0
zpět
 

diskuze k tématu: Toyota Yaris

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.05.2006 12:20, dotaz-posilovač řízení
Dobrý den,
chtěl jsem poprosit některého z majitelů yarisů, jjestli by nemohl napsat, případně poradit, jak se jezdí s yarískem terra base - jedná se mi o posilovač řízení, který tato základní verze nemá...jedná se mi o to, jestli se to bez serva dá "skousnout", ... zvládne to i manželka ?
Díky předem...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.05.2006 22:06, RE: dotaz-posilovač řízení
mark 7 napsal:
Dobrý den,
chtěl jsem poprosit některého z majitelů yarisů, jjestli by nemohl napsat, případně poradit, jak se jezdí s yarískem terra base - jedná se mi o posilovač řízení, který tato základní verze nemá...jedná se mi o to, jestli se to bez serva dá "skousnout", ... zvládne to i manželka ?
Díky předem...
co si to vyzkouset v bazaru
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.05.2006 00:06, RE: dotaz-posilovač řízení
mark 7 napsal:
Dobrý den,
chtěl jsem poprosit některého z majitelů yarisů, jjestli by nemohl napsat, případně poradit, jak se jezdí s yarískem terra base - jedná se mi o posilovač řízení, který tato základní verze nemá...jedná se mi o to, jestli se to bez serva dá "skousnout", ... zvládne to i manželka ?
Díky předem...
Mám Yarise TB bez posilovače řízení a jezdí se mi moc dobře. Vaše žena to určitě zvládne. Přeji hezký den.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.05.2006 19:08, RE: dotaz-posilovač řízení
mark 7 napsal:
Dobrý den,
chtěl jsem poprosit některého z majitelů yarisů, jjestli by nemohl napsat, případně poradit, jak se jezdí s yarískem terra base - jedná se mi o posilovač řízení, který tato základní verze nemá...jedná se mi o to, jestli se to bez serva dá "skousnout", ... zvládne to i manželka ?
Díky předem...
Mám Toyotu Starlet, podobná velikost, bez serva a v pohodě. Závisí na tom co tam dáte za kola a pneu. Pokud necháte sériové (předpokládám 13", pneu 165/70/ R13, pokud se pletu tak mě opravte) tak by to neměl být problém.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 25.08.2006 12:00, Automatická spojka
Dobrý den,zajímalo by mě jestli někdo neví jak ta automatická spojka u Yarise funguje.Také by mě zajímalo jestly s ní nejsou problémy.Díky
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.