0
zpět
 

diskuze k tématu: Tři čtvrtiny Čechů si přejí více „Kryštofů“

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.06.2011 12:16, průzkum?
Průzkum ukázal že 3/4 lidí jsou dementní idioti, kteří jsou však pro běh tohoto uspořádání demokracie potřební, protože mají volební právo. Náprava je nemožná dokud lidé nepochopí, že represe nevede ke svobodě a respektu ale naopak k většímu marasmu. 3/4 lidí si myslí že odstraněním následků se zbaví příčiny. Bohužel Gauss je neúprosný...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.06.2011 12:50, šaškec
Akce typu Kryštof jsou jen velké háló bez efektu. Čili zbytečné. Jen mě tak napadá, když 3/4 lidí chtějí častější kontroly, proč tolik lidí volá do rádií a bonzujou policejní radary? Nevíte to někdo?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.06.2011 22:58, RE: průzkum?
typek napsal:
Průzkum ukázal že 3/4 lidí jsou dementní idioti, kteří jsou však pro běh tohoto uspořádání demokracie potřební, protože mají volební právo. Náprava je nemožná dokud lidé nepochopí, že represe nevede ke svobodě a respektu ale naopak k většímu marasmu. 3/4 lidí si myslí že odstraněním následků se zbaví příčiny. Bohužel Gauss je neúprosný...
Naprostý souhlas.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.06.2011 23:05, RE: šaškec
ivan2 napsal:
Akce typu Kryštof jsou jen velké háló bez efektu. Čili zbytečné. Jen mě tak napadá, když 3/4 lidí chtějí častější kontroly, proč tolik lidí volá do rádií a bonzujou policejní radary? Nevíte to někdo?
Mně stačí už jen to, že místní obecní policajti dost často měří 40tku mezi poli, kde kolem není ani chodník. A ceduli že měří schovávají zásadně za tlustý strom, takže není vidět. Vždy se mi otevírá kudla v kapse když tohle vidím. Pokud mě někdy chytnou jak jedu 55, tak odmítnu uznat přestupek jelikož cedule měření není dobře vidět. Pokud by měřili v centru obce, kolem přechodů a chodníků tak s tím problém nemám. Ale proč měřit 40 mezi poli?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.06.2011 08:29, RE: průzkum?
typek napsal:
Průzkum ukázal že 3/4 lidí jsou dementní idioti, kteří jsou však pro běh tohoto uspořádání demokracie potřební, protože mají volební právo. Náprava je nemožná dokud lidé nepochopí, že represe nevede ke svobodě a respektu ale naopak k většímu marasmu. 3/4 lidí si myslí že odstraněním následků se zbaví příčiny. Bohužel Gauss je neúprosný...
já bych ještě doplnil toho Gausse: ano, je opravdu neúprosný. Proto vznikají HTP, lidi chodí do Áček pro velká dieselová kombi se 119 000Km, blondýny bojují před shopingparky s pětilitrovými Tuaregy, mládež tuní Golfy II, vznikají "překrásné" edice Fabii Montecarlo, lidi kupují "pravé limuzíny" Fluennce za 290 000 (nebo kolik ta hrůza stojí...), mohla vzniknout Lancia Thema z Chrysleru (Fiate, jestli máš ve vedení takové debily, jako jsou v Ostravském AF centru), tak to je průser), existují kupci paliv Shell Fuel save. Ale prd! Navštivte legendární ostravskou autoburzu a zjístíte, že ani ta gaussova křivka neplatí... Že ten hrb není uprostřed ale na začátku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.06.2011 08:39, RE: šaškec
Petr S napsal:
Mně stačí už jen to, že místní obecní policajti dost často měří 40tku mezi poli, kde kolem není ani chodník. A ceduli že měří schovávají zásadně za tlustý strom, takže není vidět. Vždy se mi otevírá kudla v kapse když tohle vidím. Pokud mě někdy chytnou jak jedu 55, tak odmítnu uznat přestupek jelikož cedule měření není dobře vidět. Pokud by měřili v centru obce, kolem přechodů a chodníků tak s tím problém nemám. Ale proč měřit 40 mezi poli?
Proč? Jde o to naplnit obecní kasu. Městké policie snad ani jiný účel nemají, je to banda zkrachovaných tupců co jinde nemohla sehnat zaměstnání.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.06.2011 09:46, RE: průzkum?
typek napsal:
Průzkum ukázal že 3/4 lidí jsou dementní idioti, kteří jsou však pro běh tohoto uspořádání demokracie potřební, protože mají volební právo. Náprava je nemožná dokud lidé nepochopí, že represe nevede ke svobodě a respektu ale naopak k většímu marasmu. 3/4 lidí si myslí že odstraněním následků se zbaví příčiny. Bohužel Gauss je neúprosný...
