0
zpět
 

diskuze k tématu: Volkswagen Bora 1,6

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, technické dotazy, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.02.2006 00:17, bora
auto dobry ale cena priserna
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.02.2006 11:24, RE: bora
pola napsal:
auto dobry ale cena priserna
Asi tak, ale jsem zvědavej na ten novej model, i když zrovna auto vyrobený v Mexiku... Každopádně svezl bych se.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.02.2006 18:57,
Bohužel je to VW,tak ceny jsou neúměrně vysoké,byt kvalita je tu a tam.
Lidový vůz bych si představoval za jinou cenu...........a ta konstrukce........no nevim nevim
Sem zvědavý kolik mrnilů se ozve a bude mě posílat někam.....a říkat že VW je '"nejlepší"auto.........ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.02.2006 19:33, Bora
Trošku jsem nepochopil zbytečnou kritiku motoru 1.6i 74kw. Netvrdim, že je to motor pro zavodníky, ale da se snim jezdit velmi slušně. Mam tento motor v octavii a mam snim jen dobre zkušenosti. Myslim že je to dobrá kombinace slušného výkonu a výhodnější pov. ručení. Předem upozorňuji, že proti dieselům nic nemám, ale ta kritika na motor 1.6i mě přišla zbytečná. Pokud zajemce najede do 20tis kilometrů ročně tak si myslim, že se těžko bude hledat výhodnější motor. Dle mého nazoru to vyjde přibližně stejně. Nebál bych se ani jednoho motoru a ani v jednom případě nešlapnete vedle. Takže přeji štasnou ruku, protože to bude nejdůležitější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.02.2006 20:07, RE: Bora
Davy napsal:
Trošku jsem nepochopil zbytečnou kritiku motoru 1.6i 74kw. Netvrdim, že je to motor pro zavodníky, ale da se snim jezdit velmi slušně. Mam tento motor v octavii a mam snim jen dobre zkušenosti. Myslim že je to dobrá kombinace slušného výkonu a výhodnější pov. ručení. Předem upozorňuji, že proti dieselům nic nemám, ale ta kritika na motor 1.6i mě přišla zbytečná. Pokud zajemce najede do 20tis kilometrů ročně tak si myslim, že se těžko bude hledat výhodnější motor. Dle mého nazoru to vyjde přibliž...
Také si myslím,že benzínová 1.6 není špatná volba,ten výkon není zas tak špatný.V octavii šlape velice dobře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 14.02.2006 22:25, RE: Bora
Davy napsal:
Trošku jsem nepochopil zbytečnou kritiku motoru 1.6i 74kw. Netvrdim, že je to motor pro zavodníky, ale da se snim jezdit velmi slušně. Mam tento motor v octavii a mam snim jen dobre zkušenosti. Myslim že je to dobrá kombinace slušného výkonu a výhodnější pov. ručení. Předem upozorňuji, že proti dieselům nic nemám, ale ta kritika na motor 1.6i mě přišla zbytečná. Pokud zajemce najede do 20tis kilometrů ročně tak si myslim, že se těžko bude hledat výhodnější motor. Dle mého nazoru to vyjde přibliž...
Ja se pridavam. 1,6 77kw neznam, ale podle zverejnene tabulky se mi nezda extra lepsi proti 74kw. Toc moment podobny, zrychleni take a spotreba nizsi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 08:15, RE: bez předmětu
Dektr1 napsal:
Bohužel je to VW,tak ceny jsou neúměrně vysoké,byt kvalita je tu a tam.
Lidový vůz bych si představoval za jinou cenu...........a ta konstrukce........no nevim nevim
Sem zvědavý kolik mrnilů se ozve a bude mě posílat někam.....a říkat že VW je '"nejlepší"auto.........ZDAR
Proč neúměrně vysoké? Nikam tě neposílám a netrvrdím, že VW je nejlepší na světě (dodávám že nevlastním VW), ale myslím, že by VW co se týče kvality dílenského zpracování, antikorozní ochrany atd. by mohlo být vzorem nějakým automobilkám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 08:18, RE: Bora
Davy napsal:
Trošku jsem nepochopil zbytečnou kritiku motoru 1.6i 74kw. Netvrdim, že je to motor pro zavodníky, ale da se snim jezdit velmi slušně. Mam tento motor v octavii a mam snim jen dobre zkušenosti. Myslim že je to dobrá kombinace slušného výkonu a výhodnější pov. ručení. Předem upozorňuji, že proti dieselům nic nemám, ale ta kritika na motor 1.6i mě přišla zbytečná. Pokud zajemce najede do 20tis kilometrů ročně tak si myslim, že se těžko bude hledat výhodnější motor. Dle mého nazoru to vyjde přibliž...
