou s lidmi středního věku a staršími. Jinak je to solidní auto, které i s 1.4i 16V jede pěkně. Focus jsem přidal k dotazovaným vozům proto, že právě po něm - jako 3dv. hatchbacku - bych se podíval já. Jinak souhlasím s Vaším názorem, že platit by se mělo za auto, nikoliv za image značky (audi).
Kupte si hondu civic, a jestli chcete 3D tak právě jednu prodávám, koupil jsem ji novou u nás a jezdil s ní do práce z Olomouce do Mohelnice po dálnici, nikdy nebyla bourána a servis pouze v Hondě, je v super stavu. koupil jsem si nového civica tak ji prodávám. více na tipcars, černá barva, za 139000,-
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 10:53, RE: Pan Vaculík
Jiří Vaculík - Tipcars.com napsal:
Já si vždy vybavím zelené coupé z Pavlem Zedníčkem za volantem a tím je veškerý sexappeal astry uhašen. :) Rozhodně si myslím, že designově zaostává za calibrou (extrémně se mi nelíbí záď kabrioletu i coupé), i když oproti ní je zase jinde technikou a zpracováním. Pokud chce tazatel sázet více na sportovní vzhled, tak bych mu ještě doporučil podívat se po pěkném 3dv. Fiatu Stilo v příplatkové žluté barvě.
no profesionalitou teda nehýříte když nezařadíte astru protože se vám nelíbí kdo v ní jezdí...ale co čekat od tipcarsu když má web hodnej roku 96 a ne 2006 kterej na 50% nefunguje ...zpracování tohodle webu je ostuda českýho internetu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 11:23, názor
Zařadit auto do nějaké věkové kategorie je velmi těžké a spíš než věk hraje velkou roli životní styl majitele, protože auto je často jeho krásným vyjádřením. A proto by jsem se nijak nezlobil, když se panu Vaculíkovi Astra k maladé věkové kategorii nehodí, přece není vždy naškodu vyjádřit i svůj názor než se jen držet nějaké strohé konstrukce.
Pokud by jsem se asi rozhodoval já chtěl velmi pkně vypadající auto, tak mě napadá hlavně Alfa Romeo 147, ale je pravdou, že ta na této cenové hladině teprve začíná a další by mohl být Hyundai Coupe, který je vzhledem velmi šikovné auto, ale je pravdou, že jízdní vlasnosti by jsem očekával lepší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 11:31, RE: Pan Vaculík
anonym napsal:
no profesionalitou teda nehýříte když nezařadíte astru protože se vám nelíbí kdo v ní jezdí...ale co čekat od tipcarsu když má web hodnej roku 96 a ne 2006 kterej na 50% nefunguje ...zpracování tohodle webu je ostuda českýho internetu
Nejde o to, kdo v ní jezdí (byla tam předtím myšlena hyperbola), ale že mi nepřijde pro mladé lidi, mezi které se sám snad počítám, atraktivní. Kdybych měl vyjmenovat všechny vozy, které teoreticky do výběru také spadají, jednak bych se asi upsal, jednach bych tím nejspíš tazateli moc jasno neudělal. Stejnětak jako jsem nezmínil astru, stilo a civic, jsem do odpovědi nezařadil corollu, almeru, 323, accent nebo xsaru a mohl bych pokračovat, vedle 206 by měla být fabia, punto, polo, C3, yaris atd. Jistě by to byla všechno zajímavá auta. Ovšem pokud má tazatel nějakou představu a ptá se po možné alternativě, doporučím mu jednu podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. A takovou variantou je myslím právě onen focus, který je atraktivním interiérem i exteriérem, má dobré jízdní vlastnosti a prodává se za slušnou cenu, přitom je jeho nabídka široká.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 13:26, RE: Pan Vaculík
Jiří Vaculík - Tipcars.com napsal:
Nejde o to, kdo v ní jezdí (byla tam předtím myšlena hyperbola), ale že mi nepřijde pro mladé lidi, mezi které se sám snad počítám, atraktivní. Kdybych měl vyjmenovat všechny vozy, které teoreticky do výběru také spadají, jednak bych se asi upsal, jednach bych tím nejspíš tazateli moc jasno neudělal. Stejnětak jako jsem nezmínil astru, stilo a civic, jsem do odpovědi nezařadil corollu, almeru, 323, accent nebo xsaru a mohl bych pokračovat, vedle 206 by měla být fabia, punto, polo, C3, yaris atd....