O lidstvu už jsem ztratil iluze dávno, bohužel i já jsem "jen" člověk...njn, tak snad v příštím životě na jiné planetě... Jinak těmto výzkumům nevěřím, zpravidla jsou dělané na zakázku...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.06.2011 10:48, RE: šaškec
Petr S napsal:
Mně stačí už jen to, že místní obecní policajti dost často měří 40tku mezi poli, kde kolem není ani chodník. A ceduli že měří schovávají zásadně za tlustý strom, takže není vidět. Vždy se mi otevírá kudla v kapse když tohle vidím. Pokud mě někdy chytnou jak jedu 55, tak odmítnu uznat přestupek jelikož cedule měření není dobře vidět. Pokud by měřili v centru obce, kolem přechodů a chodníků tak s tím problém nemám. Ale proč měřit 40 mezi poli?
Souhlasim, že často měří na místech úplně nesmyslně. Já bych to udělal tak, že by policie dostala civilní barvy na auta a jezdili by s kamerou normálně v provozu. A nepokutovala by za blbosti tipu překročení rychlosti o pár km/h, ale za ty skutečně nebezpečný přestupky by trestala - bezhotovostně, aby se nedalo uplácet. Tim bych začal, ale ono chce zapracovat na všem, značky, zákony, silnice, autoškoly.. Ale abych se vrátil k tomu volání, mě přijde bonzování radarů tak dětinský a hloupý, něco jako " pozor tam sou ti ošlkiví a zlí policajti, co nás jen šikanujou".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.06.2011 13:13, RE: šaškec
ivan2 napsal:
Souhlasim, že často měří na místech úplně nesmyslně. Já bych to udělal tak, že by policie dostala civilní barvy na auta a jezdili by s kamerou normálně v provozu. A nepokutovala by za blbosti tipu překročení rychlosti o pár km/h, ale za ty skutečně nebezpečný přestupky by trestala - bezhotovostně, aby se nedalo uplácet. Tim bych začal, ale ono chce zapracovat na všem, značky, zákony, silnice, autoškoly.. Ale abych se vrátil k tomu volání, mě přijde bonzování radarů tak dětinský a hloupý, něco j...
Co tedy místo volání do rádií zavést zpět problikávání při policejních kontrolách? Kdysi to u nás přece tak fungovalo a v některých zemích evropy to ještě stále funguje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.06.2011 14:43, RE: šaškec
ivan2 napsal:
Souhlasim, že často měří na místech úplně nesmyslně. Já bych to udělal tak, že by policie dostala civilní barvy na auta a jezdili by s kamerou normálně v provozu. A nepokutovala by za blbosti tipu překročení rychlosti o pár km/h, ale za ty skutečně nebezpečný přestupky by trestala - bezhotovostně, aby se nedalo uplácet. Tim bych začal, ale ono chce zapracovat na všem, značky, zákony, silnice, autoškoly.. Ale abych se vrátil k tomu volání, mě přijde bonzování radarů tak dětinský a hloupý, něco j...
Otázka je kolik třeba cizinců by pak zaplatilo z domova, pokud by byly bezhotovostní platby. A i tak by asi šlo dál uplácet v hotovosti, aby se přestupek nehlásil. Spíš by měli naši poldové jet na školení do Německa nebo Norska apod. a naučit se jak to dělají poldové tam. To samé se zákony. Pořád vymýšlíme vlastní, místo toho abychom zkopírovali to co dobře funguje jinde. Třeba by se mohlo konečně zrušit denní svícení. Není nad to když za jasného dne svítí celá dálnice.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.06.2011 16:03, RE: šaškec
Petr S napsal:
Otázka je kolik třeba cizinců by pak zaplatilo z domova, pokud by byly bezhotovostní platby. A i tak by asi šlo dál uplácet v hotovosti, aby se přestupek nehlásil. Spíš by měli naši poldové jet na školení do Německa nebo Norska apod. a naučit se jak to dělají poldové tam. To samé se zákony. Pořád vymýšlíme vlastní, místo toho abychom zkopírovali to co dobře funguje jinde. Třeba by se mohlo konečně zrušit denní svícení. Není nad to když za jasného dne svítí celá dálnice.
1.Bezhotovostně myslím úplně jiné než peněžní tresty, třeba body, sebrat papíry, nebo zakázat jízdu apod. 2. nehlásit přestupek by šlo hůř, páč by tam byl vždy ten záznam z kamery. 3.Cizinci by mohli platit keš, ale těch je malá menšina. 4.To okoukání zákonů z ciziny naprostej souhlas, nechápu co furt si lámou hlavu nad kravinama typu osoba blízká. 5. Denní svícení ROZHODNĚ NERUŠIT, skutečně je spousta situací, kdy je to otázka vznikne/nevznikne nebezpečná situace, můžu vypsat, ale to by byl další odstavec. A už jen třeba cyklisti a motorkáři, maj malý zpětný zrcátka, ve kterých opravdu nesvítící auto neni dobře vidět. To mam z vlastní zkušenosti. Navíc při dešti, kdy na zrcátkách jsou kapky vody atd. Za chvíli budou mít všichni stejně diody přes den
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.