0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota pokračuje v úspěšné expanzi

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.11.2006 09:38, Japonec až nakonec
Nevím, kdo si vymyslel tuhle dětskou rýmovanku, ale svědčí skutečně jen o nedovyvinutém mozku. Japonci, a Toyota především, už dávno tvoří špičku automobilového průmyslu - a to po všech stránkách. Bohužel, vysoké užitné hodnotě vozů odpovídají i ceny. Ale tak už to bývá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.11.2006 10:05, RE: Japonec až nakonec
Macho Grande napsal:
Nevím, kdo si vymyslel tuhle dětskou rýmovanku, ale svědčí skutečně jen o nedovyvinutém mozku. Japonci, a Toyota především, už dávno tvoří špičku automobilového průmyslu - a to po všech stránkách. Bohužel, vysoké užitné hodnotě vozů odpovídají i ceny. Ale tak už to bývá.
Hodilo by se píše Korejec až na konec, ale to už taky není pravda...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.11.2006 14:03, RE: Japonec až nakonec
Yeti napsal:
Hodilo by se píše Korejec až na konec, ale to už taky není pravda...
Spíš naopak, korejci se tak rychle zlepšují v kvalitě, že podle mě už dneska překonali nejednoho evropského výrobce, takže jestli takhle půjdou dál, a budou vyrábět kvalitní a přitom vcelku levná auta, tak se maj evropští výrobci na co těšit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 10.11.2006 16:41, RE: Japonec až nakonec
Marty napsal:
Spíš naopak, korejci se tak rychle zlepšují v kvalitě, že podle mě už dneska překonali nejednoho evropského výrobce, takže jestli takhle půjdou dál, a budou vyrábět kvalitní a přitom vcelku levná auta, tak se maj evropští výrobci na co těšit.
Jasně, třeba GM jde podle mne uplně do kytek...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.