0
zpět
 

diskuze k tématu: Uniknout trestu za rychlou jízdu bude těžší

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 08:54, "osoba blizka"
Pokud provozovatel (tedy v pripade soukromych aut vetsinou majitel) vozidla odmitne uradum udat treba svou manzelku, syna, nebo bratra, ponese nasledky sam? Tak takhle by to asi neslo, protoze nase ustava jasne zakotvuje presumpci neviny. Co je tohle za pristup? Odmitnes nam nekoho napraskat, tak dostanes pres prsty jen ty sam! Takove praktiky mi silne neco pripominaji Pokud podobnou vec "experti" schvali, bude jiste predmetem zkoumani Ustavniho soudu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 09:09, "osoba blizka"
Nevidím na tom nic špatného, jednou jsi majitelem auta, tak za něj buď i zodpovědnej. Alespoň si pak lidi rozmyslej, komu ho půjčej a komu ne. Jedinou obavu bych měl ze situace, kdy nějakej zmetek auto ukradne a způsobí průser dřív než majitel krádež nahlásí na policii...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 09:10, jejky...
nějak jsem vám tu rozhodil tagy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 09:10, RE: jejky...
anonym napsal:
nějak jsem vám tu rozhodil tagy
jak se tohle povedlo....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 12:49, blizka
A jak zákon vyřeší když policii nahlásím že s autem jel v dané době kamaráz řekněme z USA který se jmenuje Bob Brown a je z Floridy. Povinnost jsem přece splnil a policajti si ho můžou začít honit v USA ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 14:47, RE: blizka
anonym napsal:
A jak zákon vyřeší když policii nahlásím že s autem jel v dané době kamaráz řekněme z USA který se jmenuje Bob Brown a je z Floridy. Povinnost jsem přece splnil a policajti si ho můžou začít honit v USA ne?
Já osobně bych takovýmu kamarádovi auto nepůjčil, pakliže bych ho znal jen jako nějakýho Boba z Floridy. A pokud ano, tak na svou zodpovědnost s vědomím veškerých možných následků.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 21.02.2008 20:50, RE: blizka
anonym napsal:
A jak zákon vyřeší když policii nahlásím že s autem jel v dané době kamaráz řekněme z USA který se jmenuje Bob Brown a je z Floridy. Povinnost jsem přece splnil a policajti si ho můžou začít honit v USA ne?
Přesně tak, řeknu že auto řídil můj známej z afriky, a at si políbí prdel vydřiduši.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 09:00,
Ano, demokracie je obrovský bordel. Tento zákon to dokazuje. Každý měsíc můj kolega je na policajtech kvůli jeho klukovi. Ten jezdí skutečně jako hovado. Kolega řekne vždy: "To nejsem já, je to osoba mě blízká, kterou nehodlám jmenovat." Tak a poldové jsou nahraní. Jo, a kluk vždy řídí s velkými slunečními brýlemi a pořádným kšiltem. To je prý zaručené. Ano, takhle to funguje, ale jen do chvíle, než ten debil smete vás nebo OSOBU VÁM BLÍZKOU, ŽE??!!
Rozhodně jsem pro změnu zákona a provozovatel MUSÍ za své vozidlo odpovídat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 11:34, přestupek není nehoda
Já bych řekl že policie má dost prostředků trestat přestupky na místě a ne se schovávat jako svině v roští a posílat obálky s pruhem až po několika měsících. To není výchova ale represe.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 15:01,
No, presunkce neviny je pěkná věc, ale nevymahatelnost sankce po spáchání přestupku je v řadě případů bohužel fakt. V neprozpěch našich zákonodárců mluví fakt, že takovou blbost jako je "osoba blízká" vůbec kdysi pustili do života. V neprozpěch čechů mluví fakt, že se nedokážou postavit k následkům svého konání čelem. Kde pak zlaté české ručičky, ale vychcané české hlavičky. To je slogan daleko lépe charakterizující dnešního čecha či češku. Takže když to nejde po dobrém.... At´ tedy platí ten kdo je odpovědný za provoz auta. Stejně se divím že se něco tak logického nakonec dostane až do zákona.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 15:50, RE: bez předmětu
anonym napsal:
No, presunkce neviny je pěkná věc, ale nevymahatelnost sankce po spáchání přestupku je v řadě případů bohužel fakt. V neprozpěch našich zákonodárců mluví fakt, že takovou blbost jako je "osoba blízká" vůbec kdysi pustili do života. V neprozpěch čechů mluví fakt, že se nedokážou postavit k následkům svého konání čelem. Kde pak zlaté české ručičky, ale vychcané české hlavičky. To je slogan daleko lépe charakterizující dnešního čecha či češku. Takže když to nejde po dobrém.... At´ tedy platí ten k...
Auto si napíšu na mou bábinu, at jí klidně odečtou body debilové.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 16:53, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Auto si napíšu na mou bábinu, at jí klidně odečtou body debilové.
To vysvetlete tomu hovadu co dneska v Ostrave smet na prechodu tu pani. A zmetek jeste ujede! To ze je d-e-m-o-k-r-a-c-i-e? Cim dal vice lidim je stoho na bliti, mezi ne patrim i ja.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 22.02.2008 19:52,
Moje auto řídí výhradně můj Čínský přítel Mao Xi Tse a dokud si budou úřady dělat z lehce překročené rychlosti automat na peníze, nikdo jiný za volant nesedne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 04.03.2008 09:06, RE: osoba blízká
Ryšár napsal:
Ano, demokracie je obrovský bordel. Tento zákon to dokazuje. Každý měsíc můj kolega je na policajtech kvůli jeho klukovi. Ten jezdí skutečně jako hovado. Kolega řekne vždy: "To nejsem já, je to osoba mě blízká, kterou nehodlám jmenovat." Tak a poldové jsou nahraní. Jo, a kluk vždy řídí s velkými slunečními brýlemi a pořádným kšiltem. To je prý zaručené. Ano, takhle to funguje, ale jen do chvíle, než ten debil smete vás nebo OSOBU VÁM BLÍZKOU, ŽE??!!
Rozhodně jsem pro změnu zákona a provozovatel ...
Přesně takt. plně se změnou zákona souhlasím. Pokud legálně vlastníš kvér a Tobě "osoba blízká" s ním přepadne banku a zabije pár lidiček a pak kvér odhodí na útěku, tak až Tě chytnou, tak si rychle rozmyslíš něco žvatlat o osobě blízké. A auťák je v podstatě taky v určitých případech vražedná zbraň. A ještě bych uzákonil řidičák na zkušební dobu.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.