Motor 1.6 74kW plně postačí na běžné jízdy. 1.6 16V 77 kW však poskytuje lepší průběh výkonu a jízda s ním mi je sympatičtější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 08:22, RE: Bora
Radek napsal:
Ja se pridavam. 1,6 77kw neznam, ale podle zverejnene tabulky se mi nezda extra lepsi proti 74kw. Toc moment podobny, zrychleni take a spotreba nizsi.
To je právě to, v tabulce motory vypadají vyrovnaně, ale v praxi je rozdíl zřetelný. Jedna-šestka do Bory stačí a taky patří. Obecně mi dost motorů 1.6 či 1.8 přijde mnohem živější než leckteré dvoulitry.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 09:06,
Pro pit:S tím s tebou souhlasím dílenské zprac,antilorozní.......
Ale co se týče podvozku mnozí jsou už o mnoho dále vlečná ramena atd...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 11:41, RE: bez předmětu
Dektr1 napsal:
Pro pit:S tím s tebou souhlasím dílenské zprac,antilorozní.......
Ale co se týče podvozku mnozí jsou už o mnoho dále vlečná ramena atd...
Tvrdíš snad, že podvozek u nové Jetty s víceprvkovou nápravou je špatný?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 13:54,
To ne o Jette tady nebyla zmínka.Pouze o Bore že za ty prachy bych do ní nešel v tý době řada konkurentů měla už víceprvek např.Ford Focus...rozhodně lepší ale není to VW,což znamená pro mnohé "nekvalitní"vůz ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 15:34, RE: bez předmětu
Dektr1 napsal:
To ne o Jette tady nebyla zmínka.Pouze o Bore že za ty prachy bych do ní nešel v tý době řada konkurentů měla už víceprvek např.Ford Focus...rozhodně lepší ale není to VW,což znamená pro mnohé "nekvalitní"vůz ZDAR
Špatně jsem to "mnozí jsou už mnoho dále" pochopil. Bral jsem to k dnešní době a ne k datu uvedení VW Bora na trh. Rozhodně Ford Focus není nekvalitní vůz, ale nedávno jsem slyšel přímo u prodejce Fordu kritiku na antikorozní ochranu Focuse do roku 2002. Je to pravda?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 19:35,
Mám Focuse 2003 a žádej problém nemám s korozí ale četl jsem tu že Mondeo 2002 nebo 2003 nevím přesně,že se vyskytuje koroze dveří u 2 -3 letýho auta docela nářez co??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 16.02.2006 07:39, RE: bez předmětu
Dektr1 napsal:
Mám Focuse 2003 a žádej problém nemám s korozí ale četl jsem tu že Mondeo 2002 nebo 2003 nevím přesně,že se vyskytuje koroze dveří u 2 -3 letýho auta docela nářez co??
Docela brzo u takovýho auta. U starýho Mondea mě to nepřekvapuje, soused má combíka z 97 a zadní blatníky shnilý docela dost. Každý auto má svý mouchy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 15:40, RE: bez předmětu
pit napsal:
Proč neúměrně vysoké? Nikam tě neposílám a netrvrdím, že VW je nejlepší na světě (dodávám že nevlastním VW), ale myslím, že by VW co se týče kvality dílenského zpracování, antikorozní ochrany atd. by mohlo být vzorem nějakým automobilkám.
Hovno!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 24.04.2008 19:09, Milda
Zdravim vsechny,chci si koupit po 8 letech setreni nejakou ojetinu do 180tisic urcite v kombiku ted mam favorita ktery mi poslouzil na stavbe takze kazdy jiny auto bude oproti tomu super!Rozhoduji se mezi Mondeem co bych predelal na plyn ,ale co ctu recenzi tak asi dost brzy rezne jelikoz nemam garaz a mel jsem favorita tak se toho docela bojim,pak snad oktavka tdi nebo Bora tdi u Bory jsem nikde nezjistil obem kufru , peugeot 307 je pry poruchovy tak nevim co poridit a od koho?Dik za kazdou radu!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.