0
zpět
 

diskuze k tématu: VW Caddy vs Dacia Logan MCV

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, německá vozidla, francouzská vozidla, typ vozidla, osobní
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.09.2013 08:15, VW Caddy vs Dacia Logan MCV
Dobrý den

Moje otázka je vcelku jednoduchá. Rád bych nahradil svou již dosluhující Felicii Kombi za jiné auto. Po úvaze jsem došel k výběru ze dvou kandidátů. Auto bude sloužit z polovičky jako soukromé a z polovičky jako firemní naší zahradnické firmy, tj převozy sazenic, nářadí a podobně. Určitě chceme 5 lidí do vozidla. Nafta nebo benzin nehrají roli. Roli hraje spolehlivost. Cenový limit je 140-150tis Kč. Viděl jsem několik Loganů kolem 100tis Kč, u bílých mě abs odradila začínající koroze svárů v motorovém prostoru. U Caddyho zase obvykle vysoký nájezd kilometrů. Otázkou tedy je, jestli je vhodnější koupit mladší Logan a za pár let ho prodat, či špíše darovat, protože se pravděpodobně rozpadne, či zvolit o něco starší, ale na pohled spolehlivější Caddy? Snad jen dodám, že jiné alternativy vozů neuvažuji.

Za rady/zkušenosti děkuji.
reagovat
Karel - TipCars.com
počet příspěvků1089
datum registrace09.05.2007
Pondělí 21.10.2013 23:13, re:
Dobrý den. Přiznám se, že na tuto otázku si netroufám jednoznačně odpovědět. S VW Caddy nebývají žádné větší problémy, zejména s motorem 1.9 TDI se jedná o velmi spolehlivé auto s nízkou spotřebou. Zda-li ale ve spolehlivosti předčí Dacii Logan, která bude za stejnou cenu daleko mladší, je otázkou. Doporučuji najít si nějaké recenze uživatelů těchto vozů, které by Vám mohly výběr vozu usnadnit.
reagovat
Copyright © EBM system s.r.o., 2005 – 2019, všechna práva vyhrazena.