Nezlobte se. že vás obtěžuju relativně běžným dotazem. Četl jsem si různé recenze o Fordu Focus a uvažuji příští rok koupit model 2002-03, nejlépe Trend. Prý měl sport. sedačky a podvozek a dokonce kratší zpřevodování - nakolik je hbitější než standartní Comfort nebo Ambiente. Nevím jestli benzínový 1.6 nebo vznětový 1.8 TDCi - šel bych do dieselu, ale obávám se vyšších nákladů na údržbu - jaké jsou tyto TDCi (74kW a 85kW) ??? Taky jsem ted slyšel (Autosalon na Primě), že Focusům se nadměrně opotřebovávají klíčky zapalování (správně opotřebovaným prý nastartuji jiného) a taky, že více rezne výfuk (ten se dá brát za běžnou provozní závadu). Mohl by jste mi prosím Vás uvést dotazy na pravou míru? Děkuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 16:04, RE: Pan Vaculík
watchtower napsal:
Nezlobte se. že vás obtěžuju relativně běžným dotazem. Četl jsem si různé recenze o Fordu Focus a uvažuji příští rok koupit model 2002-03, nejlépe Trend. Prý měl sport. sedačky a podvozek a dokonce kratší zpřevodování - nakolik je hbitější než standartní Comfort nebo Ambiente. Nevím jestli benzínový 1.6 nebo vznětový 1.8 TDCi - šel bych do dieselu, ale obávám se vyšších nákladů na údržbu - jaké jsou tyto TDCi (74kW a 85kW) ??? Taky jsem ted slyšel (Autosalon na Primě), že Focusům se nadměrně opo...
opotrebovnaie neviem, ale neverim, ze aj hocako opotrebovanym klucikom natocis ineho... Imobilizer tomu predsa zabrani...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 15.08.2006 20:13, RE: Pan Vaculík
watchtower napsal:
Nezlobte se. že vás obtěžuju relativně běžným dotazem. Četl jsem si různé recenze o Fordu Focus a uvažuji příští rok koupit model 2002-03, nejlépe Trend. Prý měl sport. sedačky a podvozek a dokonce kratší zpřevodování - nakolik je hbitější než standartní Comfort nebo Ambiente. Nevím jestli benzínový 1.6 nebo vznětový 1.8 TDCi - šel bych do dieselu, ale obávám se vyšších nákladů na údržbu - jaké jsou tyto TDCi (74kW a 85kW) ??? Taky jsem ted slyšel (Autosalon na Primě), že Focusům se nadměrně opo...
šak fordi za ty klíče dostali nobelovku!!!a dokonce jaguaři to kopčí!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 16.08.2006 00:25, RE: Pan Vaculík
Meky napsal:
opotrebovnaie neviem, ale neverim, ze aj hocako opotrebovanym klucikom natocis ineho... Imobilizer tomu predsa zabrani...
bylo to tady spatne interpretovano ... v AS bylo receno, ze spravne opotrebovanym klickem jde otevrit jineho, ne nastartovat. Ale ani vykradene auto neni nic prijemneho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 23.08.2006 14:06, RE: Pan Vaculík
kliček kličnikov napsal:
šak fordi za ty klíče dostali nobelovku!!!a dokonce jaguaři to kopčí!!!
Jakou nobelovku? Co je to za nesmysl, copak se uděluje Nobelova Cena za nejlepší klíčky k autu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.09.2006 01:48, RE: Pan Vaculík
Zigi napsal:
Pane Vaculík,
kdyz uz jste pridal ford Focus,tak proc ne treba i Opel Astra G?
Za tech 6.000e by se z D dala dotahnout myslim velmi slusna a pekna Astra!
Audi A3 si nekupuj,jen za znacky zbytecne priplatis a pritom ti jine auta daji to same treba o 50t kc levneji!
zbytečně? zaplatíš si image a částečně lepší pocit z auta
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.